Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[22.09.2oo8] poniedziałek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
329 odpowiedzi w tym temacie

#301 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 22 września 2008 - 20:59

ohh dziekuje dziewczynki :* naprawde
nie ma co szalec jak wszystko bede miala zaliczone to zrobimy imprezke :D

obiecuje ze bedzie alko :P

#302 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 22 września 2008 - 21:03

Olciiia, gratulacje - pilna uczennica jesteś.... <ookk></span>
Zdolna bestia... :mrgreen:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#303 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 22 września 2008 - 21:07

Kahela, zdolna nie zdolna wazne ze nastepny rok bedzie za mna :P

jak mi sie milo na ciebie w tym kolorku patrzy :D

#304 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 22 września 2008 - 21:09

Olciiia, gratulacje <rozyczka></span>
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#305 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 22 września 2008 - 21:11

jak mi sie milo na ciebie w tym kolorku patrzy

dziękuję Ci Kochana...Ty pewnie też niebawem zmienisz kolor, bo tylko 2 osób Ci brakuje... ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#306 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 22 września 2008 - 21:37

Olciiia, i ode mnie gratulejszyn :mrgreen: Oby tak dalej

#307 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 22 września 2008 - 21:50

Gratulacje! Na nic wiecej mnie nie stac, bo mam lekki zgon i ide własnie w kime. Dobranoc :*

#308 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 22 września 2008 - 22:03

Witam wieczorowo :-D
D. już ululany, więc mam czas dla siebie. Otwieram zimne piwko!
Jestem w Peru...

#309 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 22 września 2008 - 22:05

kurcze czytam i czytam i nie wiem kiedy konca doczytam...
wiecej was nie opuszczam bo za duzo piszecie jak mnie nie ma :-P

Olcia gratulejszyn :mrgreen:

co do relacji ze slubu i wesela to napewno bedzie ale kiedy to nie wiem,postaram sie na weekend wrzucic kilka fotek,
na te od fotografa troche sobie poczekacie..razem ze mna :-D
album bedziemy mieli dopiero w listopadzie <bezradny></span>
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#310 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 22 września 2008 - 22:14

angik1683, witamy ponownie :mrgreen:
Jestem w Peru...

#311 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 22 września 2008 - 22:15

Aniu, jak ja się cieszę, że już jesteś..... <zielone1></span> <zielone1></span> <zielone1></span> <zielone1></span> <zielone1></span> <zielone1></span> <zielone1></span> <zielone1></span> <zielone1></span> <zielone1></span> <zielone1></span> <zielone1></span> <zielone1></span> <zielone1></span> <zielone1></span> <zielone1></span> <zielone1></span> <zielone1></span> <zielone1></span> <zielone1></span>
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#312 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 22 września 2008 - 22:15

angik1683, witaj,jak dobrze cie widziec <jupi></span> :*
Stesknilam sie :)
brzuszek mnie nadal boli :( katar okropny mam :( i nie wiem czy zasne :(

#313 Ismail

Ismail
  • Użytkownik
  • 1 566 postów

Napisano 22 września 2008 - 22:16

witaj angik1683, :-D
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#314 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 22 września 2008 - 22:17

brzuszek mnie nadal boli

to może jakaś grypa żołądkowa?
Jestem w Peru...

#315 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 22 września 2008 - 22:18

malutka-iwona, niee bo w wc nie siedze... nie wiem co sie dzieje:( jak sie zginam lub siedze lub leze na wpol zgieta to boli masakrycznie tylko jak leze prosto i nie oddycham to nie boli tak bardzo:(

#316 Ismail

Ismail
  • Użytkownik
  • 1 566 postów

Napisano 22 września 2008 - 22:19

malutka-iwona, przyzwyczaiłam się do twojego poprzedniego avatorka. teraz sie gubie jak zmieniłaś :-D ale super jest.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#317 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 22 września 2008 - 22:22

Ismail, dzięki! Mąż marudził, że wstawiłam swoje zdjęcie a prawie nikt nie ma.
Jestem w Peru...

#318 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 22 września 2008 - 22:28

alez z was slodziaki dziewczyny,tak milusio mnie witacie ze chyba jednak bede czesciej znikac ;-)

nagrywamy wlasnie z ....mezem :mrgreen: film z wesela :-D
nasz kolega mial ze soba kamere i nagral caly slub,wiekszosc wesela i jeszcze troche poprawin,wiec mamy kupe do obejrzenia i jakos bedziem to montowac :-D

zna ktos moze jakis program do obrabiania filmow?
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#319 Ismail

Ismail
  • Użytkownik
  • 1 566 postów

Napisano 22 września 2008 - 22:29

krowka17, ja w tamtym roku sobie nieźle przeziębiłam nerki.
i powiem Ci ze mnie tez nerki nie bolały tylko bolał mnie ogólnie brzuch tak jak Ciebie teraz.
nawet ciężko było znaleźć gdzie to dokładnie boli.
przestawało tylko gdy leżałam na plecach i sie nie ruszałam.
ostatnia rzeczą o której wtedy pomyślałam były nerki, przecież bolało w zupełnie innym miejscu.
dopiero u lekarza sie okazało dlaczego mnie boli.

[ Dodano: 2008-09-22, 23:30 ]
z mężem :-) jak to ładnie brzmi :-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#320 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 22 września 2008 - 22:33

Ismail, hmmm... to moze nerki mnie bola...ale jakim cudem? mam ciepla kurtke i nie przewialo mnie bo nie mialo jak ... to juz nie wiem :( chociaz kiedys mialam przeziebiona i nie leczylam tego to moze wrocilo




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych