@smoczkowa @Aspirynkaaa dziękuję ! W tym roku to jedyne życzenie, które chciałabym, żeby się najmocniej spełniło ! ![]()
Urodzinowe zyczonka
#5881
Napisano 19 lutego 2014 - 16:15
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
#5882
Napisano 21 lutego 2014 - 22:56
histeria najlepsze zyczenia, oby Ten WIELKI dzień byl taki jak sobie wymarzysz.
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#5883
Napisano 24 lutego 2014 - 09:18
Wszystkim tym,które obchodziły w minionym tygodniu urodzinki składam przeserdeczne choć spóźnione życzonka.Sto lat babeczki! ![]()
#5884
Napisano 25 lutego 2014 - 21:53
roxi najlepsze zyczenia z okazji okragłej rocznicy urodzin ![]()
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#5885
Napisano 25 lutego 2014 - 22:05
@Roxi, spełnienia najskrytszych marzeń! sto lat! ![]()
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
#5886
Napisano 25 lutego 2014 - 22:17
Roxi spełnienia marzeń i sto lat ! ![]()
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
#5887
Napisano 26 lutego 2014 - 00:10
Rzadko kiedy kobieta wybacza mężczyźnie zazdrość; jeśli nie jest zazdrosny, nie wybacza mu nigdy.
Pisuję teksty o bajkach - https://kartunsy.pl/author/marineczka/
#5889
Napisano 27 lutego 2014 - 22:00
Bardzo dziękuję za życzenia ![]()
#5890
Napisano 28 lutego 2014 - 18:47
Wszytkim dziewczynom, ktore obchodzily urodzinki w ostanim czasie, a ja nie zdazylam zlozyc zyczen na czas to czynie to teraz
StO LaT !!!
Użytkownik katti edytował ten post 28 lutego 2014 - 18:48
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#5891
Napisano 02 marca 2014 - 07:39
#5893
Napisano 08 marca 2014 - 22:58
#5894
Napisano 09 marca 2014 - 18:38
Dziękuję za życzenia!
#5896
Napisano 15 marca 2014 - 12:15
Tygrysico wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń, satysfakcji w pracy i świętego spokoju od czasu do czasu

Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
#5897
Napisano 15 marca 2014 - 12:44
Tigruśśś! samych najlepszości, słodkości, radości, spełnienia marzeń! pociechy z pociechy, męża i z pracy
więcej czasu na wszystko, przede wszystkim na przyjemności
sto lat ![]()
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
#5898
Napisano 15 marca 2014 - 12:57
Tigra!!! Wszystkiego najlepszego, zdrowia, miłości, spokoju, pociechy z Wiki i chłopa i jak najszybszego znalezienia ogarniętego pracownika
I więcej wolnego czasu, żebyś mogła wpadać częściej ![]()
Użytkownik karatetyka edytował ten post 15 marca 2014 - 12:57
#5899
Napisano 15 marca 2014 - 13:06
dziękuję Wam bardzo za pamięć ![]()
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
PREZENTY URODZINOWE DLA STRUSIA :) |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych














