Dziękuję wam
![]()
@nikus hehehe, Ty zawsze wiesz co mi we łbie siedzi
niech ci Hrabia nago tanczy
ciasta nie bylo, bo Hrabia robił tylko urodzinowe frytki
Więc się nei podzielę ![]()
Napisano 05 maja 2014 - 11:31
Dziękuję wam
![]()
@nikus hehehe, Ty zawsze wiesz co mi we łbie siedzi
niech ci Hrabia nago tanczy
ciasta nie bylo, bo Hrabia robił tylko urodzinowe frytki
Więc się nei podzielę ![]()
Napisano 05 maja 2014 - 16:05
@LadyNefretete duzo wspanialosci na kazdy dzien zycia!
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 05 maja 2014 - 17:25
Napisano 05 maja 2014 - 17:51
Iwonko najlepsze zyczenia , oby sie wszystkie twoje problemy i konflikty rodzinne rozwiazały no i zeby dzieciaki zdrowe były ![]()
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 05 maja 2014 - 18:25
@LadyNefretete...spóźnione ale baaaaaardzo serdeczne życzenia zdrowia i pomyślności....
STO LAT!
Z okazji urodzin równie serdeczne i szczere życzenia ślę dla Ciebie @iwonaryki!!!!
STO LAT!
No i dla @Pniezzki też urodzinowe STO LAT! ![]()
Napisano 06 maja 2014 - 00:20
@LadyNefretete miałam ograniczony dostęp do komputera przez weekend, więc spóźnione życzenia składam.
Wszystkiego dobrego, jak najmniej stresów, dużo uśmiechu, oby humor cię nigdy nie opuszczał, a chłop twój cię słuchał i chciał jeść twoje potrawowe eksperymenty. ![]()
![]()
Napisano 06 maja 2014 - 11:45
Dziękuje serdecznie gogi , magdaaa , Tilia dziękuję wam moje drogie z całego serca
![]()

Napisano 06 maja 2014 - 11:53
Melodia19 Dziękuję
![]()
Użytkownik iwonaryki edytował ten post 06 maja 2014 - 11:53

Napisano 08 maja 2014 - 19:13
Dzisiejszej jubilatce życzę STO LAT! ![]()
Napisano 10 maja 2014 - 03:03
@nie(d)oceniona, wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń staruszko!!
![]()
Napisano 10 maja 2014 - 09:40
@nie(d)oceniona , wszystkiego dobrego, spełnienia marzeń, dużo uśmiechu i samych radosnych dni! ![]()
![]()
Użytkownik Findmysky. edytował ten post 10 maja 2014 - 09:41
Napisano 10 maja 2014 - 10:54
@nie(d)oceniona życzę Ci dużo miłości, satysfakcji z pracy, dużo czasu dla siebie i czego sobie tylko wymarzysz ![]()

Napisano 10 maja 2014 - 11:19
najlepszego zdrówka, radosci z pracy i brak awarii autka ![]()
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 10 maja 2014 - 11:24
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
PREZENTY URODZINOWE DLA STRUSIA :) |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych