[10.09.2oo8] Muuuuu Sroda
Rozpoczęty przez krowka17, 09 wrz 2008 23:06
426 odpowiedzi w tym temacie
#421
Napisano 10 września 2008 - 21:55
Podejrzewam, że nie
Zawsze narzekał na uciążliwą pielęgnację i upały. W sumie mu się nie dziwię. A niech ścina - byleby mi się nadal podobał
#423
Napisano 10 września 2008 - 22:00
Widzę pustki na forum, a raczej kobietki, które czytają zaległości, ale nie piszą
Dlatego ja też pewnie będę zmykać, bo K. dziś na zabiegu, to go pewnie nie będzie
Muszę go tylko uprzedzić, żeby zdjęcie zrobił i mi przesłał
A jak się zakocham na nowo?
Chociaż niemożliwe, bo non toper jestem
#424
Napisano 10 września 2008 - 22:21
dokładnie...a raczej kobietki, które czytają zaległości
Elodi, mój L jak go poznałam miał długie włosy (zresztą to na nie poleciałam
Obciął kilka lat po ślubie...
I oczywiście poleciał w konkret - na zero
A ja tak lubiłam te jego włosy...
Do dupy było w Peru...więc wróciłam...
#425
Napisano 10 września 2008 - 22:41
wpadłam jeszcze na chwilkę 
madzia ładnie ci
tyrytyryyyymmm trza było umowę spisać
A jeśli chodzi o Radosława mego to dobrze, że zciął bo mu tak lepiej
madzia ładnie ci
Obciął kilka lat po ślubie...
tyrytyryyyymmm trza było umowę spisać
A jeśli chodzi o Radosława mego to dobrze, że zciął bo mu tak lepiej
nie ma mnie tu i nie będzie.
#426
Napisano 10 września 2008 - 22:48
o włosach nie pomyślałam...tyrytyryyyymmm trza było umowę spisać
zgadzam sięA jeśli chodzi o Radosława mego to dobrze, że zciął bo mu tak lepiej
My tu same cerratko na placu boju zostałyśmy...
Ja też spływam, do jutra...
Do dupy było w Peru...więc wróciłam...
#427
Napisano 10 września 2008 - 22:50
hyhyhy wszyyystkie tak mówiązgadzam się
Ja ostatnio do Radzia: "Jejku jakie ty masz piękne oczka" a Radek " Wiem, malenia, wszystkie mi to mówią"
szczery
nie ma mnie tu i nie będzie.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty








