Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

TYLKO POLSKIE FILMY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
209 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 29 marca 2008 - 04:32

Tak jak w temacie co sadzicie o naszych produkcjach i tych ostatnich i tych z przed lat 8-)

Jakie POLSKIE filmy wam sie najbardziej podobaja - a ktore to totalna klapa.

[ Dodano: 2008-03-29, 04:37 ]
Mi najbardziej podoba sie VINCI
Dołączona grafika

#2 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 29 marca 2008 - 12:00

Mi się bardzo podobają:

:arrow: nic śmiesznego
:arrow: Poranek Kojota
:arrow: Chłopaki nie płaczą
:arrow: Miś
:arrow: Rejs
:arrow: Kariera Nikosia Dyzmy

Totalna klapa to:

:arrow: Rh +
:arrow: Tylko mnie kochaj
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#3 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 29 marca 2008 - 12:18

ja uwielbiam Dzień świra ;-) znam na pamięć :mrgreen:
Rejs jak najbardziej :) I 'Wniebowzięci" <
Miś < oldschool, klasyk, trza go znać :D
nie ma mnie tu i nie będzie.

#4 paulcia

paulcia
  • Użytkownik
  • 395 postów

Napisano 29 marca 2008 - 13:04

jakoś szczególnie nie przepadam za polskimi produkcjami kinowymi. Co innego stare filmy takie jak: Sami swoi, daleko od szosy, kogiel mogiel itp. takie filmy mogłabym oglądać na okrągło :mrgreen:
Dołączona grafika

#5 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 29 marca 2008 - 13:05

no stare filmy są super :)
ale te nowe to już... :/ taka komercha głupawa zazwyczaj. ..
nie ma mnie tu i nie będzie.

#6 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 29 marca 2008 - 13:06

:arrow: miś
:arrow: alternatywy4
:arrow: poszukiwany poszukiwana
:arrow: francuski numer-ten film uwielbiam
:arrow: chłopaki nie płaczą
:arrow: vinci
:arrow: pitbull
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#7 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 29 marca 2008 - 14:22

poszukiwany poszukiwana


uwielbiam ten film :mrgreen:

#8 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 29 marca 2008 - 14:34

o tak....poszukiwany poszukiwana fajny jest:)
ja z racji tego, ze w ogole malo filmow ogladam to sie nie wypowiadam;)
a z reszta to trudne przypominac sobie fajne filmy, zawsze cos sie pominie;)

dodam co mi przyszlo na mysl w chwili obecnej- "Uprowadzenie Agaty" <wstydnis></span>
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#9 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 29 marca 2008 - 14:34

Rh +
:shock: a co to???Nie widzialam?

francuski numer-ten film uwielbiam
o widze ze musze troche nadrobic z polskimi filmami :oops: tez nie widzialam


macie cos jeszcze?

#10 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 29 marca 2008 - 14:38

fajowe
:arrow: tylko mnie kochaj
:arrow: poranek kojota
:arrow: dlaczego nie?
:arrow: lejdis
:arrow: kogiel mogiel
:arrow: sami swoi

gnioty
:arrow: mis
:arrow: wszyscy jestesmy chrystusami
:arrow: ryś
:arrow: dzien swira

wiecej nie pamietam w tym momencie... a tych 2 co Ninka tyz nie oglądałam :P

#11 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 29 marca 2008 - 14:43

a "kogel Mogel" czy jakos tam? z tym tekstem "Kasiu, ja chce do Kasi!" tez to lubialam
no i oczywiscie "sami swoi", "mis" uwielbiam i za kazdym razem smiesza <umieraam></span>
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#12 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 29 marca 2008 - 14:54

był jeszcze taki nie pamiętam tytułu,chyba "nie ma róży bez..." no cholera zapomniałam <bezradny></span> ale super był ten film pamiętam z niego taki text "jakby co to o jest posag Lusi",i tak jakMadae podobał mi sie "Dlaczego nie"
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#13 paulcia

paulcia
  • Użytkownik
  • 395 postów

Napisano 29 marca 2008 - 14:56

a "kogel Mogel" czy jakos tam? z tym tekstem "Kasiu, ja chce do Kasi!"

albo tekst Basi Wolańskiej (Ewa Kasprzyk) "Ten pan jest jakby bez spodni" :mrgreen: hihi wogóle wszystkie jej "jakby" mnie rozbrajały :-P :-D
Dołączona grafika

#14 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 29 marca 2008 - 17:21

a "kogel Mogel" czy jakos tam? z tym tekstem "Kasiu, ja chce do Kasi!"

albo tekst Basi Wolańskiej (Ewa Kasprzyk) "Ten pan jest jakby bez spodni" :mrgreen: hihi wogóle wszystkie jej "jakby" mnie rozbrajały :-P :-D


Kogiel mogiel super film 8-) tez lubie do niego wracac!
Pawlakow mam wszystkie 3 czesci na dvd stare ale jare :mrgreen:

Mis i RYS :-/ - takie sobie

Dlaczego zalorzylam ten temat bo mi tu teskno za wlasnie polskimi filmami i czasami robie zamowienie u ciotki zeby mi cos polskiego podeslala :-P


A pamietacie ten film

Ciało
Dołączona grafika

#15 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 29 marca 2008 - 17:31

a "KINGSIZE" !!!! To byl film mojego dziecinstwa!!!
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#16 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 29 marca 2008 - 17:44

"KINGSIZE"

Adas byla taaaaki slodki :-D
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#17 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 29 marca 2008 - 18:02

a ja nie widziałam <bezradny></span>

[ Dodano: 2008-03-29, 18:04 ]
ooo a sara-dno kompletne ale jeden tekst pamiętam do dziś-"raz dwa trzy stoje sama na tej ulicy,wszędzie bandyci i złodzieje,zaraz mnie zgwałcą mam nadzieje" :mrgreen: :lol:
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#18 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 29 marca 2008 - 18:57

"KINGSIZE"

Adas byla taaaaki slodki :-D


Faktycznie ale ja to daaawno nie widzialam hehehe moze gdzies w jakies gazecie wydadza?

Tekst z SARY Dołączona grafika

#19 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 29 marca 2008 - 19:17

tekst z sary dobry :)

ale bym sobie teraz obejrzala kingsize <tvmaniac></span>
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#20 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 29 marca 2008 - 20:36

angik1683, tez bym obejrzala tylko gdzie? :-/





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych