Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

nasze poranki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
133 odpowiedzi w tym temacie

#1 rosinka

rosinka
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 14 kwiecień 2008 - 11:33

każdy z nas w inny sposób wita dzień. Dla mnie zaczyna się od kawy, szybkiego prysznica i jeszcze raz kawy- potrzebuję dużo kofeiny :)
a jak jest u Was?

#2 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7119 postów

Napisano 14 kwiecień 2008 - 12:08

U mnie zależy od danego dnia... gdy wstaje o 6:00 lub 7:00 i wychodzę na cały dzień to szybka toaleta...coś przegryzę + kawa i makijaż i wychodzę w przeciągu godzinki...a jeżeli wstaje o 10:00 lub 11:00 to robię wszystko wolniej śniadanko + prysznic a potem kawa...przeglądanie e-maili, odpisywanie na wiadomości itd....

#3 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 14 kwiecień 2008 - 12:23

jak pracuje to pobudka zalezy od tego czy ja wychodze z psem czy nie, jak nie to wstaję o 6.30, łazienka, robienie śniadanka, makijaż, pakowanie wszystkiego i lecimy z Miśkiem, kawę i sniadanie w pracy

obecnie na chorobowym wstaję jak się wyśpię, siusiu, kawa, tv, potem dopiero łazienka, ubieranie ( albo chodzenie w dresach cały dzień), babski świat, w międzyczasie porządki, jak mi się przypomni to coś jem

#4 rosinka

rosinka
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 14 kwiecień 2008 - 12:30

ja uwielbiam weekendy, kiedy moje poranki wyglądają inaczej niż te w tygodniu rutynowe.
wyleguję się w łóżeczku z książką i wielkim kubełkiem kawuni :)

#5 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4645 postów

Napisano 14 kwiecień 2008 - 12:32

hm... ja codziennie rano wstaje to tej samej godzinie... no w niedziele sobie zawsze odespie no ale normalnie to o 7:00 jestem juz na nogach... najpierw jeszcze przytulams ie do meza w lozku a potem lece do lazienki.. umyje sie.. potem ide zrobic sniadanko.. robie kawe mezowi a sobie herbatke... potem si eubieram, makijaz+fryzurka... lece do biblioteki.. badz zalatwiam jakies sprawy w urzedach pzrewaznie firmy.. maz mnie wysyla.. twierdzi z ejako pani prezes musze cos robic... potem sprztanko obiadek nauka i wiele roznych czynnosci.. az starch myslec ile teog jest

[ Dodano: 2008-04-14, 13:33 ]

ja uwielbiam weekendy, kiedy moje poranki wyglądają inaczej niż te w tygodniu rutynowe.


uwierz mi ze ja tez to uwielbiam
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#6 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 14 kwiecień 2008 - 13:34

u mnie to jest mp3 na uszy, herbatka, prysznic ( bez głowy- zimny, lub letni), potem bieganko, trening lub silownia przez godzinke...czasem poł, potem znowu prysznic( tym razem z głową) czasem jakies jabłuszko, berlisso lub bananek, i moge isc do pracy ( o ile ja mam) albo sie lenic w domu :P

#7 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 14 kwiecień 2008 - 13:38

w ciągu tygodnia pobudka o 7, budzenie Matika, mycie, śniadanko, spacer do przedszkola, zakupy, przygotowanie obiadku, jakieś pranko, sprzątanko, forum :mrgreen: i to by było na tyle :-P

#8 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 14 kwiecień 2008 - 13:56

czasem jakies jabłuszko


za 2,80? :-D :lol: ale jest za to zdrowe i smaczne :-D

naszczescie smaczne sie okazały hehehe ;-)

#9 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3457 postów

Napisano 14 kwiecień 2008 - 16:11

wyskakuje z łóżka,myje zęby,maluje sie,czesze,ubieram i już mnie nie ma :-P wszystko zajmuje mi z pół godziny,a jak mam więcej czasu to kąpiel w piance,śniadanko,bardziej dokładny makijaż i fajniejsza fryzurka :-D
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#10 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 14 kwiecień 2008 - 16:44

najpierw slysze budzik (godz. 6.) ...czesto juz przed nim sie budze, potem kawa czasem seksik...a pozniej to wszystko zalezy od tego co mam w planach na dany dzien wiec nie umie okrslic bo kazdy poranek jest inny.

#11 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8134 postów

Napisano 14 kwiecień 2008 - 16:50

dziewczyny ale z was ranne ptaszki normalnie :shock: Jak ja slysze budzik o 8ej to otwieram oczy zeby go przestawic o kolejne 15min., jak juz wstane to biegiem do lazienki, szybko sie myje, ubieram i biegiem na autobus
Kawusie pije dopiero w pracy a ze sniadankiem to roznie bywa
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#12 Magdalena_M

Magdalena_M
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 14 kwiecień 2008 - 17:17

Budzik.Zwlekanie sie z lózka.Łazienka sniadanko. Potem ubieranie pakowanie do szkoly no i nieszczessne opuszczenie domu w pogoni za busem:P

#13 Kasia81

Kasia81
  • Użytkownik
  • 68 postów

Napisano 14 kwiecień 2008 - 18:10

budzi budzik, potem 15 min sie przebudzam albo mule w łóżku, ide do toalety na siusiu, parze kawe i odpalam neta, popijam kawę buszując po interecie i oglądając tv. Potem parzę podówjną zioloną ,myję sie , ubieram robie make up i wyhodze do pracy

#14 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1419 postów

Napisano 14 kwiecień 2008 - 18:56

Budzi mnie budzik (6 rano) ubieram się ,ide do łazienki się umyć,wyszorować ząbki następnie ide z piesiem ,wracam myje głowę,robię kawcie i śniadanko siadam przed laptopem i ok 40 minut spokojnie je konsumuje i grzebie w necie i robię makijaż ,następnie galopem do roboty :mrgreen:
Dołączona grafika

#15 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1428 postów

Napisano 17 kwiecień 2008 - 09:44

Budzik ok. 6.30.
Piję szklankę mleka, toaleta.
Potem budzę moją papużkę i pytam jak jej się spało :-P i proszę aby pod moją nieobecność pilnowała domu :-P
7.20 wyjazd do pracy i tak się zaczyna dzień.
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#16 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8134 postów

Napisano 17 kwiecień 2008 - 10:22

Dorotea, proszę aby pod moją nieobecność pilnowała domu
i jak sie papuzka sprawuje? Dobrze pilnuje? :-D

Ja do mojej rybki mowie zeby grzeczna byla :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#17 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1428 postów

Napisano 17 kwiecień 2008 - 12:36

jak sie papuzka sprawuje? Dobrze pilnuje?

oczywiście, że tak, bo jeszcze nigdy mnie nie okradli ;-)
Obawiam się tylko tego,czy nie zażąda wypłaty nadgodzin kiedy wracam bardzo późno :-P

Ja do mojej rybki mowie zeby grzeczna byla

teraz dodaj jej obowiązków - pilnowanie domu :mrgreen:
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#18 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 17 kwiecień 2008 - 15:51

Potem budzę moją papużkę i pytam jak jej się spało :-P i proszę aby pod moją nieobecność pilnowała domu :-P

:) fajnie :)
pobudka ok. 6.45 (5 minut poślizgu w jedną albo drugą w zależności od tego czy mam dyżur o 7.50 czy go nie mam), łazienka (ubieram soczewki, myję ząbki), ubieram się byle jak i lecę z pieskiem na spacer. poranny trwa około 10-15minut. wracamy, daję Lunie jeść, puszczam dzynka M. że już kontaktuję (ten spacer mnie dopiero budzi), kawka, w między czasie drugie podejście do łazienki: fryzurka, makijaż, przebieram się w ciuchy do pracy, daję buzi Lunie na do widzenia i ok. 7.40 wychodzę.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#19 mysiunia89

mysiunia89
  • Użytkownik
  • 282 postów

Napisano 17 kwiecień 2008 - 16:03

moje poranki w zaleznosci ,na ktora mam do szkoly wygladaja tak samo tragicznie:(
budzik przesuwam na kolejne 10 minut,rozmyslam co by sie stalo gdybym nie poszla do szkoly,obmyslam wszelkie za i przeciw,pozniej i tak wstaje na ostatnia chwile cala w stresie,ubieram sie,myje zeby,troche maluje,czesze, i leceeeeee wsciekla na caly swiat za to ze wymyslil poranki i na przystkich ludzi ktorzy mnie mijaja na ulicy.

wlasnie ostatnio zastanawialam sie jak to zmienic bo pozniej caly dzien jestem zmierzla,a jeszcze jak pogada brzedka to juz masakra-depresja gotowa:((((
Tak kocham to zycie,ktore nie raz sypie mi sola w oczy....

#20 rosinka

rosinka
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 17 kwiecień 2008 - 16:58

moje poranki ostatnio wyglądaja tragicznie, też przestawiam budzik o kolejne 10 minut, ale liczę, że to się skończy
bez kofeiny bym nie wytrzymała





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych