@Aspirynkaaa dzięki ![]()
świetny zestaw życzeniowy
szaleństwa, kiedy potrzeba i spokoju, kiedy chcesz odpocząć
Napisano 13 maja 2014 - 08:08
@Aspirynkaaa dzięki ![]()
świetny zestaw życzeniowy
szaleństwa, kiedy potrzeba i spokoju, kiedy chcesz odpocząć
Napisano 13 maja 2014 - 14:34
@Findmysky. @LadyNefretete @Olenka dziękuję ![]()
Wychodzi na to, że dla Was wszystkich jestem 18-tką...boszszszeee, jak błogo
![]()
Napisano 13 maja 2014 - 15:24
Cenionka ode mnie spóźnione najlepsze życzenia urodzinowe. Sto lat !! ![]()
Kahela Spełnienia marzeń i dużo szczęścia !! ![]()
Napisano 13 maja 2014 - 16:10
Jak już wreszcie skończysz te 18,
ok, za rok stawiam... ![]()
...a tymczasem - dziękuję ![]()
Użytkownik Kahela edytował ten post 13 maja 2014 - 16:10
Napisano 13 maja 2014 - 18:28
Dziekuje pieknieNiech nam żyje STO LAT!Niech nam żyje STO LAT!....
Napisano 30 czerwca 2014 - 08:19
Karate, wszystkiego najlepszego!
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
PREZENTY URODZINOWE DLA STRUSIA :) |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych