nie ma co szalec jak wszystko bede miala zaliczone to zrobimy imprezke
obiecuje ze bedzie alko
Napisano 22 września 2008 - 20:59
Napisano 22 września 2008 - 21:03
Napisano 22 września 2008 - 21:07
Napisano 22 września 2008 - 21:09
Napisano 22 września 2008 - 21:11
dziękuję Ci Kochana...Ty pewnie też niebawem zmienisz kolor, bo tylko 2 osób Ci brakuje...jak mi sie milo na ciebie w tym kolorku patrzy
Napisano 22 września 2008 - 21:37
Napisano 22 września 2008 - 21:50
Napisano 22 września 2008 - 22:03
Napisano 22 września 2008 - 22:05
Napisano 22 września 2008 - 22:14
Napisano 22 września 2008 - 22:15
Napisano 22 września 2008 - 22:15
Napisano 22 września 2008 - 22:17
to może jakaś grypa żołądkowa?brzuszek mnie nadal boli
Napisano 22 września 2008 - 22:18
Napisano 22 września 2008 - 22:22
Napisano 22 września 2008 - 22:28
Napisano 22 września 2008 - 22:29
Napisano 22 września 2008 - 22:33
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych