Seriale ktore ogladamy :)
#201
Napisano 20 września 2007 - 08:19
#202
Napisano 20 września 2007 - 08:19
ale za to wieczorem jest normalnie xD
#203
Napisano 20 września 2007 - 19:49
Ale nic to, zaraz Na Wspólnej
#204
Napisano 21 września 2007 - 12:39
#205
Napisano 21 września 2007 - 13:24
Próbowałam dziś obejrzeć M jak Miłość, ale... nie wyszło mi, wydało mi się takie nudne
A kiedyś tak to lubiłam!
Ja też to kiedyś lubiłam, a teraz uważam, ze to jest koszmarnie nudne i okropnie przesłodzone. Scenarzyści już nie mają pomysłów
#206
Guest_Kociak_*
Napisano 21 września 2007 - 21:43
#207
Napisano 21 września 2007 - 22:54
A pamiętacie serial Trzecia planeta od słońca
leciał kiedyś w Polsce, strasznie go lubiłam
Tutaj leci w tv, wczoraj oglądałam
Serial rewlacyjny, strasznie mi się podobał. szukałam go na p2p i nigdzie nie ma
#208
Napisano 24 września 2007 - 09:28
ja lubie ogladaca ja muszę przyznać, że ostatnio czasami oglądam "Miodowe lata" - niby taki niskobudżetowy serialik, ale śmieszny
i jak nie mam co robic to ogladam ;]
#209
Napisano 27 września 2007 - 17:56
głupie to , bo wszystko jest jakby oczywiste
ale że nudno było...
#210
Napisano 27 września 2007 - 21:04
#212
Napisano 28 września 2007 - 10:03
A oglądacie może serial Co ludzie powiedzą? No ja uwielbiam ten serial Hiacynta jest nie do pobicia
Moja teściowa ma wszystkie odcinki na dvd. Ja nie cierpię angielskiego humoru, ale przy tym serialu ubawiłam się nieziemsko. Hiacynta jest super!
#213
Napisano 29 września 2007 - 10:56
A oglądacie może serial Co ludzie powiedzą? No ja uwielbiam ten serial Hiacynta jest nie do pobicia
heheh ja tam Powolnika lubiłam
#214
Napisano 29 września 2007 - 22:12
Oprócz tego uwielbiam też "Gotowe na wszytsko". Od jutra 3 sezon w polsacie
Z polskich seriali to przechodziłam przez Klan, M jak milość, Pierwszą miłość, aż doszłam do Na wspólnej.
Czasem zdaży mi się też obejrzeć kawałek "Jesteś moim życiem" z Natalią Oreiro podczas szykowania się do wyjścia z rana
#215
Napisano 29 września 2007 - 23:17
Oprócz tego uwielbiam też "Gotowe na wszytsko". Od jutra 3 sezon w polsacie
kayen, 3 sezon zaczął się tydzień temu. Chyba ominęłaś 2 odcinki
#216
Napisano 30 września 2007 - 16:34
a to jeszcze leci? bo na tv4 sie skonczyloCzasem zdaży mi się też obejrzeć kawałek "Jesteś moim życiem" z Natalią Oreiro podczas szykowania się do wyjścia z rana
jakis czas temu widzialam w poludnie na polsacie
#217
Napisano 01 października 2007 - 08:42
Anija no właśnie na polsacie są chyba dopiero w połowie emisji, także jeszcze troche oglądania przede mną
#218
Napisano 01 października 2007 - 08:45
#219
Napisano 04 października 2007 - 16:28
ogladacie? ja jak nie zapomne o jeszcze tam lukne co sie dzieje
#220
Napisano 04 października 2007 - 16:39
powiem krotko D N Opierwszej milosci
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
jakie lubicie seriale? |
|
|
|
10 najpiekniejszych aktorek świata |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych














