Dziś ważne urodzinki...następnych lat i mnóstwa forumowiczek...dla babskiswiat.net...
![]()
Użytkownik gogi edytował ten post 11 kwietnia 2014 - 07:36
Napisano 11 kwietnia 2014 - 07:36
Dziś ważne urodzinki...następnych lat i mnóstwa forumowiczek...dla babskiswiat.net...
![]()
Użytkownik gogi edytował ten post 11 kwietnia 2014 - 07:36
Napisano 11 kwietnia 2014 - 15:14
Naprawdę dzisiaj forum obchodzi swoje urodziny?
W takim razie oby kolejnych lat i jeszcze więcej forumek. Jesteście super babeczki. Stukam się z wami winkiem. ![]()
![]()
Napisano 11 kwietnia 2014 - 17:05
Napisano 11 kwietnia 2014 - 17:06
To trzeba zmienić datę, bo dobrze znać rocznicę powstania forum. ![]()
Napisano 29 kwietnia 2014 - 22:25
monika najlepszego ![]()
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 04 maja 2014 - 10:14
@LadyNefretete wszystkiego co najlepsze, wiecznego uśmiechu, spełnienia marzeń i samych dobrych dni ! ![]()
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
Napisano 04 maja 2014 - 10:54
Lady...spełnienie wszystkich planów i marzeń, nawet tych najbardziej szalonych ![]()
I dodatkowo - pięknego dnia dzisiaj...
![]()
Napisano 04 maja 2014 - 10:57
@LadyNefretete miłości, seksu, satysfakcji z pracy, zdrówka no i przede wszystkim spełnienia najskrytszych marzeń! Wspaniałości z Hrabią
100 lat staruchu
Napisano 04 maja 2014 - 11:10
Lady samych najlepszości!
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 04 maja 2014 - 11:34
@LadyNefretete, wszystkiego najlepszego!! Spełnienia wszelkich marzeń, pociechy z już prawie męża i wszystkiego czego tam sobie zamarzysz!!
Napisano 04 maja 2014 - 11:44
@LadyNefretete spełnienia marzeń Krejzolko!
Dużo miłości, wspaniałomyślności, radości, pomyślności .... i innych ości!!
Najlepszego !!! ![]()
Napisano 04 maja 2014 - 12:02
Lady życzę Ci aby Twoje życie zawsze było takie zwariowane, aby nie było w nim smutków i problemów tylko same radosne chwile !! sto lat
![]()
Napisano 04 maja 2014 - 12:56
Lady szczescia, zdrowia, pomaranczy, niech ci Hrabia nago tanczy
Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -
byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
Napisano 04 maja 2014 - 16:11
spelnienia marzeń Lady ![]()
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 04 maja 2014 - 16:41
100 lat Lady ![]()
Napisano 04 maja 2014 - 16:43
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

Napisano 04 maja 2014 - 23:17
Lady!!! Wszystkiego najlepszego, mnóstwa miłości, żeby z Hrabią było zawsze cudownie i żeby Twój optymizm i radość zarażały tak, jak do tej pory
![]()
Napisano 05 maja 2014 - 07:11
Lady wszystkiego dobrego, spełnienia marzeń ![]()
Napisano 05 maja 2014 - 09:25
Lady, szalona kobieto! Radości, spełnienia marzeń i mnóstwo szczęścia! ![]()
I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...![]()
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
PREZENTY URODZINOWE DLA STRUSIA :) |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych