Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[22.09.2oo8] poniedziałek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
329 odpowiedzi w tym temacie

#261 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 22 września 2008 - 17:37

rodzynek odezwij sie :-P

cos cicho siedzi a tak to rozgadany był :P
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#262 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 22 września 2008 - 17:37

ide troche pokój ogarnąć jutro gości nie do końca zapowiedzianych bede miała :/ <bezradny></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#263 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 22 września 2008 - 17:37

rodzynek odezwij sie :-P


no co tam serniczku? :lol:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#264 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 22 września 2008 - 17:38

rodzynek? kto taki ;>

[ Dodano: 2008-09-22, 18:38 ]
aa to ty PdM, rodzynek :D to cie nazwaly :D

#265 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 22 września 2008 - 17:40

asia21_87 pewnie nie ma rączek na klawiaturce :-D

PdM a serniczek właśnie godzine temu jadłam :-P

krowka17 nie rodzynek to nie Pdm ;-) myśl dalej :-P
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#266 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 22 września 2008 - 17:42

Donn, az mam ochote na sernika z rodzynkami .... hmmmmmmmm a kto to taki niby ten rodzynek :D

#267 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 22 września 2008 - 17:43

a kto to taki niby ten rodzynek

zapytaj strusia :-P
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#268 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 22 września 2008 - 17:44

Donn, hmmmm dobra nie zgaduje :P nie mysle dzisiaj wogule :(

#269 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 22 września 2008 - 17:45

pewnie nie ma rączek na klawiaturce :-D

to ciekawe gdzie ma <co></span>
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#270 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 22 września 2008 - 17:48

nie mysle dzisiaj wogule

to z czegoś tą piątke dostałaś? ;-) <lol></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#271 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 22 września 2008 - 17:53

Witam wieczorkiem i czestuje sie rodzynkami ;-)
Niedawno do domku wrocilam i troche zmeczona jestem, ale za to zamowilam juz moja sukienke slubna, umowa spisana, no i...najwiekszy bol...czesc kasy wplacona :-/
krowka17, jak boli Cie od pasa w gore, to zoladek pewnie, moze zjadlas cos ciezkiego :?: aaa...i gratuluje piatki <ookk></span>
Dołączona grafika

#272 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 22 września 2008 - 18:40

Koniec przesiadywania w książkach :) Teraz spacer z przyjaciółą i pogaduchy realne :D
Całkiem miły wieczór.

#273 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 22 września 2008 - 18:50

A ja zaraz biore sie za ksiazki(wkoncu), choc tak mi sie nie chce..Ale niedlugo rok akademicki.. Trzeba z praca posiedziec. <emc></span>

[ Dodano: 2008-09-22, 20:11 ]
Niech mnie ktos wygna <help></span>

#274 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 22 września 2008 - 19:21

Niech mnie ktos wygna <help></span>

skazuje Cie na wygnanie ;-) do ksiazek prosze i to migiem :-P ;-)

hehe, wiem jak to jest, robi sie wszystko inne, tylko nie to za co powinnas sie zabrac, tez tak mialam...odlwkalam, a potem ...placz i zgrzytanie zebow ;-)
Dołączona grafika

#275 gosiaczek-81

gosiaczek-81
  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 22 września 2008 - 19:26

hej

ja już po napisałam prace i wysłałam promotorce czekam co napisze :lol:

#276 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 22 września 2008 - 19:28

Kita, no wlasnie... :cry:
gosiaczek-81, a jaki temat?

#277 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 22 września 2008 - 19:30

no wlasnie... :cry:

spoko, bedzie dobrze, mi tez w koncu udalo sie spiac i wziac za pisanie, trzeba jednak wyczuc ten moment przyplywajacej weny. Trzymam kciuki za Twoja prace ;-)
Dołączona grafika

#278 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 22 września 2008 - 19:44

Kita, ja mam troche inny charakter pracy, bo musze cos zaprojektowac wiec wydaje mi sie ze zanim zaczne pisac musze przejsc przez literature..

#279 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 22 września 2008 - 19:46

Witam wieczorowa porą
angik no nareszcie zawitałaś <bravoo></span> <bravoo></span>

W pracy dziś okej tylko mnie znowu gardło pobolewa bo pewnie je nadwyrężyłam :-/

JUz po kolacji :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#280 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 22 września 2008 - 19:47

wydaje mi sie ze zanim zaczne pisac musze przejsc przez literature..

nie no jasne, moja praca, t w wikszosci byly badania marketingowe, wiec najpierw tez musialam przebrnac przez teorie, aby pozna rozne sposoby i rodzaje badan i tez ciezko mi bylo sie do tego zabrac, ale jak juz to mialam za soba, to szlo coraz latwiej i ciekawiej ;-)

[ Dodano: 2008-09-22, 20:49 ]

tylko mnie znowu gardło pobolewa

mnie tez niestety, ale pocieszam sie, bo wczoraj wieczorem bylo gorzej, wiec teraz juz moze byc tylko lepiej ;-) Biore jakies tabletki do ssania, na noc fervex i mysle, ze jutro bedzie OK :-)
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych