Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

co zrobić, żeby facet o Tobie nie umiał zapomniec? :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
94 odpowiedzi w tym temacie

#1 YourImagination

YourImagination
  • Użytkownik
  • 80 postów

Napisano 19 styczeń 2008 - 16:48

no własnie drogie Forumowiczki :-) co robicie, jakie macie sposoby, żeby facet z którym się rozstałyscie o Was nie zapomniał? :mrgreen: :-) mogą to być rożne rodzaje zemsty... lub takie sposoby, żeby nie przestawal o was myślec i głowił się jak mógł dac odejść takiej cudownej istocie :lol: czekam na Wasze odpowiedzi :-D

#2 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3356 postów

Napisano 19 styczeń 2008 - 17:37

Po prostu zawsze się głowią:) Jak mnie straci to widzi , że jestem taka jak sobie wymarzył, ale będąc ze mną tego nie zauważył, po prostu jestem, śmieje się bawię, mam powodzenie. tak było z moim pierwszym facetem:)
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#3 Alex1511

Alex1511
  • Użytkownik
  • 577 postów

Napisano 19 styczeń 2008 - 17:40

A nie rozumiem po co sie mscic <co></span> ... To znaczy jezeli facet zrobil jakies swinstwo to zostawiam go i tyle- to jest ta zemsta. Nie uwazam, zeby obsesyjne myslenie "jakby mu tu dopiec" albo "co zrobic zeby pozalowal swojej decyzji" bylo dobre dla samej kobiety bo tylko sie zadrecza tym co bylo. Lepiej chyba skoncentrowac sie na tym co jest ewentualnie co moze byc jak kogos nowego/ fajnego poznamy ;-) .

lub takie sposoby, żeby nie przestawal o was myślec i głowił się jak mógł dac odejść takiej cudownej istocie czekam na Wasze odpowiedzi

No jak dal to chyba nie byla taka cudowna wedlug niego. Wiec nie ma sie co trudzic tylko zapomniec o palancie i zyc wlasnym zyciem =]
Łapie chwile ulotne jak ulotka...

Dołączona grafika

#4 YourImagination

YourImagination
  • Użytkownik
  • 80 postów

Napisano 19 styczeń 2008 - 19:43

Alex1511, ja sie z Toba nie zgodze :P jaką moze byc zemsta ze zostawisz faceta ktoremu nie zalezalo na Tobie i Cie zdradzał? watpie zeby sie tym przejał :roll:
ja tam bym sie chetnie na takim zemsciła... w dosc wyrafinowany sposob :-D

pozatym... nikt tu nie wspomnial o zadnej obsesji... zrobienie mu jakiegos kawalu jednorazowo i tyle.

#5 Blanca

Blanca
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 19 styczeń 2008 - 19:50

A po co robić kawał, jak się kończy związekto już jest koniec.

#6 Alex1511

Alex1511
  • Użytkownik
  • 577 postów

Napisano 19 styczeń 2008 - 19:50

YourImagination, jezeli Ciebie to satysfakcjonuje, to mozesz robic facetom numery hehe ;-) Zielonooka, napiasala, ze po prostu jest soba i nie pokazuje po sobie tego, ze ja to w ogole zabolalo, ze juz nie sa razem. I tak jest najlepiej. Pokazac, ze masz gdzies jego.

[ Dodano: 2008-01-19, 19:51 ]

A po co robić kawał, jak się kończy związekto już jest koniec.


No i o to mi chodzilo ;) Olac idiote i sie bawic :P
Łapie chwile ulotne jak ulotka...

Dołączona grafika

#7 Blanca

Blanca
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 19 styczeń 2008 - 19:52

Jakiś kaweł czy zemsta kojarzy mi się z tandetnym serialem brazylijskim.

#8 Alex1511

Alex1511
  • Użytkownik
  • 577 postów

Napisano 19 styczeń 2008 - 19:55

A mi z postawa pt :" Nie bawisz sie ze mna w ganianego to cie pieprzne grabkami" :P :P
Najlepsza jest obojetnosc i bycie soba wedlug mnie ;)
Łapie chwile ulotne jak ulotka...

Dołączona grafika

#9 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2636 postów

Napisano 19 styczeń 2008 - 20:05

" Nie bawisz sie ze mna w ganianego to cie pieprzne grabkami" :P :P


Hehe, no mniej więcej :D
Ja osobiście też bym dała sobie spokój. Zemsta by mi chyba nie sprawiła satysfakcji... Chociaż... nie jestem pewna, nie byłam (na szczęście) w takiej sytuacji :)

#10 Blanca

Blanca
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 19 styczeń 2008 - 20:07

no własnie drogie Forumowiczki :-) co robicie, jakie macie sposoby, żeby facet z którym się rozstałyscie o Was nie zapomniał? :mrgreen: :-) mogą to być rożne rodzaje zemsty... lub takie sposoby, żeby nie przestawal o was myślec i głowił się jak mógł dac odejść takiej cudownej istocie :lol: czekam na Wasze odpowiedzi :-D


Proponuje sport może masz za mało czasu dziewczyno

#11 Alex1511

Alex1511
  • Użytkownik
  • 577 postów

Napisano 19 styczeń 2008 - 20:11

Nymphadora, alez oczywiscie nigdy nie walnelam mojego zadnego bylego grabkami :) Chociaz moze to byl blad hehe <diabelek></span>
Łapie chwile ulotne jak ulotka...

Dołączona grafika

#12 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3457 postów

Napisano 19 styczeń 2008 - 20:46

każdy mój ex chciał do mnie wrócic.nie wiem dlaczego,ja sobie poprostu żyłam dalej.jakąś satysfakcje z tego miałam ale właściwie to mi to obojętne.
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#13 YourImagination

YourImagination
  • Użytkownik
  • 80 postów

Napisano 20 styczeń 2008 - 11:25

Blanca, nie musisz martwic sie o moj brak czasu. uwierz mi na prawde go sobie dobrze wykorzystuje.
pozatym chyba chodzilo ci o za duzo czasu? jak chcesz sie wypowiadac najpierw naucz sie pisac.

#14 Alex1511

Alex1511
  • Użytkownik
  • 577 postów

Napisano 20 styczeń 2008 - 12:26

YourImagination, nie denerwuj sie tak :)
Łapie chwile ulotne jak ulotka...

Dołączona grafika

#15 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2636 postów

Napisano 20 styczeń 2008 - 13:05

Spokojnie, Blanca już i tak tego nie przeczyta :P

#16 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3457 postów

Napisano 20 styczeń 2008 - 13:12

a tak w temacie to bym sie umówiła z jakimś jego kumplem albo kolesiem którego bardzo nie lubi...no i starałabym sie dobrze wyglądac,tak żeby widział co stracił.o to chyba tyle.więcej pomysłów nie mam
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#17 YourImagination

YourImagination
  • Użytkownik
  • 80 postów

Napisano 20 styczeń 2008 - 13:46

ja z moim bylym zrobiłam tak: po zerwaniu nagle zmienilam sie w aniolka, wiedzialam jakie dziewczyny lubi hehe, ladnie sie ubierałam itd i co ? chcial wrocic hehehe

#18 Alex1511

Alex1511
  • Użytkownik
  • 577 postów

Napisano 22 styczeń 2008 - 15:22

ja z moim bylym zrobiłam tak: po zerwaniu nagle zmienilam sie w aniolka, wiedzialam jakie dziewczyny lubi hehe, ladnie sie ubierałam itd i co ? chcial wrocic hehehe


I co pozwolilas mu na powrot?
Łapie chwile ulotne jak ulotka...

Dołączona grafika

#19 YourImagination

YourImagination
  • Użytkownik
  • 80 postów

Napisano 22 styczeń 2008 - 16:53

Alex1511, tak kochałam... i teraz wiem, że to jeden z moich najwiekszych błedów... wprawdzie on tez mnie kochał... ale nasze charaktery zupelnie sprzeczne i walczylismy non stop ze soba, jedno drugiemu nie popusci... heh ale człowiek uczy się na bledach :-)

#20 Alex1511

Alex1511
  • Użytkownik
  • 577 postów

Napisano 22 styczeń 2008 - 20:06

heh ale człowiek uczy się na bledach


Dokladnie- na pewne rzeczy mozna dopiero spojrzec obiektywnie po pewnym czasie.
Łapie chwile ulotne jak ulotka...

Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych