Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

100 % zestawik podniecajacy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
144 odpowiedzi w tym temacie

#41 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 25 listopad 2007 - 22:19

Mhm ja się zastanawiam czy nie zacząć dosypyawać mojemu jakis proszków do piwa:)


ale jakich?
i.. po kiego? :/
nie ma mnie tu i nie będzie.

#42 Czekolada

Czekolada
  • Użytkownik
  • 67 postów

Napisano 23 styczeń 2008 - 11:03

jjeku na tych facetów tak te ponczochy działaja mnie one nie krecą :-P no i oczywiscie zadbane pupy w sexy majtkach ;)nie bylo faceta ktory by sie nie zachwycil moja pupa ;)zawsze na nich działają posladki i skóra gładka , opalona oni za tym, szaleją ....no i jak kzady facet biust a wiec dziewczynki pkazywac biusty i zgrabne pupy;)

#43 dzidzia1989

dzidzia1989
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 04 maj 2008 - 13:28

Mój kotek lubi jak założe bluzkę z duużym dekoldem, króciutką mini tak krótką, że aż mi widać kawałek pośladków, do tego długie kozaki na duużej szpilce, mocna tapetka i rozpuszczone włoski tak troszke podtapirowane;D Raz jak mnie tak zobaczył to aż go zatkało do końca życie nie zapomne jego minki :-) :-)

#44 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 04 maj 2008 - 13:35

mój jakby mnie tak zobaczył to by spytał czemu przebrałam się za prostytutkę...


;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#45 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 04 maj 2008 - 17:52

Donn, co cię śmieszy, aj to poważnie mówiłam ;-)
bo mi się wydaje, że to taki 'tani' zestawik podniecający, czyli wystaw dupe, załóż kozaki i potarmoś włosy.. a gdzie coś zmysłowego? ni mo ! wszystko jak na tacy..
nie ma mnie tu i nie będzie.

#46 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7119 postów

Napisano 04 maj 2008 - 17:54

cerrata, no właśnie śmieje się że dobrze to podsumowałaś... ;-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#47 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 04 maj 2008 - 18:00

ok, to wszystko jasne :)
nie no wiesz... co kto woli :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#48 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 04 maj 2008 - 19:48

No ostro, ostro:D Spodnica ze tylek widac? To tak sie na ulice wychodzi? :lol:

#49 Jaro

Jaro
  • Użytkownik
  • 153 postów

Napisano 04 maj 2008 - 23:54

No kobitki,niezle macie zestawiki podniecajace ale jako facet musze powiedziec ze to NIE PODNIECA...TO PROWOKUJE...
Kobieta jest podniecajaca po wieczornej kapieli gdy wychodzi w pieknym szlafroku delkiatnie muskajacym jej swiezo nabalsamowana skórę,w mokrych wlosach opadajacych zmyslowa na cialo :)

Rano gdy sie budzi i jest majestatycznie zaspana,taka naturalna i piekna :) - i to jest podniecajace a nie spodniczka przez ktora co najwyzej ktos bedzie mial ochote was zgwalcic :P i bedziecie odbierane jako kurtyzany...
http://hellsing666.w...xeJ8E8G/bleach1

film obrazujacy mnie w pewnym sensie... :)

#50 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 05 maj 2008 - 13:51

i właśnie o to mi się rozchodzi, drogi koleżko :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#51 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 05 maj 2008 - 14:48

Rano gdy sie budzi i jest majestatycznie zaspana,taka naturalna i piekna :) - i to jest podniecajace a nie spodniczka przez ktora co najwyzej ktos bedzie mial ochote was zgwalcic

jak często nie zgadzałam się z tym co tu głosiłeś, tak teraz miło się czyta to co napisałeś.
Młode dziewczyny często mylą właśnie podniecenie z prowokacją. Podniecenie jest zmysłowe i kobiece, a nie ubiór który więcej odkrywa niż zakrywa i mocny makijaż... a fuuu...

#52 dzidzia1989

dzidzia1989
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 05 maj 2008 - 14:53

Na ulice tak się nie wychodzi. ale gdy jest się tylko we 2 to można zrobić to co podoba się i co lubi moja połówka. Taki zestaw jest bardzo żadko bo przecież nie można ciągle robić tego samego w sypialni. Czasem powinny być jakieś zmiany. Owaszem w takim stroju wygląda sie trochę jak prostytutka, ale każdy robi w sypialni różne rzeczy... A moje kochanie uwielbia np. przebieranki... mój chłopak mówi że uwielbia moje ciało.... a jak jest coś nie do końca pokazane tylko kawałeczek np kawałeczek posladków jest to bardzo dla niego podniecajace... Ludzie kupują stroje pielęgniarek, policjantek króliczków, itp pończochy gorsety i cała mase tych rzeczy. Każdy ma inny gust. Uważam że to kwestia gustu co kto lubi w sypialni...

#53 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 06 maj 2008 - 06:36

To prawda moze nie na ulice tak jak napisala Kociak ale do sypialni jak najbardziej Tomek np.uwielbia ponczochy kabaretki jak je zakladam to nie moze sie powstrzymac :P

#54 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3457 postów

Napisano 06 maj 2008 - 19:32

a u nie wręcz przeciwnie,nie mini a spódnica lub sumienka do kolan...nie za dużo odkrytego ciała,wygląd kobiety z klasą.
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#55 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2990 postów

Napisano 21 lipiec 2008 - 21:07

Jeśli waszym zdaniem ten temat można pod coś podciągnąc to proszę o to bo nie wiem sama:)

Zapodam Wam kilka moim zdaniem ciekawych sztuczek do zrobienia w łóżku i nie tylko:D:

"1.Przyłóż usta do skroni mężczyzny, w miejscu gdzie najlepiej możesz wyczuć jego puls. Dłońmi pieść mu penisa- dokładnie w rytm pulsu. Im szybciej bije jego serce tym szybciej poruszaj ręką. 8-)
2.Spryskaj jakąś część swojej bielizny perfumami i schowaj do kieszeni faceta. Z pewnością będzie myślał o tobie przez calutki dzień! <dreams></span>
3.Zrób sobie zdjęcie aparatem w komórce nago, kiedy trzymasz w dłoniach kartkę z napisem tyou "Kochanie, czekam o 20, ju cała płonę!".<zawstydzony></span>
4. Zaskocz ukochanego kiedy półnagi goli się lub myje zęby w łazience. Zacznij się do niego łapczywie dobierać i daj mu się wziąć na miejscu-bądź pewna: będzie gotowy w sekundę! <diabelek></span>
5.Zawiąż kochankowi oczy, każ mu się położyć na łóżku i opierając się rękami o ścianę uklęknij nad nim tak by poczuł na ustach twoje wargi...sromowe. Nie będzie Cię widział więc intensywniej poczuje twoj smak rozkoszy! <jupi></span>
6. Gdy będziecie się kochać "na jeźdźca" , zamiast poruszać się jak zwykle na facecie góra dół, zacznij zataczać biodrami koła w poziomie."

Cosmopolitan, "Pikantny seks przewodnik"

Narazie tyle:P cdn:D
Dołączona grafika

#56 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 21 lipiec 2008 - 21:10

Lolka000, to z Cosmo pewnie? Wczesniej regularnie czytalam :mrgreen:

#57 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2990 postów

Napisano 21 lipiec 2008 - 21:14

tiaaaa:):) :mrgreen:
Dołączona grafika

#58 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7470 postów

Napisano 21 lipiec 2008 - 21:14

Lolka000, dopisz źródło
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#59 Black_Angel

Black_Angel
  • Użytkownik
  • 804 postów

Napisano 22 lipiec 2008 - 01:47

5.Zawiąż kochankowi oczy, każ mu się położyć na łóżku i opierając się rękami o ścianę uklęknij nad nim tak by poczuł na ustach twoje wargi...sromowe. Nie będzie Cię widział więc intensywniej poczuje twoj smak rozkoszy! <jupi></span>


no juz to widze... chyba ze jak zmienie faceta bo ten to by mnie zabil.... :-/

#60 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2990 postów

Napisano 22 lipiec 2008 - 08:00

Black_Angel, czemuż to??;-/
Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych