a teraz chyba sie przejde z psem na dwór
ciekawe kiedy mój A. wróci do domu
Napisano 19 września 2008 - 19:19
saja, dziekuje
Ja bym bardzo chciala... tylko zobaczymy co on na to....
Napisano 19 września 2008 - 19:23
Napisano 19 września 2008 - 19:26
pozostaje czekac
A jak tam piesek?
Napisano 19 września 2008 - 19:33
rosnie w zastraszajacym tempie... normalnie mam wrazenie ze z kazdym dniem wiekszy jest... ladniutki i madry jest... chociaz bandzior jak nie wiem co
haha
Napisano 19 września 2008 - 20:09
Napisano 19 września 2008 - 20:31
Napisano 19 września 2008 - 20:36
Napisano 19 września 2008 - 20:42
czy to nie bedzie wyglądać że ja papuguję ?
Napisano 19 września 2008 - 20:45
juz i tak sie Tomkowi dostała że mi powiedział doopiero niedawno i nie mogłam jej zycen złożyć i podjechać (bo po nocy nie wypad ) jutro idzie na wesele wiec znowu nici ale w niedziele już jej nie odpuszczęJakbyś totalnie ją zignorowała
Napisano 19 września 2008 - 20:46
Napisano 19 września 2008 - 20:47
bukiecik z okazji urodzin
Napisano 19 września 2008 - 20:49
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 19 września 2008 - 20:50
ja mieszkam na śląsku a tu sie tylko urodziny obchodzi .... mało kto obchodzi imieniny .... szczerze to ja nawet nie pamiętam kiedy mamnie każdy obchodzi urodziny ale na imieniny prędzej..
Napisano 19 września 2008 - 20:51
Napisano 19 września 2008 - 20:52
juz bym wolała dać czekoladki jakieś
Napisano 19 września 2008 - 20:52
Napisano 19 września 2008 - 20:53
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych