Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[19.09.2008] piątek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
306 odpowiedzi w tym temacie

#261 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 19 września 2008 - 19:09

ja wlsnie zjadłam kolacje
a teraz chyba sie przejde z psem na dwór

ciekawe kiedy mój A. wróci do domu :-|
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#262 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 19 września 2008 - 19:19

saja, dziekuje ;)
Ja bym bardzo chciala... tylko zobaczymy co on na to....


nie ma za co... hm... no zobaczymy... narazie jest jeszcze za wczesnie zeby wyrokowac tak uda sie.. nie nie uda sie... pare spotkan i zobaczysz jak chlopak sie zachowuje... ale po tym co pisalas to wydaje mi sie ze wszystko jest na dobrej dordze:)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#263 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 19 września 2008 - 19:23

saja, kochana Ty moja, milo slyszec takie slowa ;) ehhhhh ahhhhh ohhhhh
pozostaje czekac ;)
A jak tam piesek?

#264 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 19 września 2008 - 19:26

pozostaje czekac ;)


owszem.. nic na sile.. poczekaj ocen sytuacje i dzialaj.. raz sie zyje... ja tak zorbilam i co... ??:P zyskalam milosc mojego zycia :)

A jak tam piesek?


rosnie w zastraszajacym tempie... normalnie mam wrazenie ze z kazdym dniem wiekszy jest... ladniutki i madry jest... chociaz bandzior jak nie wiem co :) haha
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#265 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 19 września 2008 - 19:33

rosnie w zastraszajacym tempie... normalnie mam wrazenie ze z kazdym dniem wiekszy jest... ladniutki i madry jest... chociaz bandzior jak nie wiem co :) haha


No to pogratulowac...
a wiecie co wam powiem...wiem ze nie wszystkie z was wierza itd., ale jak bylam wtedy u wrozki i mialam jego fotke to mi powiedziala ze w ostatnich 2 tygodniach wrzesnia sie poznamy, spotkamy,.....

#266 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 19 września 2008 - 20:09

j tak na chwilke wpadlam zobaczyc co tam u Was. dzisiaj jak wrocilam do domu, to drzemke sobie ucielam, nie lubie tego robic, bo sie tylko dzien traci ;-) , ale dzisiaj jakos tak tego potrzebowalam chyba po calym ciezkim tygodniu ;-)

A teraz lece prasowac, bo troche sie tego nazbieralo <prasowanie1></span> <prasowanie1></span> <prasowanie1></span>

Zycze udanego wieczoru
Dołączona grafika

#267 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 19 września 2008 - 20:31

kattie21, ciesze sie że miłego chłopaka spotkałaś trzymam kciuki żeby wszytko sie udało .... spokojnie daj sie temu rozwinąć i na początku go obserwuj ale ja ostatnio wierzę że dobrych ludzi może spotkać coś miłego :-) no to ciesz sie chwilą :-)

ale jestem zła na siostrę ale nie chce mi sie o tym gadać :-)

#268 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 19 września 2008 - 20:35

kattie21, zapowiada się całkiem fajna znajomość :) jak cały babski będzie Ci kibicował, to musi się udać :) tylko nie mów za szybko, że się zakochałaś itp. ;-)

ja już z laptopikiem zerkam na Fabrykę gwiazd i zaczynam nadrabianie :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#269 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 19 września 2008 - 20:36

mam pytanie czy wypada dać mamie tomka skromny bukiecik z okazji urodzin (które ma dziś) dopiero za 2 dni? czy w ogóle powinnam coś sie z kwiatami jak jeszcze nie jesteśmy narzeczeństwem .... lubie jego mamę i chciała bym jej dac a tomek mówi że mam se kosztów nie robić .... od razu powiem że dziewczyna brata była z samego rana juz z kwiatami i nie wiem czy to nie bedzie wyglądać że ja papuguję ?

#270 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 19 września 2008 - 20:42

czy to nie bedzie wyglądać że ja papuguję ?


Niee, w żadnym razie.
Wydaję mi się, że to jak najbardziej na miejscu ;-) Takie zachowanie jest naturalne w takich sytuacjach, daj ładny bukiet i jakąś kartkę okazyjną np. Jakby to wyglądało jakbyś nic nie dała ? Jakbyś totalnie ją zignorowała ;-)

#271 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 19 września 2008 - 20:45

Jakbyś totalnie ją zignorowała ;-)

juz i tak sie Tomkowi dostała że mi powiedział doopiero niedawno i nie mogłam jej zycen złożyć i podjechać (bo po nocy nie wypad ) jutro idzie na wesele wiec znowu nici ale w niedziele już jej nie odpuszczę :-) na pewno lepsze to niż brak zainteresowania :-)

#272 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 19 września 2008 - 20:46

Czesc dziewczynki. Jestem na chwike. Co tam ciekawego? Po weekendzie was poczytam, bo P u mnie siedzi i mi czyta :lol:

#273 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 19 września 2008 - 20:47

bukiecik z okazji urodzin


ja na urodziny bym nic nie dawała... nie każdy obchodzi urodziny
ale na imieniny prędzej..
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#274 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 19 września 2008 - 20:49

Mirabelka__22, hej miło cię widzieć choćby tylko na chwilę :)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#275 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 19 września 2008 - 20:49

dla mnie to dziwnie dawac kobiecie kwiaty
nawet jesli to ma byc przyszla teściową

juz bym wolała dać czekoladki jakieś
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#276 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 19 września 2008 - 20:50

nie każdy obchodzi urodziny ale na imieniny prędzej..

ja mieszkam na śląsku a tu sie tylko urodziny obchodzi .... mało kto obchodzi imieniny .... szczerze to ja nawet nie pamiętam kiedy mam :-)

#277 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 19 września 2008 - 20:51

fajna babka jak widze u Ciebie są inne zwyczaje...
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#278 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 19 września 2008 - 20:52

juz bym wolała dać czekoladki jakieś


Hmm a może ta kobieta mogłaby to potraktować jak jakąś sugestię ? Różni ludzie mogą to odebrać, a taki ładny okazjonalny bukiecik jest uniwersalny.

#279 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 19 września 2008 - 20:52

hej :D

dzis mialam bardzo pracowity dzien a do tego...
bylismy z Tomkiem u ubezpieczyciela i od listopada zaczynam sobie oplacac emeryturke :mrgreen: cieszy mnie to bardzo bo im wczesniej tym lepiej

a od stycznia bede miala tutaj juz ubezpieczenie zdrowotne :D wreszcie ;)

#280 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 19 września 2008 - 20:53

nie(d)oceniona, Dzieki:)
A gdzie moja Olciia? Hmmm...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych