cos cicho siedzi a tak to rozgadany byłrodzynek odezwij sie
[22.09.2oo8] poniedziałek
#262
Napisano 22 września 2008 - 17:37
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#263
Napisano 22 września 2008 - 17:37
rodzynek odezwij sie
![]()
no co tam serniczku?
#264
Napisano 22 września 2008 - 17:38
[ Dodano: 2008-09-22, 18:38 ]
aa to ty PdM, rodzynek
#265
Napisano 22 września 2008 - 17:40
PdM a serniczek właśnie godzine temu jadłam
krowka17 nie rodzynek to nie Pdm
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#266
Napisano 22 września 2008 - 17:42
#267
Napisano 22 września 2008 - 17:43
zapytaj strusiaa kto to taki niby ten rodzynek
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#268
Napisano 22 września 2008 - 17:44
#270
Napisano 22 września 2008 - 17:48
to z czegoś tą piątke dostałaś?nie mysle dzisiaj wogule
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#271
Napisano 22 września 2008 - 17:53
Niedawno do domku wrocilam i troche zmeczona jestem, ale za to zamowilam juz moja sukienke slubna, umowa spisana, no i...najwiekszy bol...czesc kasy wplacona
krowka17, jak boli Cie od pasa w gore, to zoladek pewnie, moze zjadlas cos ciezkiego
#272
Napisano 22 września 2008 - 18:40
Całkiem miły wieczór.
#273
Napisano 22 września 2008 - 18:50
[ Dodano: 2008-09-22, 20:11 ]
Niech mnie ktos wygna
#275
Napisano 22 września 2008 - 19:26
ja już po napisałam prace i wysłałam promotorce czekam co napisze
#276
Napisano 22 września 2008 - 19:28
gosiaczek-81, a jaki temat?
#278
Napisano 22 września 2008 - 19:44
#280
Napisano 22 września 2008 - 19:47
nie no jasne, moja praca, t w wikszosci byly badania marketingowe, wiec najpierw tez musialam przebrnac przez teorie, aby pozna rozne sposoby i rodzaje badan i tez ciezko mi bylo sie do tego zabrac, ale jak juz to mialam za soba, to szlo coraz latwiej i ciekawiejwydaje mi sie ze zanim zaczne pisac musze przejsc przez literature..
[ Dodano: 2008-09-22, 20:49 ]
mnie tez niestety, ale pocieszam sie, bo wczoraj wieczorem bylo gorzej, wiec teraz juz moze byc tylko lepiejtylko mnie znowu gardło pobolewa
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty











