ale Robert dziś przegiął pałeczkę i niech się cham wyprowadza, a Marta sobie juz ułoży życie
Takiego to bym chyba w nocy zasztyletowała
Napisano 29 marca 2009 - 22:11
ale Robert dziś przegiął pałeczkę i niech się cham wyprowadza, a Marta sobie juz ułoży życie
Napisano 29 marca 2009 - 22:12
ja tez pierwsze slysze:/ ehh sie zobaczya wiecie że już kręcą jakiś serial, który ma zastąpić 'Teraz albo nigdy'...? Ponoć Brodzik będzie grała.
Napisano 30 marca 2009 - 11:17
Napisano 30 marca 2009 - 12:23
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 31 marca 2009 - 22:27
Ponoć likwiduja teraz albo nigdy, bo sympatia do Marty bardzo spadła po jej udziale w tancu z gwiazdami. W sumie przyczynił sie do tego jej facet .
Napisano 04 kwietnia 2009 - 04:10
Napisano 04 kwietnia 2009 - 04:55
Napisano 23 kwietnia 2009 - 19:27
Tilia, popieram to co napisalas, Marta mowiac ze on jest egoista takim samym jak byl pokazala tylko, ze sama nie jest nikim wiecej. chce dziecko to bach stanmy na glowie ma byc. braklo rozmowy, za duzo z jej strony zadan bylo, nie dziwie mu sie, ze jej nie ulegl, bo tak naprawde nie pozostawiono mu wyboru, mial sie zgodzic i tyle.
Napisano 24 kwietnia 2009 - 10:21
Napisano 24 kwietnia 2009 - 16:25
Napisano 24 kwietnia 2009 - 16:27
Napisano 05 września 2009 - 19:24
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 06 września 2009 - 18:15
Napisano 07 września 2009 - 18:51
Napisano 07 września 2009 - 19:00
to tak jak ja....ale już sobie ściągam i będę oglądać za jakieś pół godzinkija jakoś kurde nie mogę tego złapać jak leci na tvnie
Napisano 07 września 2009 - 19:24
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 09 października 2009 - 19:12
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Skonsultować się z psychologiem albo psychiatrą? |
|
|
|
Kredyt na samochód w 2026 – gdzie teraz są najlepsze warunki? |
|
|
|
Co się nie sprawdziło podczas budowy albo remontu domu |
|
|
|
lumpeksy w Trójmieście albo w Mławie |
|
|
|
Na co nigdy nie zgodzlilibyście się w seksie? |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych