[19.09.2008] piątek
#281
Napisano 19 września 2008 - 20:53
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#282
Napisano 19 września 2008 - 20:54
ciesze sie bo ponoć za granicą bardziej sie opłaca bo wyższa emerytura potem jest naliczanaod listopada zaczynam sobie oplacac emeryturke
[ Dodano: 2008-09-19, 21:54 ]
czekoladki ciekawy pomysł
#285
Napisano 19 września 2008 - 20:57
Madzia81, jak dziś ty sie czujesz jak humorek i nasza księżniczka ?
#286
Napisano 19 września 2008 - 20:59
uczylam sie dzis w drodzr do pracy i z powrotem tez a jutro bede maial jeszcxze 3 godziny w pociagu
bedzie dobrze mam nadzije
#287
Napisano 19 września 2008 - 21:01
3mamy kciukibedzie dobrze mam nadzije
powodzenia i kop na szczęście
a masz ściągi?
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#288
Napisano 19 września 2008 - 21:02
#289
Napisano 19 września 2008 - 21:02
#290
Napisano 19 września 2008 - 21:06
Dopiero wróciliśmy od lekarza, jeszcze nic nie wiadomo. W niedziele kolejna wizyta.
Tak szybko chciałam poczytać co napisałyście, że zalałam laptopa piwem, ale już jest ok.
Olciiia, ja też trzymam kciuki!
#292
Napisano 19 września 2008 - 21:10
Madzia81, super że wszystko gra
#293
Napisano 19 września 2008 - 21:12
Olciiia, do nauki!!
Tak szybko chciałam poczytać co napisałyście, że zalałam laptopa piwem
#294
Napisano 19 września 2008 - 21:12
żebyś wiedziaławidać uzależnienie
mój D. poszedł spać, ciekawe kiedy się wkurzy
#295
Napisano 19 września 2008 - 21:13
nie bo to ustne bedaa masz ściągi?
nie podrywalam tylko mial ciekawe poglady i bylam ciekawaOlciiia, a co Ty mi Paula podrywalas wczoraj?
chyba nic zlego nie napisalam prawda
#297
Napisano 19 września 2008 - 21:14
Olciiia, trzymam kciuki
[ Dodano: 2008-09-19, 22:15 ]
malutka-iwona, i jak wczoraj go dobudzałaś ?
#298
Napisano 19 września 2008 - 21:15
niesamowite! Nie można porównać tego z niczym innymale to musi byc piekne uczucie
[ Dodano: 2008-09-19, 22:17 ]
mam taki jeden sprawdzony sposóbi jak wczoraj go dobudzałaś ?
#299
Napisano 19 września 2008 - 21:20
slyszalam ze dobrze jest puszczac dzidziusiowi do brzuszka jakas spokojna muzyczke na dobranoc... --> to jest sposob... bo dziecko zapamietuje takie rzeczy i po porodzie rowniez bedzie zasypialo przy tej muzyce
nie wierzylam ale moja ciocia to wyczytala i zastosowala i maly Maciek naprawde stawal sie spokojniejszy kiedy slyszal ta muzyke - niesamowite
Madziu moze sprobujesz?
#300
Napisano 19 września 2008 - 21:30
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty













