Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

dbanie o ciuszki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

#61 Olenka

Olenka

Yeah!

• Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 04 październik 2012 - 13:30

Co do tych wieszakow to dla zainteresowanych aktualnie będą w Biedronce jakieś wieszaki do różniastych ciuszków i dodatków :P Wrzucam fotke z gazetki :D

Dołączona grafika
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#62 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 11 październik 2012 - 12:04

Gdy piorę jeansy w pralce,to nigdy nie dodaję płynu zmiękczającego ,gdyż(gdzieś czytalam),włókna materiału tracą swój fason i potem spodnie łatwo sie rozciągają.

#63 roszele

roszele
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 11 październik 2012 - 13:15

No proszę, pierwsze słyszę. Następnym razem wypiorę bez płynu. Dzięki za radę :)
kobieta swą urodą rzuca na kolana, a dobrocią podnosi na duchu.

#64 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 12 październik 2012 - 19:28

Gdy piorę jeansy w pralce,to nigdy nie dodaję płynu zmiękczającego

no co ty? :shock: przecież po wyjęciu są wymemłane na amen :shock: . Ja strasznie nie lubię pracować jeansów, więc nie ma możliwości, żeby płyn nie wylądował w pralce. potem tylko dobrze roztrzepać, powiesić za szlufki i jak po prasowaniu. :P

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 

#65 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 13 październik 2012 - 09:33

viola, ja w sumie nigdy do niczego nie dodaje płynu zmiękczającego <co></span>
w sensie że dodaje się go oprócz proszku i płynu do plukania ?

#66 Madź

Madź

heksa

• Użytkownik
  • 4069 postów

Napisano 13 październik 2012 - 09:40

płynu zmiękczającego

płynu do plukania

ja zawsze myślałam, że to jedno i to samo <co></span>
tylko ludzie różnie nazywają :-P

Do spodni dodaję, ale nie całą nakrętkę tylko pół, jak nie dodam to muszę prasować, a wolę robić tak jak Ceniona pisze, strzepię, wieszam za szlufki przy kaloryferze i spokój :-P
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”

#67 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 13 październik 2012 - 09:42

ojej,ja też,czyli do prania jeansów nie dodaje płynu do płukania.Chyba ma on za zadanie zmiękczyć tkaninę,mam rację?

#68 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 13 październik 2012 - 09:43

aha <umieraam></span> <umieraam></span> blondynka <lol></span>

#69 Madź

Madź

heksa

• Użytkownik
  • 4069 postów

Napisano 13 październik 2012 - 09:45

Chyba ma on za zadanie zmiękczyć tkaninę,mam rację?

No oczywiście :-P Raz nie dodałam do ręczników i jak wyschły to można sobie było nimi ciało 'pocharatać' :P Z powrotem do pralki musiałam wpakować i wypłukać z płynem, bo masakra :lol:
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”

#70 1parasolka

1parasolka
  • Użytkownik
  • 196 postów

Napisano 19 listopad 2012 - 13:03

Dziewczyny a używacie kulki do prania staników w pralce? jak to się sprawuje ? a może woreczek do prania lepszy ?

#71 Madź

Madź

heksa

• Użytkownik
  • 4069 postów

Napisano 19 listopad 2012 - 13:16

1parasolka, ja mam taki materiałowy woreczek na zamek i sprawdza się jak najbardziej - mieści 3 staniki. Przydaje się też do prania rajstop, podkolanówek itp. ;-)

#72 babeczka

babeczka
  • Użytkownik
  • 210 postów

Napisano 17 lipiec 2013 - 17:41

Co do moich ciuszków. Nie chwaląc się jestem dosyć uporządkowaną osobą i staram się mieć w szafach porządek, podobnie jak i na półkach. Segreguję zawsze każdy ciuch , grubsze do grubszych, letnie do letnich ,aby potem nie było problemu z szukaniem potrzebnej rzeczy.;)

#73 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 23 maj 2016 - 19:53

Staram się co jakiś czas sortować ubrania.Odrzucam te, które już nie bardzo nadaja sie do noszenia.Resztę układam, tak by mieć zawsze porządek.

Z proszku do prania przerzuciłam sie teraz na kapsułki do prania.:)

#74 Sasanka

Sasanka
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 01 czerwiec 2016 - 07:53

mi kapsułki czasem sie nie rozpuszczają... nie wiem czemu

#75 z3frinna

z3frinna
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 08 czerwiec 2016 - 11:30

może masz za duży ładunek w pralce. mi się też tak zdarzało, ale zaczęłam mniej prania ładować w bęben pralki i już się nie spotkałam z problem z kapsułką ;)

#76 marysi_a

marysi_a
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 13 październik 2020 - 12:29

Miałam tak samo i daję teraz mniej prania, a z kapsułką nic się nie dzieje. Dziewczyny, no i mamy październik :( nie wiem jak wy, ale mnie taka pogoda wprowadza w senny nastrój. mam nadzieje, że będzie więcej słonecznych niż deszczowych dni. zabrałam się w końcu za wyposażenie swojej szafy. właśnie zamówiłam sobie sweterek:

IMG_20200205_152221.jpg

. uwielbiam kardigany, a jeszcze ten upolowałam w super cenie, bo obecnie w tym sklepie trwają wyprzedaże. a wy jak, gotowe na jesienne wieczory?