Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Kosmetyki godne polecenia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
659 odpowiedzi w tym temacie

#641 asia98

asia98
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 23 październik 2017 - 13:44

Bronzery zazwyczaj nie pasują do bladej karnacji. Przy takiej faktycznie lepiej sprawdzają się delikatne róże :) Chyba, że znacie jakieś bardzo jasne bronzery. Ja jeszcze na takie nie trafiłam :( 

#642 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 146 postów

Napisano 24 październik 2017 - 10:02

Ja w sumie trafiłam, ale i tak mi nie pasowały;-)

#643 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 295 postów

Napisano 03 listopad 2017 - 20:54

A ja w końcu tego zdjęcia na skórze nie zrobiłam, bo i tak nic nie widać, albo telefon mam nie teges ;) Ale naprawdę delikatnie nałożony, jedną warstwą, jest dość jasny.

60351dbdb3305583gen.jpg

#644 Karolina090

Karolina090
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 27 styczeń 2018 - 21:35

ja mogę polecić wam bardzo dobry krem który pomaga likwidować worki i cienie pod oczami, a mianowicie krem Remescar. To był bardzo dobry pomysł by go zakupić, bo idealnie wygładza moją skórę pod oczami :)

#645 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 146 postów

Napisano 21 luty 2018 - 10:20

O tej marce Remescar nie słyszałam w ogóle. To jakaś naturalna?

#646 jedza78

jedza78
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 22 luty 2018 - 19:53

ja tego kremu używam na skóe pod oczami, a mam bardzo wrażliwą skórę. Nakładając go mam wrażenie,że jeszcze bardziej mi ją łagodzi, jest naprawdę fajny :) 

#647 agnieszkapat

agnieszkapat
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 08 marzec 2018 - 13:20

A jakie naturalne kosmetyki kolorowe polecacie? Tylko takie, które nie rujnują portfela.

#648 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 146 postów

Napisano 12 marzec 2018 - 12:28

Vianek ma krem BB (nawet jasny odcień), potem jest w rossmanie taka seria naturalna kolorówki, tylko nazwy nie pamiętam. Ich szafa jest całkowicie eko.

#649 Dźoana

Dźoana
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 04 kwiecień 2018 - 22:50

A ja mogę polecić specjalistyczny olejek Bio-Oil, znany od wielu lat, sprawdzony, przebadany klinicznie. Świetne daje efekty na świeże blizny i rozstępy, na moje mi pomógl, są blade, praktycznie nie widoczne, a smaruję się nim już ponad 4msce

#650 dżuliann

dżuliann
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 10:26

Ja mam bardzo wrażliwą skórę, do tego jestem alergikiem. Mnóstwo kosmetyków mnie uczula, nie mogę używać nawet zwykłego mydła. Do mycia twarzy i zmywania makijażu używam emulsji micelarnej Cetaphil EM i jestem z niej bardzo zadowolona. Polecam szczególnie dla osób, którym zależy na delikatności a przy tym skuteczności. 

#651 nala1

nala1
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 06 maj 2018 - 07:28

Ja poszukuję naturalnych kosmetyków wolnych od szkodliwych substancji i na warsztatpiekna.pl znalazłam to czego szukałam.Szczególnie zainteresowały mnie organiczne kosmetyki do włosów ,bo z włosami mam właśnie najwięcej problemów .Owszem cyklicznie bywam u lekarza ale chcę znaleźć coś dla siebie co będę mogła stosować stale w oczekiwaniu na pożądane efekty, pzdr

#652 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1089 postów

Napisano 24 maj 2018 - 13:44

Masło shea, samo masło shea ;) Małemu zrobiłam balsam, a sama używam do całego ciała, nawet twarzy

#653 adena

adena
  • Użytkownik
  • 65 postów

Napisano 02 lipiec 2018 - 20:15

skarpetki złuszające byOlie są super, robiłam już kilka razy i moje stopy wyglądaja dużo lepiej,w koncu pozbyłam się suchych pięt z którymi żaden pilnik ani krem sobie nie radził /link/ na forum nie linkujemy

#654 jud7ta

jud7ta
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 19 lipiec 2018 - 10:55

Uwielbiam balsamy z yves rochera. Lawenda i organic kokos wymiatają!

#655 magda906

magda906
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 14:49

Ja uwielbiam kosmetyki marki SOSU sprawdzają się pod wieloma względami. Rozprowadza się je bardzo dobrze na cerze, utrzymują się długi czas. Mogę wykonać z jednej palety cieni czy rozświetlaczy wiele ciekawych makijaży na różne okazje. 

#656 ChocoBounty

ChocoBounty
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 23 wrzesień 2018 - 11:28

ja z kolei z kosmetyków na pewno mogę coś dobrego polecić na dla osób, które zrobiły tatuaż bądź już po prostu go mają. Niedawno sama zrobiłam tatuaż, jednak zanim wybrałam odpowienie studio tatuażu i kosmetyk, sporo poczytałam na blogu /link/ . A co do kosmetyków to bardzo polecam Tattoo Butter Loveink . Naturalny kosmetyk z wegańskim składem :-)

#657 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 295 postów

Napisano 01 październik 2018 - 01:29

znam skarpetki złuszczające i uwielbiam. Najlepsze sa epilfeet byolie, bez jakiegoś drażniącego zapachu i nie piecze mnie nic po nich, a z innymi markami to nie do końca tak było.

#658 girltalk

girltalk
  • Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 03 październik 2018 - 07:39

Rozmawiałam z koleżanką, która jest podologiem i ta odradzała te skarpetki z uwagi na to,ze maja zbyt mocne działanie i mogą bardzo podrażniać skórę.... Tak wiec nie powinno sie ich stosować ot tak. 

Ze swojej strony polecam dwa kosmetyki od Olivia plum jakie ostatnio odkryłam ( do zamówienia przez internet - jest to naturalna mydlarnia,ale maja równiez wiele innych produktow do pielęgnacji)

1. Olejek do demakijazu -  bardzo fajnie oczyszcza skórę, łatwo usuwa makijaz i ma moc o wiele wiekszą niż jakiekolwiek zele do demakijażu jakich używałam wcześniej.

2. Mydło w płynie z różą, używam po olejku, ma działanie nawilżające. I nie podrażnia tak jak zwykle mydło. 

Składy jak zwykle super. 

Załączone miniatury

• IMG_8434.JPG
  • IMG_8436.JPG

Użytkownik girltalk edytował ten post 03 październik 2018 - 07:39

Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

http://babskiswiat.net

#659 ivonsi

ivonsi
  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 05 październik 2018 - 08:32

Fajne są kosmetyki botame, z tego co wiem to tylko w doz.pl można je kupić, mają fajne hydrolaty i olejki. Aktualnie używam tego z róży stulistnej super jest

#660 Kate30

Kate30
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 28 październik 2018 - 16:31

Czy któraś z was używa Clinique? Widziałam, że dają próbki w Sephorze do przetestowania, ale może nie warto po nie jechać