Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Wisienkowa

Rejestracja: 28 gru 2010
Poza forum Ostatnio: dziś, 16:38
*****

Moje posty

W temacie: podążanie za modą

18 lipiec 2018 - 21:37


komu takie stroje pasuja, a kto raczej powinien ich unikac jak to rozpoznac
Wysoki stan jest dla kobiet w typie jabłka czyli z wystającym brzuszkiem, można, moim zdaniem, nosić również gdy lubi się styl retro, ale ma się inną figurę. 

W temacie: Lipcowe pogaduszki

18 lipiec 2018 - 18:54


Wisienkowa ile razy sie przeprowadzałaś
2 razy i znów jestem w domu, póki mam taką możliwość to korzystam, bo szukam pracy w zawodzie, jak nie znajdę to szukam obojętnie jakiej i zmywam się stąd  :-/

 

Wzięło nas z M. na renowację starych mebli. Mam fajne dębowe szafki nocne do odnowienia.  <ookk>


W temacie: Co OBECNIE czytam?

14 lipiec 2018 - 09:17

Skończyłam "Przysięgę otchłani" Grange'a i zacznę coś nowego tego samego autora. Mega  <ookk>  <ookk>  <ookk>  Moje klimaty: coś pomiędzy kryminałem, thrillerem psychologicznym a horrorem.


W temacie: Lipcowe pogaduszki

12 lipiec 2018 - 15:25


aktualnie w mojej głowie pojawiło się kilka słów - wszystkie niecenzuralne

Ja już nie mam siły do tego wszystkiego.  <bezradny> Druga sąsiadka wzięła kotka "dla dzieci", też kotkę, męczą ją jak to dzieciaki, całymi dniami zamykają w jakiejś szopie, jedyne co mogę to pouczać, żeby nie męczyli i ją odrobaczyli jak podrośnie i wysterylizowali.  :-/

 

A tę ciężarną zamierzam sama wysterylizować (no rzecz jasna nie własnoręcznie  :-P ), bo moja mama wierzy, że ona wróci do domu swojego kiedyś, i to nie nasz kot. Nie obchodzi mnie to. Ja ją karmię, leczę świerzbowca, więc mam w d... zdanie sąsiadki. Powiedziała nam, że jak chcemy się pozbyć kotki to nie możemy jej karmić.  :roll:  :evil:

 

Poza tym szukam pracy, magisterka stanęła w miejscu bo promotor coś nie odpisuje. 

 


I przynosi nam martwe myszy i krety
Moja ślicznotka też przyniosła Pańci pokazać co złowiła. Ale do zjedzenia zostawiła sąsiadowi, bo on głoduje. This is wieś.  :-/

W temacie: Lipcowe pogaduszki

06 lipiec 2018 - 19:10


Kochana pomyślcie o sterylizacji, podrzuć sąsiadce jakieś informacje - gminy często robią przetargi na sterylki i nawet właścicielskie koty moga załapać się na darmową sterylkę.
Chyba mamie, a nie sąsiadce. Bo sąsiadka udaje, że nie ma kota. I nie karmiła jej, bo jak to powiedziały jej dzieci "kotka jest wciąży to mama jej nie daje jedzenia".

 

Jutro wpadają goście świętować babci imieniny, więc zmykam pomagać.