Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Seriale ktore ogladamy :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1298 odpowiedzi w tym temacie

#201 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 20 września 2007 - 08:19

No to dzisiaj powtórki nie będzie :/
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#202 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2 822 postów

Napisano 20 września 2007 - 08:19

wlasnie spojrzalam w program i nie ma :roll:
ale za to wieczorem jest normalnie xD
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#203 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 20 września 2007 - 19:49

Próbowałam dziś obejrzeć M jak Miłość, ale... nie wyszło mi, wydało mi się takie nudne :/ A kiedyś tak to lubiłam!
Ale nic to, zaraz Na Wspólnej :mrgreen:

#204 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 21 września 2007 - 12:39

A pamiętacie serial Trzecia planeta od słońca ??? leciał kiedyś w Polsce, strasznie go lubiłam :mrgreen: Tutaj leci w tv, wczoraj oglądałam :mrgreen:

#205 Kasiula

Kasiula
  • Użytkownik
  • 538 postów

Napisano 21 września 2007 - 13:24

Próbowałam dziś obejrzeć M jak Miłość, ale... nie wyszło mi, wydało mi się takie nudne :/ A kiedyś tak to lubiłam!


Ja też to kiedyś lubiłam, a teraz uważam, ze to jest koszmarnie nudne i okropnie przesłodzone. Scenarzyści już nie mają pomysłów :roll: Zresztą, ten serial powinien był się skończyć przynajmniej rok temu. Może wtedy większość z nas zapamiętałaby go pozytywnie.

#206 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 21 września 2007 - 21:43

a ja muszę przyznać, że ostatnio czasami oglądam "Miodowe lata" - niby taki niskobudżetowy serialik, ale śmieszny ;)

#207 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 21 września 2007 - 22:54

A pamiętacie serial Trzecia planeta od słońca ??? leciał kiedyś w Polsce, strasznie go lubiłam :mrgreen: Tutaj leci w tv, wczoraj oglądałam :mrgreen:


Serial rewlacyjny, strasznie mi się podobał. szukałam go na p2p i nigdzie nie ma :cry:
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#208 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2 822 postów

Napisano 24 września 2007 - 09:28

a ja muszę przyznać, że ostatnio czasami oglądam "Miodowe lata" - niby taki niskobudżetowy serialik, ale śmieszny ;)

ja lubie ogladac :D zawsze najpierw jest 13 posterunek i a pozniej miodowe lata ;)
i jak nie mam co robic to ogladam ;]
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#209 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 27 września 2007 - 17:56

oo! ja w wakacje oglądałam! :)
głupie to , bo wszystko jest jakby oczywiste :P
ale że nudno było... :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#210 malgonka

malgonka
  • Użytkownik
  • 1 551 postów

Napisano 27 września 2007 - 21:04

A oglądacie może serial Co ludzie powiedzą? No ja uwielbiam ten serial Hiacynta jest nie do pobicia :mrgreen:
"Dokąd brnie ten banał, ta proza życia? Po co to, czy tym właśnie chcesz oddychać? Zwolnij i przekonaj się o co tutaj chodzi. Może właśnie coś ucieka a życie za nos Cię wodzi?"

#211 Sara

Sara
  • Użytkownik
  • 52 postów

Napisano 28 września 2007 - 09:14

'Gotowe na wszystko' - to przede wszystkim :)
W wakacje: 'Pogoda na miłość' i 'Beverly Hills 90210', ale oczywiście rpzestali emitować :evil:

Czasem wszystko, jak leci - Klan, Pierwsza miłość, M jak miłość, Na Wspólnej

'Ekipa' też mnie ostatnio wciąga :)
Dołączona grafika

#212 Kasiula

Kasiula
  • Użytkownik
  • 538 postów

Napisano 28 września 2007 - 10:03

A oglądacie może serial Co ludzie powiedzą? No ja uwielbiam ten serial Hiacynta jest nie do pobicia :mrgreen:


Moja teściowa ma wszystkie odcinki na dvd. Ja nie cierpię angielskiego humoru, ale przy tym serialu ubawiłam się nieziemsko. Hiacynta jest super! :mrgreen: :mrgreen:

#213 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 29 września 2007 - 10:56

A oglądacie może serial Co ludzie powiedzą? No ja uwielbiam ten serial Hiacynta jest nie do pobicia :mrgreen:


heheh ja tam Powolnika lubiłam :mrgreen: Ale i tak wolę Little Britain 8-)

#214 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 29 września 2007 - 22:12

Mnie kompletnie wciągnął "Sex w wielkim mieście". Ściągnęłam cały sezon 1,3,5 i 6, niestety nie znalazłam 2 i 4 :-| Zaczęłam oglądać w czw a została mi dziś już tylko połowa ostatniej części :-P
Oprócz tego uwielbiam też "Gotowe na wszytsko". Od jutra 3 sezon w polsacie :mrgreen:
Z polskich seriali to przechodziłam przez Klan, M jak milość, Pierwszą miłość, aż doszłam do Na wspólnej.
Czasem zdaży mi się też obejrzeć kawałek "Jesteś moim życiem" z Natalią Oreiro podczas szykowania się do wyjścia z rana :mrgreen:
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#215 Kasiula

Kasiula
  • Użytkownik
  • 538 postów

Napisano 29 września 2007 - 23:17

Oprócz tego uwielbiam też "Gotowe na wszytsko". Od jutra 3 sezon w polsacie :mrgreen:


kayen, 3 sezon zaczął się tydzień temu. Chyba ominęłaś 2 odcinki ;-)

#216 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2 822 postów

Napisano 30 września 2007 - 16:34

Czasem zdaży mi się też obejrzeć kawałek "Jesteś moim życiem" z Natalią Oreiro podczas szykowania się do wyjścia z rana :mrgreen:

a to jeszcze leci? bo na tv4 sie skonczylo
jakis czas temu widzialam w poludnie na polsacie
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#217 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 01 października 2007 - 08:42

Chyba ominęłam już 4 odcinki gotowych na wszytsko, bo zapomniałam wczoraj obejrzeć :-|
Anija no właśnie na polsacie są chyba dopiero w połowie emisji, także jeszcze troche oglądania przede mną :-)
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#218 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2 822 postów

Napisano 01 października 2007 - 08:45

ja oglądałam każdy odcinek no może prawie każdy na tv4 8-)
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#219 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 04 października 2007 - 16:28

a gdzie maniaczki pierwszej milosci :-P
ogladacie? ja jak nie zapomne o jeszcze tam lukne co sie dzieje ;-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#220 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 04 października 2007 - 16:39

pierwszej milosci :-P

powiem krotko D N O





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych