Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

100 % zestawik podniecajacy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
144 odpowiedzi w tym temacie

#81 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1845 postów

Napisano 27 październik 2008 - 14:16

Princessa, odmiana dobra rzecz, ale wszystko zależy od pary. Mój facet raczej nie byłby wyjątkowo podniecony, gdybym wparowała w peruce, ale podobałby mu się strój policjantki albo ugrzecznionej pani z biura, która zamienia się w dziwnego wampa ;-)

A czy dzięki temu ryzyko zdrady będzie mniejsze? To zależy moim zdaniem od wielu czynników. Gdybym zamieniła się w typową kurę domową, która przestała w ogóle o siebie dbać, to pewnie ryzyko skoku w bok byłoby większe. Ale nie oznacza to wcale, że jeśli będę urozmaicać nasze pożycie jak tylko się da, to na pewno mnie nie zdradzi. Bo zdrada to nie tylko seks, to też często skutek braku porozumienia na codzień, braku czasu dla siebie, a nie tylko łóżkowej rutyny.
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#82 lily

lily
  • Użytkownik
  • 690 postów

Napisano 07 maj 2009 - 20:49

Czy ubrałyście się jakoś specjalnie do łóżka, bądź przebrałyście by urozmaicić Wasze pożycie? Czy często robicie takie niespodzianki? Jeśli nie, to czy byście chciały i co byście chciały ubrać, albo w jakim stroju chciałby Was zobaczyć partner?


Kiedyś założyłam oprócz fikuśnej bielizny kokardę na szyję i kazałam się "odpakować"
lilian

#83 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8332 postów

Napisano 07 maj 2009 - 21:16

ja raz sie ubralam i zaskoczylam Miska komplecikiem koronkowym :) caly z koronki ladny dosyc na 18 dostalam od przyjaciolki hehe:) a chcialby w ponczochach i pasie do ponczoch chyba.... ale nie mam:/ :-P <bezradny></span>

#84 Nielegalna

Nielegalna
  • Użytkownik
  • 115 postów

Napisano 07 maj 2009 - 21:40

Uwielbiam seksowna bieliznę, zarówno taka mocno seksowna czarna, jaki taka niby niewinna różowa czy biała z koronki, do tego koniecznie pończoszki.
Lubie tez taka z sex shopu.

Z rzeczy niebieliźnianych to mam strój pielęgniarki ( bardzo krótki fartuszek z mega wielkim dekoltem, pończoszki ) i takiej służącej ( taki czarno byała, z mini fartuszkiem, więcej odsłaniający niż zasłaniający.

Raz jeden postanowiłam zostać z łóżku w szpilkach, to sobie podarłam nimi nowe satynowe prześcieradło ( cholera ono tanie nie było)

#85 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 07 maj 2009 - 21:43

Raz jeden postanowiłam zostać z łóżku w szpilkach, to sobie podarłam nimi nowe satynowe prześcieradło ( cholera ono tanie nie było)

<umieraam></span>
A ja zrobilam meega wielkie krechy na ścianie :D
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#86 silent

silent
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 07 maj 2009 - 23:22

A może do łóżka w takim czymś? <omg23></span>

Załączone miniatury

  • 630188651.jpeg

Nastrój: Dyskryminowany

#87 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 08 maj 2009 - 06:31

silent, juz wolalabym bez
jakos mnie to nie bierze <bezradny></span>

#88 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8196 postów

Napisano 08 maj 2009 - 08:07

silent, hahahah <umieraam></span> <umieraam></span>
okropne to :P
wyśmiałabym mojego gdybym go zobaczyła w czymś takim

#89 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1845 postów

Napisano 08 maj 2009 - 08:12

A może do łóżka w takim czymś? <omg23></span>

Do spania niedobre, bo pewnie by mnie łaskotało gdzieś po nogach, do igraszek tym bardziej, bo chyba bym pękła ze śmiechu jakbym mojego K. w czymś takim zobaczyła i cały nastrój by diabli wzięli :-)

Ja ostatnio się zaniedbałam i śpię w czym popadnie, ale mam chrapkę na fajową piżamkę, jak już kupię, to pokażę ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#90 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 08 maj 2009 - 10:33

A ja nie rozumiem dlaczego te tematy zostały połączone?Przecież nie chodziło Lily w czym śpimy tylko co zakładamy do łóżka,żeby rozgrzać faceta...

Czy ubrałyście się jakoś specjalnie do łóżka, bądź przebrałyście by urozmaicić Wasze pożycie? Czy często robicie takie niespodzianki? Jeśli nie, to czy byście chciały i co byście chciały ubrać, albo w jakim stroju chciałby Was zobaczyć partner?


Sądziłam,że to będzie temat o przebierankach,fikuśnych strojach i jak wspomniała Lily-kokardach i innych śmiesznych dodatkach....
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#91 Black_Angel

Black_Angel
  • Użytkownik
  • 804 postów

Napisano 08 maj 2009 - 10:59

a przypomniala mi sie taka sytuacja... mieszkalismy razem miesiac i z tej okazji kupilam sobie piekny gorsecik satynowy czaarno niebieski :) wyszykowalam kolacyjke wystroilam sie muzyczka siweczki... wszystko bylo taaak idealne i M. byl bardzo zaskoczony... i jak mnie zobaczyl w tym stroju jak juz bylismy w lozeczku to... KLAPA... zestesowal sie okropnie i kaput :oops: <bezradny></span> a ja myslalam ze sie wyglupilam i mi sie przykro zrobilo. oczywiscie nadrobilismy wszystko za jakas chwile... i wyjasnil mi ze byl tak zaskoczony tym wszystkim bo jeszcze zadna kobiete nie zrobila nic takiego dla niego (co on mial za babsztyle :shock: ) i wogole nocka byla pieeekna :oops:
kiedys uwielbialam sexy koronki przebieranki do lozka... z tym ze jak przytylam, i po ostatnim zwiazku rowniez, moja samoocena spadla okropnie i teraz wydaje mi sie ze nie wypada bom za brzydka <bezradny></span> moze jak znow bede wygladac tak jak bym chciala to znow powroce do tych przebieranek :)

#92 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 08 maj 2009 - 11:36

Ja chciałam żeby mi mój D. na święta kupił taka seksowna koronkową pidżamkę. Poszliśmy więc do sklepu ale jak on zobaczył upatrzona perzeze mnie pidżamkę to powiedział że jego nie kręci zbytnio coś takiego, i wybrał mi taka normalną ze spodenkami i koszulka na krótki rękaw bo jemu to się bardziej takie coś podoba. :-P niestety nie mam zdjęć

<ookk>


#93 lily

lily
  • Użytkownik
  • 690 postów

Napisano 08 maj 2009 - 14:47

A ja nie rozumiem dlaczego te tematy zostały połączone?Przecież nie chodziło Lily w czym śpimy tylko co zakładamy do łóżka,żeby rozgrzać faceta...

Sądziłam,że to będzie temat o przebierankach,fikuśnych strojach i jak wspomniała Lily-kokardach i innych śmiesznych dodatkach....


Bo właśnie o tym miało być, a nie tylko o koronkowych koszulkach <bezradny></span>
też nie wiem dlaczego połączono tematy...
lilian

#94 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 08 maj 2009 - 15:05

skoro miało byćo przebierankach - trzeba było pisać wyraźnie, a najlepiej w temacie ;-) tak czy inaczej taki temat już jest

P.S. sorrki :oops:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#95 agatka_H

agatka_H
  • Użytkownik
  • 110 postów

Napisano 08 maj 2009 - 20:12

co do wypowiedzi Roxi z poprzedniej strony! chcialam sobie kupic jakas pizamke a moj uznal, ze w pizamce lub koszulce ze snoopym bede go bardziej krecic :shock: ponoc to jest tak jak ze niewinna uczennica... dziala jak mini w kratke i biala koszulka

#96 indonezjaa

indonezjaa
  • Użytkownik
  • 233 postów

Napisano 08 maj 2009 - 20:18

ja sie przebierałam w miniówki, ponczoszki itd.. ale od kiedy mam kg na plusie... wstydze sie, bo wygladam smiesznie :cry:
Ludzie mogą należeć do nas tylko we wspomnieniach.

#97 lily

lily
  • Użytkownik
  • 690 postów

Napisano 08 maj 2009 - 20:32

Która wiadomosc?


silent wkleił śmieszne gatki apropos przebieranek i faktycznie nie ma.
Ktoś tu strasznie namieszał <nenene1></span>

[ Komentarz dodany przez: nie(d)oceniona: 2009-05-08, 20:33 ]
pizamki-vt1545,150.htm <- wiadomość silenta a namieszałam ja za co przepraszałam już
lilian

#98 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 08 maj 2009 - 20:49

no to widze wyjasnione, czasami trzeba sobie wejsc w profil i sprawdzic swoje napisane posty, tym bardziej latwiej jak sie ich malo napisalo ;-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#99 silent

silent
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 08 maj 2009 - 21:32

A może do łóżka w takim czymś? <omg23></span>

chyba bym pękła ze śmiechu jakbym mojego K. w czymś takim zobaczyła

Chyba o to w tym stroju chodzi :) Też sobie nie wyobrażam intymnego wieczoru z takim strojem.
Nastrój: Dyskryminowany

#100 silent

silent
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 08 maj 2009 - 21:32

No tak ale mój post dotyczył tematu założonego przez lily i odpowiedzi w nim zawartych.
Nastrój: Dyskryminowany





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych