Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wywiad

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1076 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5350 postów

Napisano 21 lipiec 2008 - 09:15

Podpatrzyłam na innym forum i spodobał mi się ten temat...
Nie znalazłam czegoś takiego na naszym forum, więc myślę, że się nie powtórzyłam..?

Proponuję zabawę, forumowy wywiad. Dzięki niemu możemy jeszcze lepiej poznać swoje opinie, poglądy, marzenia...

Zasady proste: pierwsza osoba zadaje pytanie i podaje osobę do której jest to pytanie skierowane...
Wywołana osoba odpowiada na pytanie wraz z uzasadnieniem i wywołuje kolejną osobę do odpowiedzi zadając jakieś pytanie...itd.

Zaczynam...

Pytanie do Donn:

Gdybyś mogła spędzić miłe popołudnie przy kawce z którąkolwiek ze znanych osób, kim byłaby ta osoba i o co chciałabyś ją zapytać?

Przeniosłam temacik do działu gier i zabaw

Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#2 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7119 postów

Napisano 21 lipiec 2008 - 19:17

Gdybyś mogła spędzić miłe popołudnie przy kawce z którąkolwiek ze znanych osób, kim byłaby ta osoba i o co chciałabyś ją zapytać?

<hmm></span>
Tomasz Lis :mrgreen: bardzo lubie tego dziennikarza :-P
Zapytałabym Go jak wspomina swoją pierwszą pracę w telewizji, czy jest to trudna praca...czy jest z niej zadowolony itd. :-P

Pytanie do Olciiia:
Jaki i kiedy odniosłaś swój pierwszy sukces w życiu osobistym?
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 21 lipiec 2008 - 20:14

Donn nie uwierzysz ale bylam na 100% pewna ze swoje pytanie skierujesz wlasnie do mnie :mrgreen: :mrgreen: (intuicja?)

Po krotkim zastanowieniu moge napisac ze moim pierwszym duzym sukcesem jaki odnioslam jest to ze przeciwstawiajac sie calej mojej rodzinie (bylo ostro) nie znajac jezyka, majac przy sobie tomka i 300 euro w kieszeni wyjechalam do niemiec.... To bylo cos strasznego

ale po roku pobytu moge smialo powiedziec ze dobrze wladam jezykiem niemieckim, udaje mi sie pogodzic szkole z pobytem tytaj (ukonczylam 2 rok :)) ) i co najwazniejsze moja rodzina jest ze mnie dumna ze dalam sobie rade

byc moze dla niektorych to zaden sukces, ale obecnie jestem bardzo szczesliwa ;) i to dopiero poczatek moich marzen :) ale na razie wole ich nie zdradzac bo nie lubie zapeszac ;)

Pytanie do cerrata:
Jakie jest twoje najskrytsze marzenie? a moze juz je spelnilas ? ;)

#4 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 21 lipiec 2008 - 20:19

Olciiia, no czemu do mnie? :P

hmmm
moje najskrytsze marzenie? najskrytsze to ono nie jest, ale to czego najbardziej teraz pragnę to żeby mi się w życiu wszystko dobrze u łożyło, i nie tylko mi bo i Radkowi, z którym chcę to życie spędzić, no i naszym rodzinkom i przyjaciołom :) chcę być szczęśliwa po prostu i tylko przy jego boku :)
a oprócz tego.... :P to chciałabym się przełamać i nie bać się śpiewać, pokazać się komuś wreszcie i coś z tym zrobić ;-) ale to ciii . . . .

Pytanie do:

Zapytałabym Go

czy jest na prawdę takich chamem za jakiego go mam czy jeszcze wiekszym... ;-)

PYTANIE DO ANGLICZKI :mrgreen:
czy jest coś czego na prawdę żałujesz? (jeśli to bardzo osobiste to albo nie odpowiadaj, albo ogólnie.... ;-) )
nie ma mnie tu i nie będzie.

#5 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8134 postów

Napisano 21 lipiec 2008 - 21:21

czy jest coś czego na prawdę żałujesz? (jeśli to bardzo osobiste to albo nie odpowiadaj, albo ogólnie.... ;-) )

jest :-D
po maturze zdawalam na studia "Doradztwo psycho-spoleczne",no i nie dostalam sie,bylo 12 osob na jedno miejsce,zabraklo mi jakies pol punkta,no wiec poszlam na studium dla pracownikow socjalnych i przez rok mialam sie tam uczyc i za rok znow sprobowac na studia,no i sprobowalam i znow sie nie udalo...
zaluje tego,ze nie przylozylam sie wogule do tych egzaminbow,poszlam na zywca..
a gdybym wowczas zdala i zostala na tych studiach to prawdopodobnie nie wyjechalibysmy do tej powalonej Angli i moglabym teraz byc z moimi rodzicami, a tak oni zostali tam sami (moj brat tez w londynie)..takze to jest takie powiazane wszystko...zaluje wlasnie tego ze tak to olalam i zaluje tez ze wyjechalismy do tej Angli bo ciezko teraz wrocic,a mi sie tu juz nie podoba <bezradny></span>
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#6 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8134 postów

Napisano 21 lipiec 2008 - 21:28

to ja mam pytanie do Kaheli (pomyslodawca nasz :-P )

gdybys mogla teraz spedzic tydzien z mezem w dowolnie wybranym miejscu na Ziemi,gdzie byscie sie wybrali? (dzieci zostalybyz babcia wiec chodzi tylko o was dwoje ;-) )
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#7 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5350 postów

Napisano 22 lipiec 2008 - 09:44

Cóż...jest tyle miejsc, że tydzień to zdecydowanie za mało, ale jeśli mam wybrać...to byłby to któryś z krajów skandynawskich...może Norwegia, piękne krajobrazy, natura...np gdzieś w okolice ze zdjęcia

A tak najbardziej to chciałabym spędzić tydzień na moich ukochanych Mazurach, jakiś domek nad jeziorem, w lesie, przy pomoście żaglówka, obok stadnina koni, ale zero ludzi dookoła...i żyć nie umierać :-)

Pytanie do Madzik :):
Gdybyś mogła cofnąć się w czasie do innej epoki, to jaka to by była epoka i dlaczego?

Załączone miniatury

• 0306-01312P.jpg

Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#8 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6062 postów

Napisano 22 lipiec 2008 - 13:07

Gdybyś mogła cofnąć się w czasie do innej epoki, to jaka to by była epoka i dlaczego?

Hmm... <hmm></span>

Powiedzmy, ze do sredniowiecza.... a dlaczego? mialabym swojego rycerza <diabelek></span> ;-) :-P :->

pytanie do BlackAngel

Jakim chcialabys byc zwierzatkiem i dlaczego :?:

#9 Black_Angel

Black_Angel
  • Użytkownik
  • 804 postów

Napisano 22 lipiec 2008 - 19:57

OMG!!!! ja poprosze o inny zestaw pytan ;P
chcialabym byc puma - piekna, szybka, zgrabna, niebezpieczna, dumna, budzaca respekt :) taki wladczy charakterek :)

to ja mam pytanko do Olciiia,

jakiego kwiatka nigdy nie przyjelabys w prezencie i dlaczego???

#10 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 23 lipiec 2008 - 07:24

jakiego kwiatka nigdy nie przyjelabys w prezencie i dlaczego???

Papirusa bo podobno przynosi pecha i kaktusa bo nie chce zostac stara panna ;)
(ogolnie to nie jestem przesadna) :P

Pytanie do Fajna Babka:

Gdybys na jeden dzien i na jedna noc miala moc wrozki co bys sobie wyczarowala, lub co zmienilabys w swoim zyciu ;)

#11 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3964 postów

Napisano 23 lipiec 2008 - 21:54

przepraszam za przetrzymywanie :-)

dla mnie to dwa pytania (bo jedno co bym zmieniła a drugie co bym sobie wyczarował ) no ale .....
a co bym zmieniła .... jedne dzień w którym podjęłam zła decyzję poszła do łózka z kimś z kim nie byłam blisko kogo nie kochałam i to był tylko seks.... teraz wiele to zmienia nigdy nie będę mogła Tomkowi powiedzieć na ten temat prawdy bo by mnie znienawidził i miał by rację.... ale to za osobiste by mówić o tym tak do końca szczerze ....

pytanie do Lolka000
co cię przeraża czego się boisz? (nie mam na myśli tu strachu przed pająkami)

#12 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2990 postów

Napisano 24 lipiec 2008 - 10:56

Co mnie przeraża...hmmm chyba to, że w jednej chwili moje życie może zmienić się maksymalnie;/ że mogę stracić kogoś kogo kocham, bez kogo nie mogę żyć;/ boję się kruchości życia...tego że śmierć może zniszczyć wszystko. nie zdawałam sobie z tego sprawy aż do chwili kiedy mieliśmy z Bartkiem wypadek samochodowy...to długa historia... ale to ta chwila nauczyła mnie tego że nie zawsze może być tak pięknie;/ te parę sekund było dla mnie wiecznością...kiedy on przez chwilę się nie odzywał do mnie...tak bardzo się bałam:( więc boję się tego, że śmierć może mi Go zabrać;/

Pytanie do Mirabelka__22:
Gdybyś mogła wrócić do jakiejś chwili w życiu (może żeby coś zmienić albo żeby przeżyć ją jeszcze raz) to do jakiej byś wróciła i czy mogłabyś spokojnie żyć znów od tego momentu??? ;-)
Dołączona grafika

#13 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 24 lipiec 2008 - 11:14

Hm.. Moze smutno powiem, ale gdybym mogla to wrocilabym do czasu sprzed smierci dziadka. Pamietam ze to bylo zaraz po mojej studniowce, impreza rodzinna, gdzie byli prawie wszyscy, oprocz mnie. Jakos nie chcialo mi sie tam jechac...
W rezultacie, to byla ostatnia chwila gdzie go wszyscy widzieli(jakby cos przeczuwal, bo on zorganizowal spotkanie), po kilku dniach zmarl nagle...

Duzo latwiej byloby mi teraz o tym myslec...

Pytanie do Donn:

Czy gdybys mogla, chcialabys miec zycie podobne do ktorejs ze znanych Ci osob, np uzytkowniczek? Czy zostawilabys swoje tak jak jest? I dlaczego?

#14 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7119 postów

Napisano 24 lipiec 2008 - 13:05

Trudne pytanie...
Jest dużo znanych osób których życie mi się podoba..ciężko wybrać taką osobę...
(co do użytkowniczek - to nie znam dokładnie ich całego życia ;-) żeby wybierać wśród nich)

Co do znanych osób (może nie dla wszystkich jest ten człowiek znany)...może wybrałabym autora pewnych książek, czasopism turystycznych, który podróżuje po świecie...zajmuje się tym, co mnie interesuje - właściwie zazdrosze mu tej pracy...i chciałabym mieć życie takie jak On ma - Pan nazywa się Z. Kruczek.
Tu jest jedna z jego wypraw

Pytanie do Reszera:
Jaki i kiedy był Twój najpiękniejszy dzień w życiu, który miło wspominasz do dziś i którego nigdy nie zapomnisz?

#15 Reszer

Reszer
  • Użytkownik
  • 99 postów

Napisano 24 lipiec 2008 - 13:59

no to sobie poczekamy....

bez uszczypilwosci cerr ;) wieczorem , gdy będę miał wiecej czasu odpowiem na pytanie Donn

[ Dodano: 2008-07-24, 19:47 ]

Jaki i kiedy był Twój najpiękniejszy dzień w życiu, który miło wspominasz do dziś i którego nigdy nie zapomnisz?

Najwazniejszym był niewątpliwie dzień narodzin mojego syna. Byłem szczęsliwy i wniebowzięty. Czułem sie panem świata mogącym pozwolić sobie na wszystko :) lecz była równiez druga strona medalu, tego dnia zmarła moja babcia, która mnie wychowywała. Dowiedzialem się o tym nastepnego dnia, gdy poszedłem do niej do szpitala, by osobiscie powiedzieć o przyjściu na świat Huberta. Dwa dni, w jednym, tak różne, ale każdy będę pamietał zawsze.

Pytanie do Donn:
Co sprawiłoby Tobie najwiekszą radość, teraz, w tej chwili, w tym dniu.

#16 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7119 postów

Napisano 24 lipiec 2008 - 22:31

Pytanie do Donn:
Co sprawiłoby Tobie najwiekszą radość, teraz, w tej chwili, w tym dniu.

Teraz to już późno...więc teraz sen...a od jutra od samego rana...
móc zobaczyć się z.... ;-) ;-) ;-)
a potem wsiąść w samochód i jechać przed siebie w góry.... <dreams></span>

Pytanie do calineczki:
Jakie jest Twoje największe marzenie...(Ale nie zwiazane ze ślubem)

#17 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7470 postów

Napisano 25 lipiec 2008 - 11:05

Pytanie do calineczki:
Jakie jest Twoje największe marzenie...(Ale nie zwiazane ze ślubem)

Moim najwiekszym marzeniem jest własne mieszkanie aby zaznać spokoju i móc decydowac z kim mieszkam

Pytanie do madzi

Na ile latek sie czujesz ? ( jesli na mniej to dlaczego lub jesli na więcej to równiez dlaczego )
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#18 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 25 lipiec 2008 - 11:17

o to chyba do mnie :D

kurde calineczko i co ja mam ci odpowiedziec :D
powiem tak. roznie ludzie zachowuja sie w wieku dwudziestu kilku lat ;-) ja sie czuje na tyle ile mam :) potrafie sie dostowac do ludzi w innym wieku, w sumie to tylko ze starszymi od siebie sie zadaje, zazwyczaj maja juz swoje rodziny itp. ale jak potrzeba to i powyglupiam sie, poudaje sloda idiotke ;-) ze czegos nie wiem czy cos ale to fajne jest czasem, oby nie za duzo ;-) no i moj mis mnie troche zmienil, musze przyznac. Staram sie nie byc przy nim "malolatka" ;-) choc czasem...mozna zaszalec ;-)

Pytanie mam do cerraty

Jak bardzo kochasz Radziocha :mrgreen: i czy bys cos w nim zmienila. jesli tak to co?

sorki ale jakos nie wiedzialam co zadac ;-) pisze w pospiechu.
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#19 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 25 lipiec 2008 - 11:59

Jak bardzo kochasz Radziocha :mrgreen: i czy bys cos w nim zmienila. jesli tak to co?

Wszyscy wiedzą, że kocham Radziocha szalenie! ! ! :) i że z każdą chwilą coraz mocniej :)

co by w nim zmienić? hmm... nic :) jest taki jaki jest i takiego go kocham :) A to nad czym pracujemy razem > żeby się bardziej otworzył, nie bał się mówić < niedługo pewnie nie będzie już "kłopotem" :)

Pytanie do Madzika :)

Jak się masz? kochanie jak się masz? :P

>
nie ma mnie tu i nie będzie.

#20 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6062 postów

Napisano 25 lipiec 2008 - 12:05

Jak się masz? kochanie jak się masz?

Hoho... <hoho2></span>

Po prostu wysmienicie :mrgreen: Wyspalam... na sniadanie zjadlam ciacho <mniami2></span> wiec jak tu nie miec dobrego humoru :mrgreen: Poza tym swieci sloneczko <sun></span> I Misio ma dwa dni wolnego, wiec moze skoczymy na jakas wycieczke jutro :-> aa no i @ sie skonczyla, wiec sobie poszalejemy <sex></span> <huraaaaa></span>

Dawno nie mialam tak dobrego humoru <huraaaaa></span> <jupi></span> <huraaaaa></span> <jupi></span>

Pytanie do asi

Twoje najmilsze wspomnienie z dziecinstwa.... :mrgreen: