Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Szukam pracy za granicą

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5129 postów

Napisano 11 luty 2011 - 09:05

bean, jak tylko skontaktuję się z Karoliną to ją podpytam, bo nie chciałabym Cię w błąd wprowadzać ;-) Także proszę uzbrój się w cierpliwość, bo przede mną pracujący weekend a więc ograniczona ilość czasu ;-) W razie co przypomnij mi się w poniedziałek, bo mam czasem sklerozę postępującą :-P
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#22 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5129 postów

Napisano 17 luty 2011 - 18:16

bean, podpytałam koleżanki i ona jechała do Holandii przez biuro pośrednictwa pracy w związku z czym etat miała zagwarantowany niemal od razu. Również mieszkanie, za które co tydzień potrącali jej z pensji określona kwotę. Tylko, że ona tam była ponad 2 lata temu a ostatnio, gdy poszła coś załatwić do tego biura pośrednictwa to pani powiedziała jej, że w tej chwili nie ma sensu tam jeździć, ponieważ zarobki są porównywalne do tych w Polsce i po prostu się nie opłaca. Nie wiem czy Ci pomogłam, ale tylko tego się dowiedziałam
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#23 bean

bean
  • Użytkownik
  • 126 postów

Napisano 19 luty 2011 - 03:10

Pomogłaś, każda informacja jest przydatna :)

że w tej chwili nie ma sensu tam jeździć, ponieważ zarobki są porównywalne do tych w Polsce i po prostu się nie opłaca

Mówi się trudno, pewnie i tak by mnie ten mój nie puścił. Jednak chciałam wyjechać i przynajmniej przez 2 miesiące trochę zarobić póki jeszcze nie znalazłam pracy tutaj.
Dziękuję bardzo tigra :)
Dołączona grafika

BEAN - po narodowym języku Irlandczyków znaczy KOBIETA,

bardzo proszę nie mylić z fasolą :)

#24 ZuziaDD

ZuziaDD
  • Użytkownik
  • 497 postów

Napisano 01 luty 2012 - 13:30

Moi znajomi, którzy planowali wrócic do kraju już powracali, na wyspach zostali, ci, którzy tam założyli rodziny, kupili dom, albo których tu nic nie ciągnie, bo tam jednak lepsze warunki pracy, a nawet ewetualne zasiłki...
"...Tańczyły jak promienie na porannej wodzie, a pozostałe po nich złote nitki, odpryski bursztynowych ozdób i strzępy słoneczników..."

#25 Bett

Bett
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 30 kwiecień 2012 - 11:00

a ja wlasnie planuje wyjechac ;)) prace juz mam zalatwiona tylko podjac decyzje i sruuuuuu

#26 kaskuskaa

kaskuskaa
  • Użytkownik
  • 256 postów

Napisano 30 kwiecień 2012 - 13:46

Powiem szczerze ze tylko jesli ma sie zalatwiona prace na start jest mozliwosc jakos zaczac bo teraz jechac w ciemno i dopiero szukac przy ogromnych kosztach jakie sa przy wynajmu chocby pokoju klitki i ogolnym utrzymaniu sie jest koszmarnie ciezko, jeszcze jesli ktos nie zna jezyka w stopniu komunikatywym nie ma szans!
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#27 ameliaa

ameliaa
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 17 marzec 2017 - 12:01

Ja próbowałam swoich sił za granicą jako opiekunka w Niemczech i ogólnie taki wyjazd polecam. Wiadomo, praca nie jest jakaś super lekka, ale wynagrodzenie to rekompensuje :-) Cały wyjazd zorganizowałam sobie przez agencję pracy, bo samemu trochę jednak strach że zostanie się wykiwanym. Umowę podpisałam z .... i na koncie mam już z nimi trzy wyjazdy plus planuję kolejne :-)

#28 Chili

Chili
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 15:17

Też szukałam długo pracy za granicą :-) Mi udało się znaleźć fajną ofertę na /link/ . Oczywiście nie jechałam sama, pojechał ze mną narzeczony i dwójka naszych przyjaciół. Tak było nam o wiele raźniej :-) Pracowaliśmy tam przez 8 miesięcy i całej naszej czwórce udało się odłożyć naprawdę fajne pieniądze. My z Tomkiem za te oszczędności zrobiliśmy ślub i wesele naszych marzeń. A wiadomo, że jakbyśmy mieli odkładać na ten cel w Polsce, to pewnie byśmy wzięli ten ślub po czterdziestce...