nawet mój Matik ogląda, co mnie nie cieszy za bardzo
Rzeczywiście nie jest to bajeczka dla niego
Czesia to ja lovam
Napisano 17 września 2007 - 21:09
nawet mój Matik ogląda, co mnie nie cieszy za bardzo
Napisano 17 września 2007 - 21:26
Napisano 18 września 2007 - 08:17
Rzeczywiście nie jest to bajeczka dla niego
Napisano 18 września 2007 - 09:50
do czasu... zadziwiająco jak małe dzieci szybko podłapują różne słówka. Na Twoim miejscu nie pozwoliłabym mu tego oglądać. Po prostu NIE i już. Jak Ty go nie umiesz wygonić to niech mąż się tym zajmie.całe szczęście, ze nie powtarza tych brzydkich hasełek
Napisano 18 września 2007 - 11:40
Napisano 18 września 2007 - 12:11
Ekipa mnie wciaga
Napisano 18 września 2007 - 12:17
Napisano 18 września 2007 - 12:20
władcy much to strasznie prymitywna bajka, dowcip jest płytk
Napisano 18 września 2007 - 13:59
Napisano 18 września 2007 - 15:18
Napisano 18 września 2007 - 20:52
Napisano 19 września 2007 - 19:18
a ciekawe co zrobia w m jak milosc z magda bo przeciez anna mucha wyjezdza na studia za graniceW M jak miłośc znowu coś sie kroi między Madzią a Pawłem
Napisano 20 września 2007 - 00:12
oglądała któraś wczorajsze Twarzą w twarz? bo zapomniałam
Napisano 20 września 2007 - 08:01
Napisano 20 września 2007 - 08:02
Napisano 20 września 2007 - 08:15
Napisano 20 września 2007 - 08:16
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
jakie lubicie seriale? |
|
|
|
10 najpiekniejszych aktorek świata |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych