Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Seriale ktore ogladamy :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1298 odpowiedzi w tym temacie

#241 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 09 października 2007 - 20:44

a nie wiecie co leciało dziś w M jak Miłosć? Bo przegapiłam ;]

Paweł powiedział Madzi, że jednak nic z tego nie będzie, że z Sylwią czuje się bezpieczniej <bezradny></span> Kinga i Piotrek zdali egzaminy, zdolne dzieci :mrgreen: Marysia poszła na miesięczny urlop :-P a Henio pilnuje Marty <umieraam></span> to tak w telegraficznym skrócie ;-)

#242 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 09 października 2007 - 21:06

Paweł powiedział Madzi, że jednak nic z tego nie będzie

i bardzo dobrze
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#243 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2 822 postów

Napisano 09 października 2007 - 21:08

Paweł powiedział Madzi, że jednak nic z tego nie będzie, że z Sylwią czuje się bezpieczniej <bezradny></span>

czytałam sobie ostatnie w Świecie Seriali, że właśnie przez to słowa Madzia wyjedzie znowu na tą misję co kiedyś 8-)
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#244 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 10 października 2007 - 15:08

czytałam sobie ostatnie w Świecie Seriali, że właśnie przez to słowa Madzia wyjedzie znowu na tą misję co kiedyś 8-)


niech zakonnica zostanie, będzie święty spokój :P a tak serio to pewnie wyjedzie bo przecia mucha w stanach siedzi, to przerwę se w serialu robi :-P

#245 Kaś

Kaś
  • Użytkownik
  • 210 postów

Napisano 10 października 2007 - 15:45

Jestem wierną fanką "Co ludzie powiedzą?" i Pani Żakiet :mrgreen: .
"Każdy człowiek ma pewien określony horyzont myślowy.
Kiedy ten się zwęża i staje się nieskończenie mały, zamienia się w punkt.
Wtedy człowiek mówi: "To jest mój punkt widzenia"

#246 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 10 października 2007 - 15:59

Dla fanów ,,Co ludzie powiedzą " :mrgreen:
http://youtube.com/w... ... ed&search=

#247 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 10 października 2007 - 16:14

Szkoda, że nie ma Krok od domu lubiłam ten serial :-/
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#248 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 10 października 2007 - 17:22

nie pamiętam takiego serialu calineczko <co></span>

#249 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 11 października 2007 - 16:41

juz dawno nie ogladałam pierwszej miłosci moze ktos cos opowie co sie teraz tam dzieje?? ;-) :-)

#250 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 11 października 2007 - 17:08

Marysia zajmowała sie tańcem na rurze i zareczyła sie ze swoim alfonsem :D planowali slub , ale przyjaciele ja znalezli i zabrali z night clubu :P na uroczysty obiad/kolacje ( jakistam posiłek) z rodzina i jej poprzednim narzeczonym wpada jej alfons ( narzeczony nr 2 ) z dwoma dresami i kaze jej sie zbierac ... dochodzi do kłótni i ona wykrzykoje zeby obaj dali jej spokój :P narzeczeni oczywiscie :P tyle zerknęłam ostatnio przez przypadek :P

#251 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 11 października 2007 - 17:14

to sie tam działo hehehehehe dzieki za streszczenie :-P :-P :-D :-D

#252 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 19 października 2007 - 08:04

Wczoraj w Na wspólnej matka Karola mnie wkurzyła , że wzięła te wydrukowana wersję Ksiązki Jerzego :evil: , dopiero będzie akcja jak przeczyta i okaże sie głowną bohaterką jest Iza a nie Ona :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#253 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 19 października 2007 - 08:06

upierdliwe z niej babsko :evil: ale widać, że się napaliła, że to pewnie o niej <umieraam></span> ale się zdziwi bidula <umieraam></span>

#254 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 19 października 2007 - 08:29

Namolna babka jak mucha. Ciekawe jak się rozwiąże wątek z książką ??
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#255 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 19 października 2007 - 08:31

ja coś czuję, że Jerzy z Izabelą będą parą ;-)

#256 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 19 października 2007 - 08:33

ja coś czuję, że Jerzy z Izabelą będą parą ;-)


No, to chyba bardziej jak pewnie. No i dobrze, pasują do siebie ;-)
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#257 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 19 października 2007 - 08:34

dużo bardziej niż Izabela z tym Karolem, on jakiś taki mlasiowaty był :-?

#258 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 19 października 2007 - 08:35

Karola od samego początku nie lubiłam, zresztą nie pasował do Izy- cały czas był na fochu :roll:
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#259 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 19 października 2007 - 08:45

nie pasował do Izy- cały czas był na fochu

dokładnie, jakiś dziwny był :roll:

#260 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 19 października 2007 - 14:10

Marysia zajmowała sie tańcem na rurze i zareczyła sie ze swoim alfonsem :D planowali slub , ale przyjaciele ja znalezli i zabrali z night clubu :P na uroczysty obiad/kolacje ( jakistam posiłek) z rodzina i jej poprzednim narzeczonym wpada jej alfons ( narzeczony nr 2 ) z dwoma dresami i kaze jej sie zbierac ... dochodzi do kłótni i ona wykrzykoje zeby obaj dali jej spokój :P narzeczeni oczywiscie :P tyle zerknęłam ostatnio przez przypadek :P


Boże koszmarny ten serial :shock: :!: :!: :!: :!:





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych