Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[09.09.2oo8] Dziś wtorek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
335 odpowiedzi w tym temacie

#21 skinnybitch

skinnybitch
  • Użytkownik
  • 1 630 postów

Napisano 09 września 2008 - 08:32

Oj brakuje nam kasy na ta przeprowadzke :-( Jestem w ciagu tzn pracuje 9 dni bez przerwy a do tego klotnia z P potezna a do tego jestem chora i jeszcze ta pogoda...ehh mowie wam...I problemy rodzicow w Polsce itd itd
ehhhh :-/
Dołączona grafika

#22 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 09 września 2008 - 08:39

fajny avek,
mi sie podoba

dzięki Asiula, nie będę już szaleć, zostanę przy Angelinie... :-P

chyba ten najlepszy dla kobiet

podobno... ;>
za kilka lat powiem Ci czy to prawda... ;-)

skinnybitch, będzie dobrze Kochana... ;*
Ja od kiedy trafiłam na babski, to jakoś łatwiej przechodzę swoje dołki...zawsze mogę z Wami "pogadać"... :-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#23 skinnybitch

skinnybitch
  • Użytkownik
  • 1 630 postów

Napisano 09 września 2008 - 08:43

Kahela, dzieki...
Czasem po prostu mi mamusi brakuje :-(
Dołączona grafika

#24 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 09 września 2008 - 08:43

skinnybitch, Kahela, tak, bo nieraz takie wyrzucenie z siebie wszystkiego bardzo pomaga, mi na przyklad zawsze

#25 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 09 września 2008 - 08:47

skinnybitch, wiem co przezywasz za granica tak jest ze raz super a za chwile wszystko sie wali.... sama to nie raz przezywam i teraz wychodzimy z Tomkiem kolejny raz z dolka ale mysle ze teraz juz bedzie ustabilizowana sytuacja

glowa do gory i nie kloc sie z P bo to najgorsze w takich chwilach trzeba byc RAZEM i kochac sie jeszcze mocniej nam sie udalo i chociaz tomek nie pracowal ponad 3 miesiace ani razu nie poklocilismy sie o kase....

Bedzie dobrze zobaczysz ;) <pocieszacz></span>

#26 skinnybitch

skinnybitch
  • Użytkownik
  • 1 630 postów

Napisano 09 września 2008 - 08:50

Olciiia, dzieki za cieple slowa...
Wogole dzieki dziewuszki tego potrzebowalam ;*
Dołączona grafika

#27 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 09 września 2008 - 08:54

wiecie co ja wczoraj tez miała nie najlepszy dzień, ale jedna rozmowa mi pomogła teraz jestem juz wesoła
wczoraj to tylko kamieniem mnie dobij
rozmowa pomaga na wszystko, naprawdę

ciesz sie ze juz minoł ten kiepski dzień

skinnybitch, bedzie dobrze zobaczysz
wszystko sie ułoży :*
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#28 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 09 września 2008 - 08:56

skinnybitch, zobaczysz jakos wszystko sie ulozy bedzie ciezko ale moze macie jakiegos dluznika ktoremu mozna sie upomniec...
mi w tych miesiacach wlasnie to pomoglo ze moj kolega splaca nam dlug gdyby nie to byloby krucho bo zylismy i nadal zyjemy z mojej pensji... :-/
ale nie poddaje sie kocham Tomka i nie moge mu pokazac ze jestem na niego o to zla bo zalamalby sie...

jakos sie przeprowadzicie ;*

#29 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 09 września 2008 - 09:00

skinnybitch, trzymam mocno kciuki aby te chwilowe problemy ( bo na pewno sa chwilowe ) szybko się skończyły <pociech1></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#30 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 09 września 2008 - 09:14

dziewczynki ja lece juz zycze wam milego dzionka moj zapowiada sie koszmarnie bo mam podwojna dniowke... :-/
ale co to

zycze duzo usmiechu
mamusi juz zlozylam zyczonka z okazji urodzinek bardzo sie cieszyla ;D :mrgreen:

<byebye></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span>

#31 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 09 września 2008 - 09:16

skinnybitch, trzymam za Was kciuki i naprawde nie kloccie sie bo to jeszcze moze pogorszyc sytuacje, musicie sie wspierac, zwlaszcza teraz, a na pewno Wam sie uda to przetrwac. Tego wam zycze z calego serce <pocieszacz></span> ;*
Dołączona grafika

#32 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 09 września 2008 - 09:17

Olciiia, rowniez milego dzionka :mrgreen:

#33 blondynka

blondynka
  • Użytkownik
  • 129 postów

Napisano 09 września 2008 - 09:30

Dziękuje dziewczyny :mrgreen: :mrgreen: Tak zrobimy przeprosimy go i będziemy juz ciszej :oops:

#34 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 09 września 2008 - 09:59

Biorę się chyba za przemeblowanie... ;-)

Nie lubię jak meble za długo stoją w tym samym miejscu...tylko że mam skosy i tak naprawdę niewielkie możliwości, żeby poszaleć... :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#35 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 09 września 2008 - 10:04

Biorę się chyba za przemeblowanie... ;-)

o widze ambitne plany na dzisiaj :lol:

Ja napisałam w końcu wypowiedzenie umowy o neostradę bo mi sie umowa kończy i nie chce aby mi przedłużyli. Mam nadzieje , że szybko uda mi się przejść na innego operatora co bym bez netu nie była za długo
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#36 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 09 września 2008 - 10:17

Kahela, powodzenia. ;)

a mi fucha wypadła i nie muszę wychodzić uff :-P ze szczęścia dzisiaj pobiegam z odkurzaczem... :)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#37 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 09 września 2008 - 10:56

witajcie w piękny poranek :P przynajmniej dla mnie

ze szczęścia dzisiaj pobiegam z odkurzaczem... :)

może wpadniesz i do mnie z tym odkurzaczem bo jakoś nie mam weny do sprząatania a przydało by sie odgruzować pokoik :P

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#38 blondynka

blondynka
  • Użytkownik
  • 129 postów

Napisano 09 września 2008 - 10:59

Też powinnam posprzątać i coś ugotować,ale strasznie mi się dzisiaj nic nie chce. <bezradny></span>

#39 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:02

witajcie w piękny poranek :P przynajmniej dla mnie

ze szczęścia dzisiaj pobiegam z odkurzaczem... :)

może wpadniesz i do mnie z tym odkurzaczem bo jakoś nie mam weny do sprząatania a przydało by sie odgruzować pokoik :P


nie wiem czy u siebie dam radę... napinałem się :mrgreen:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#40 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 09 września 2008 - 11:06

hej dziewczynki :) ja tylko na chwilę :)
witam z rana :mrgreen:

ładna pogoda to i humor lepszy ;-)
Jeszcze tylko 7 godzin i Radzio kończy pracę ;P a potem idziemy do Saturna i R kupuje w końcu telefon :P
się zobaczy co wybierze :P
w końcu będzie w play u będzie miał taniej i nie będzie mówił że nie ma nic na koncie GÓRA po 3 dniach od doładowania :P zdolniacha :P
nie ma mnie tu i nie będzie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych