Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Seriale ktore ogladamy :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1298 odpowiedzi w tym temacie

#181 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 17 września 2007 - 21:09

nawet mój Matik ogląda, co mnie nie cieszy za bardzo :-/


Rzeczywiście nie jest to bajeczka dla niego :-/

Czesia to ja lovam <zakochany></span> heheheheh <umieraam></span>

#182 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 17 września 2007 - 21:26

A ja Włatców jeszcze nigdy nie oglądałam... z tego, co piszecie, wynika, że trza to nadrobić ;-)

#183 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 18 września 2007 - 08:17

Rzeczywiście nie jest to bajeczka dla niego


zgadza się, nie jest dla niego :-/ a on nawet jak coś mówi, to głos Czesia naśladuje, całe szczęście, ze nie powtarza tych brzydkich hasełek ;-)

#184 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 18 września 2007 - 09:50

całe szczęście, ze nie powtarza tych brzydkich hasełek ;-)

do czasu... zadziwiająco jak małe dzieci szybko podłapują różne słówka. Na Twoim miejscu nie pozwoliłabym mu tego oglądać. Po prostu NIE i już. Jak Ty go nie umiesz wygonić to niech mąż się tym zajmie.

Ja osobiście Włatców nie oglądam - dla mnie to jest denna bajka, nie podoba mi się :P wychodzi na to, że z serialów to został mi już tylko ściągany przez Piotrka "Battlestar Galactica" no i będę oglądać "Na dobre i na złe" jak się zaczną nowe odcinki - a od kiedy to się mają zacząć ? ;P

#185 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 18 września 2007 - 09:53

a od kiedy to się mają zacząć ? ;P

a to teraz juz nie są nowe :?: :?: :roll: <hmm></span> <hmm></span> <hmm></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#186 Gazela

Gazela
  • Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 18 września 2007 - 11:40

co do wlatcow, cze'sio jest dla mnie zbyt przereklamowany jednak Anusiak:D:D i jego slynne powiedzenie "no to panowie, jestesmy w dupie" :D
a co seriali to ja moze jeszcze przyznam sie do tego ze Ekipa mnie wciaga, wogole bardyo lubie pania Herman i to moye dlatego
W Niebiosach mnie nie chcą-bo byłam niegrzeczna :( W Piekle mnie nie chcą- bo boją się konkurencji >:->

#187 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 18 września 2007 - 12:11

Ekipa mnie wciaga


co to za serial ??? Ja ostatnio oglądam Przyjaciół, bo tutaj lecą w kółko :mrgreen: Fajnie znow na nic popatrzec :mrgreen:

#188 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 18 września 2007 - 12:17

Popieram Kociaka władcy much to strasznie prymitywna bajka, dowcip jest płytki. "Na dobre i na złe" mają być teraz na dniach nowe odcinki.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#189 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 18 września 2007 - 12:20

władcy much to strasznie prymitywna bajka, dowcip jest płytk


Ile ludzi, tyle rodzai poczucia humoru

[ Dodano: 2007-09-18, 13:44 ]
A pamietacie taki serial komediowy o gosciu ktory prowadzil w telewizji program o naprawach , usterkach i takich tam, mial żonę i chyba trzech synow ???

#190 malgonka

malgonka
  • Użytkownik
  • 1 551 postów

Napisano 18 września 2007 - 13:59

Ja wladcy much ogladam czasem można obejrzec ale wkurza mnie, że oni tam specjalnie piszą z błędami ortograficznymi ale nie zdają sobie sprawy z tego, że później ludzie będa robili takie błędy, no ale nieważne ;-) ja też oglądam serial "Przyjaciele" na tvn7 leci a potem "Pomoc domowa" i "Uwaga faceci" trzy seriale, które oglądam :mrgreen:
"Dokąd brnie ten banał, ta proza życia? Po co to, czy tym właśnie chcesz oddychać? Zwolnij i przekonaj się o co tutaj chodzi. Może właśnie coś ucieka a życie za nos Cię wodzi?"

#191 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 18 września 2007 - 15:18

Ten serial o ktorym pisalam wczesniej to Home Improvement u nas był jako Pan złota rączka Tez go tutaj oglądam, właśnie leci więc piszę tytuł :mrgreen:

#192 Gazela

Gazela
  • Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 18 września 2007 - 20:52

Ekipa to nowo wypromowany serial na polsacie -political fiction:) ciekawy, zwlaszcze dla ludzi interesujacych sie poliotyka, ot tak ogolnie
W Niebiosach mnie nie chcą-bo byłam niegrzeczna :( W Piekle mnie nie chcą- bo boją się konkurencji >:->

#193 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 19 września 2007 - 18:27

W M jak miłośc znowu coś sie kroi między Madzią a Pawłem <bzyklov></span>

A na Wspólnej wczoraj przegapiłam to dzisiaj sobie odbiję ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#194 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2 822 postów

Napisano 19 września 2007 - 19:18

W M jak miłośc znowu coś sie kroi między Madzią a Pawłem <bzyklov></span>

a ciekawe co zrobia w m jak milosc z magda bo przeciez anna mucha wyjezdza na studia za granice
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#195 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 19 września 2007 - 21:41

oglądała któraś wczorajsze Twarzą w twarz? bo zapomniałam :-/

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#196 Kasiula

Kasiula
  • Użytkownik
  • 538 postów

Napisano 20 września 2007 - 00:12

oglądała któraś wczorajsze Twarzą w twarz? bo zapomniałam :-/


Ano. Michalska jest w ciąży i już chyba nie wierzy temu Ważce :-(

#197 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 20 września 2007 - 08:01

Calineczko a kiedy są powtórki M jak miłość ?
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#198 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2 822 postów

Napisano 20 września 2007 - 08:02

o 15:40 nastepnego dnia ;-) Jewel, czyli np poniedziałkowy odcinek powtarzaja we wtorek ;]
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#199 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 20 września 2007 - 08:15

OO nawet nie wiedziałam- dzięki <buzki></span>
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#200 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2 822 postów

Napisano 20 września 2007 - 08:16

nie ma za co :)
a wczoraj nie bylo m jak milosc bo byl mecz :-/
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych