Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

co zrobić, żeby facet o Tobie nie umiał zapomniec? :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
94 odpowiedzi w tym temacie

#61 Jaro

Jaro
  • Użytkownik
  • 153 postów

Napisano 29 stycznia 2008 - 21:37

Oczywiscie ze dziecinada :)

A ja sie domyslam z jakiego,ale nie bede robil off topa :) jak chcesz poznac moje zdanie to pisz na pw ;)

#62 SpryCiulaaa

SpryCiulaaa
  • Użytkownik
  • 406 postów

Napisano 29 stycznia 2008 - 21:39

Rodzynek nam sie tu rozgadał :D very well ! :)
Dołączona grafika

Myśleli, że jak będe mała to będzie mniejszy problem :)

#63 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2 192 postów

Napisano 29 stycznia 2008 - 21:56

Dobrze poznać zdanie faceta :mrgreen:
Inny punkt widzenia. Rozumiem - mężczyźni są bardzie stali w związkach niż kobiety. Ach te hormony ;-)
Bo ja kocham tak jak wolność kocha ptak....

#64 SpryCiulaaa

SpryCiulaaa
  • Użytkownik
  • 406 postów

Napisano 29 stycznia 2008 - 22:01

Babki maja plusy i minusy i faceci to samo.. ;) Nie ma co porownywac nawet [;
Dołączona grafika

Myśleli, że jak będe mała to będzie mniejszy problem :)

#65 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1 428 postów

Napisano 30 stycznia 2008 - 13:16

Jest takie chińskie przysłowie "jeśli przystępujesz do zemsty to wpierw wykop dwa groby" - to odnośnie zemsty po porzuceniu.
Co do przyjaźni po rozstaniu to zależy od okoliczności.Jeżeli związek się wypali,a partnerzy autentycznie się lubią, mają wspólne pasje, to jest to możliwe i szkoda zakańczać taką znajomość.
Ale jeżeli jeden partner odszedł do kogoś innego albo jeden przestał kochać a drugi kocha, to jest to absolutnie nie wskazane.
Czy mógłbyś przyjaśnić się z byłą dziewczyną którą nadal kochasz, ona Ciebie nie i na dodatek spotyka się z innym???
Nie mógłbyś zacząć życia na nowo i żył ciągle złudzeniami ( nie wliczam cierpienia, które i tak się pojawi).
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#66 Jaro

Jaro
  • Użytkownik
  • 153 postów

Napisano 30 stycznia 2008 - 13:51

"Czy mógłbyś przyjaśnić się z byłą dziewczyną którą nadal kochasz, ona Ciebie nie i na dodatek spotyka się z innym???
Nie mógłbyś zacząć życia na nowo i żył ciągle złudzeniami ( nie wliczam cierpienia, które i tak się pojawi)."




Moglbym i mialem tak przez dosc dlugi czas :) ale wcale mi ani jej z tym zle nie bylo,i osobiscie nie zylem zludzeniami,wiedzialem ze z czasem samo przejdzie i przeszlo,nadal sie przyjaznimy i odwiedzamy ;) mimo to ze teraz jestem w zwiazku.

#67 YourImagination

YourImagination
  • Użytkownik
  • 80 postów

Napisano 31 stycznia 2008 - 00:59

a moglibyscie sie przyjaznic z bylym, ktory was kocha i wy go kochacie?

ja jestem wlasnie w takiej sytuacji... jak na razie unikam kontaktu byleby zapomniec :cry: :-(

#68 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1 428 postów

Napisano 31 stycznia 2008 - 10:12

Cieszę się Jaro, że Wasza przyjaźń okazała się silniejsza niż rozstanie.Czasami niektóre osoby bywają lepszymi przyjaciółmi niż parą.
Nadal utrzymuję,że wszystko zależy od charakteru rozstania.Bo nie jestem w stanie uwierzyć,że chciałbyś przyjaźnić się z dziewczyną która zdradzała Cię, okłamywała, zawiodła zaufanie i porzuciła dla innego.Taką sytuację miałam na myśli.Już samo zawiedzenie zaufania i kłamstwa przeczą pojęciu przyjaźni.

a moglibyscie sie przyjaznic z bylym, ktory was kocha i wy go kochacie?

trudno sprawa bo nie znam szczegółów Waszego rozstania.
Na pewno istnieje możliwość, że do siebie wrócicie jeśli żadne nie będzie miało partnera.
A jeśli się kochacie, to może jest szansa na uratowanie związku?
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#69 Jaro

Jaro
  • Użytkownik
  • 153 postów

Napisano 31 stycznia 2008 - 11:26

pisalem wyzej ze jesli chodzi o zdrade itp to takze bym nie potrafil sie przyjaznic z taka osobą ;)


YourImagination skoro sie kochacie to powinniscie byc razem,dla mnie sytuacja jest jasna,jezeli dwie osoby czuja cos do siebie i to nie jest tylko zauroczenie to nie ma przeszkod w byciu ze soba,wystarczczy porozmawiac o tym uczuciu i sprawa bedzie jeasna ;)

#70 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 31 stycznia 2008 - 12:22

Oczywiscie ze dziecinada :)

A ja sie domyslam z jakiego,ale nie bede robil off topa :) jak chcesz poznac moje zdanie to pisz na pw ;)



a to ciekawe, dla czego :P

#71 YourImagination

YourImagination
  • Użytkownik
  • 80 postów

Napisano 31 stycznia 2008 - 12:54

nie bedziemy ze soba... zbyt duzo czynnikow sie na to zlozylo... klotnie, brak czasu, zazdrosc... zreszta juz tyle razy zrywalismy i wracalismy ze glowa mała <bezradny></span>

#72 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1 428 postów

Napisano 31 stycznia 2008 - 14:13

klotnie, brak czasu, zazdrosc...

a czy to nie będzie przeszkodą w przyjaźni?
Jeśli nie to spróbujcie.
Zobaczysz co z tego wyniknie.
W każdym momencie możecie sobie powiedzieć "do wiedzenia"
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#73 impresja

impresja
  • Użytkownik
  • 519 postów

Napisano 02 lutego 2008 - 14:32

a moglibyscie sie przyjaznic z bylym, ktory was kocha i wy go kochacie?

ja jestem wlasnie w takiej sytuacji... jak na razie unikam kontaktu byleby zapomniec :cry: :-(


Miałam tak samo i nawet prawie do siebie wróciliśmy, ale jakoś tak dziwnie wyszło, że przez jakiś czas urwał się kontakt (poznałam nowych ludzi) i nic z tego nie wyszło. A teraz juz nic do niego nie czuję.

#74 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1 419 postów

Napisano 03 lutego 2008 - 10:11

Ja poszłam o kroczek dalej poprosiłam kumpelę (niezłą laseczkę) żeby spotkała się z moim byłym tak dla jaj i mu podokuczała ...ona przeszła moje najśmielsze oczekiwania ponad miesiąc owijała go sobie wokuł małego palca (ja myślałam że faktycznie przypadli sobie do gustu i nie przeszkadzało mi to)aż wkońcu gdy on wyznał jej miłośc powiedziała że ma to w dupie nie ma zamiaru byc kochaną przez frajera i odeszła a na koniec dodała "pozdrowienia od tej której złamałes serce...teraz wiesz jak to boli"
Sposób numer dwa nie pokazuje po sobie ze mnie to boli i kiedy jakis ex jest w pobliżu z którym nie gadam lub mam takie se stosunki to poprostu świetnie się bawię i olewam go na maxa :-P
Dołączona grafika

#75 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 03 lutego 2008 - 22:59

moglibyscie sie przyjaznic z bylym, ktory was kocha i wy go kochacie?

nie. przynajmniej na początku, póki uczucie nie osłabło. Ja tak miałam z moim poprzednim. Rozstaliśmy się, bo zbyt wiele razy obiecywał, że się zmieni. Wiedziałam, że nie mogę z nim być, ale jak spotykaliśmy się zaraz po zerwaniu to chciałam się rzucić na niego itd :D dlatego ograniczyłam nasze widzenia się - później i tak nasze drogi się rozeszły. Ale myślę, że jeśli się kochacie, ale z pewnych względów nie możecie być razem to z przyjaźnią można poczekać do czasu, jak między wami się sytuacja ochłodzi...

#76 YourImagination

YourImagination
  • Użytkownik
  • 80 postów

Napisano 04 lutego 2008 - 14:50

tylko jak sobie mysle ze mialbym byc ta jedna z wielu jego kolezanek... troche mi z tym ciezko... sama nie wiem czy nie wolałabym go juz wiecej nie widziec, nie rozmawiac z nim... mysle ze byloby mi latwiej.
teraz spotykam sie z innym chlopalkiem, ktory jest naprawde cudowny, mam nadzieje ze pomoze mi on zapomniec i nasza zanjomosc rozwinie sie bardziej ;-) i wiem jedno ze wiecej nie popełnie takich samych bledow jak w poprzednim zwiazku :)

#77 impresja

impresja
  • Użytkownik
  • 519 postów

Napisano 04 lutego 2008 - 15:14

Najlepszym lekarstwem na byłego faceta jest nowy facet :roll: :mrgreen: czyż nie? :D

#78 YourImagination

YourImagination
  • Użytkownik
  • 80 postów

Napisano 04 lutego 2008 - 17:11

impresja, dokladnie dokladnie :) i w dodatku ten moj nowy wydaje sie sto razy lepszy niz byly... mam nadzieje ze juz nie zmeinie tego zdania :-D

#79 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2 192 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 16:03

Ja poszłam o kroczek dalej poprosiłam kumpelę (niezłą laseczkę) żeby spotkała się z moim byłym tak dla jaj i mu podokuczała ...ona przeszła moje najśmielsze oczekiwania ponad miesiąc owijała go sobie wokuł małego palca (ja myślałam że faktycznie przypadli sobie do gustu i nie przeszkadzało mi to)aż wkońcu gdy on wyznał jej miłośc powiedziała że ma to w dupie nie ma zamiaru byc kochaną przez frajera i odeszła a na koniec dodała "pozdrowienia od tej której złamałes serce...teraz wiesz jak to boli"
Sposób numer dwa nie pokazuje po sobie ze mnie to boli i kiedy jakis ex jest w pobliżu z którym nie gadam lub mam takie se stosunki to poprostu świetnie się bawię i olewam go na maxa :-P


musiało boleć ;-)
Bo ja kocham tak jak wolność kocha ptak....

#80 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 16:09

Diablica666 napisał/a:
Ja poszłam o kroczek dalej poprosiłam kumpelę (niezłą laseczkę) żeby spotkała się z moim byłym tak dla jaj i mu podokuczała ...ona przeszła moje najśmielsze oczekiwania ponad miesiąc owijała go sobie wokuł małego palca (ja myślałam że faktycznie przypadli sobie do gustu i nie przeszkadzało mi to)aż wkońcu gdy on wyznał jej miłośc powiedziała że ma to w dupie nie ma zamiaru byc kochaną przez frajera i odeszła a na koniec dodała "pozdrowienia od tej której złamałes serce...teraz wiesz jak to boli"[/quote]


No niezle !!! To facet sie pewnie zastanowil na soba

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych