Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[19.09.2008] piątek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
306 odpowiedzi w tym temacie

#281 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 19 września 2008 - 20:53

Olciiia a Ty nie masz sie uczyć do egzaminu? :-D
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#282 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 19 września 2008 - 20:54

od listopada zaczynam sobie oplacac emeryturke :mrgreen:

ciesze sie bo ponoć za granicą bardziej sie opłaca bo wyższa emerytura potem jest naliczana :-) nim ja będę swoje składki opłacać to jeszcze trochę minie czasu .....

[ Dodano: 2008-09-19, 21:54 ]
czekoladki ciekawy pomysł :-)

#283 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 19 września 2008 - 20:55

a Ty nie masz sie uczyć do egzaminu? :-D

Ty nie wiesz ze nasz Ola juz wszystko umie
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#284 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 19 września 2008 - 20:55

fajna babka, ja bym chyba kupiła jakiś drobiazg, żeby rzeczywiście nie wyglądało to jak "papugowanie". pewnie jest coś, co mama Tomka lubi, np. świeczki zapachowe, ozdobne kwiatki w doniczce, jakąś figurkę z brązu. wybrałabym coś takiego.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#285 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 19 września 2008 - 20:57

dziekję bardzo za pomysły to mam o czym myśleć w nocy :-)

Madzia81, jak dziś ty sie czujesz jak humorek i nasza księżniczka ?

#286 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 19 września 2008 - 20:59

ejjj dziewczynki no powinnam sie uczyc ale... teraz jestem tak zmeczona ze ni emoge sie ruszyc

uczylam sie dzis w drodzr do pracy i z powrotem tez a jutro bede maial jeszcxze 3 godziny w pociagu ;)

bedzie dobrze mam nadzije ;)

#287 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 19 września 2008 - 21:01

bedzie dobrze mam nadzije

3mamy kciuki :-)
powodzenia i kop na szczęście ;-)

a masz ściągi?
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#288 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 19 września 2008 - 21:02

Olciiia, będzie dobrze :) Chociaż tej nauki nie zazdroszczę :P

#289 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 19 września 2008 - 21:02

Olciiia, a co Ty mi Paula podrywalas wczoraj? ;-)

#290 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 19 września 2008 - 21:06

Dobry wieczór wszystkim!
Dopiero wróciliśmy od lekarza, jeszcze nic nie wiadomo. W niedziele kolejna wizyta.

Tak szybko chciałam poczytać co napisałyście, że zalałam laptopa piwem, ale już jest ok.

Olciiia, ja też trzymam kciuki!
Jestem w Peru...

#291 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 19 września 2008 - 21:09

samopoczucie okej. senna tylko dzisiaj coś jestem. malutka kopie, wierci się i za to ją uwielbiam <zakochany></span>

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#292 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 19 września 2008 - 21:10

malutka-iwona, widać uzależnienie :D
Madzia81, super że wszystko gra :) Niech kopie maleństwo, a mamuśka niech zabawia :P

#293 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 19 września 2008 - 21:12

Jestem znowu, mam nadzieje, ze tym razem na dluzej :-D . Pranie zakonczone, prasowanie tez zrobione, teraz zaczynam sie zastanawiac jak ubrac sie na panienski, na ktory jutro ide :mrgreen: <huraaaaa></span>

Olciiia, do nauki!! ;-) bo na pupke dostaniesz ;-) trzymam kciuki kochana

Tak szybko chciałam poczytać co napisałyście, że zalałam laptopa piwem

<nenene1></span> ;-) , ale tak na serio to <piwkoo></span>
Dołączona grafika

#294 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 19 września 2008 - 21:12

widać uzależnienie

żebyś wiedziała :mrgreen:
mój D. poszedł spać, ciekawe kiedy się wkurzy :-/
Jestem w Peru...

#295 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 19 września 2008 - 21:13

a masz ściągi?

nie bo to ustne beda :P :-?

Olciiia, a co Ty mi Paula podrywalas wczoraj? ;-)

nie podrywalam tylko mial ciekawe poglady i bylam ciekawa :P
chyba nic zlego nie napisalam prawda :oops:

#296 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 19 września 2008 - 21:13

malutka kopie, wierci się i za to ją uwielbiam <zakochany></span>

jeju, ale to musi byc piekne uczucie, bardzo sie ciesze, ze samopoczucie w porzadku, glaszcze brzuszek :-)
Dołączona grafika

#297 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 19 września 2008 - 21:14

Madzia81, bardzo sie ciesze ..... ponoć kopniaki sa niesamowite.... ja nie wiem mozę kiedyś sie przekonam :-)

Olciiia, trzymam kciuki :-)

[ Dodano: 2008-09-19, 22:15 ]
malutka-iwona, i jak wczoraj go dobudzałaś ?

#298 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 19 września 2008 - 21:15

ale to musi byc piekne uczucie

niesamowite! Nie można porównać tego z niczym innym :-D

[ Dodano: 2008-09-19, 22:17 ]

i jak wczoraj go dobudzałaś ?

mam taki jeden sprawdzony sposób :lol: zawsze działa
Jestem w Peru...

#299 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 19 września 2008 - 21:20

Madzia81, swietnnie :D ciekawe jakie to uczucie <dreams></span>

slyszalam ze dobrze jest puszczac dzidziusiowi do brzuszka jakas spokojna muzyczke na dobranoc... --> to jest sposob... bo dziecko zapamietuje takie rzeczy i po porodzie rowniez bedzie zasypialo przy tej muzyce

nie wierzylam ale moja ciocia to wyczytala i zastosowala i maly Maciek naprawde stawal sie spokojniejszy kiedy slyszal ta muzyke - niesamowite

Madziu moze sprobujesz?

#300 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 19 września 2008 - 21:30

też słyszałam o muzyce żeby puszczać jeszcze nie narodzonemu dziecku... :-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych