Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Zabawne ogłoszenia, artykuly, donosy :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#41 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5282 postów

Napisano 05 marzec 2009 - 11:34

<leze12></span> fajne :-P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#42 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 12 marzec 2009 - 12:06

:shock: :shock: :shock: ze tez allegro sobie na to pozwala....


Polska jest wolnym krajem, mozna więc zarabiac jak sie chce byleby to było legalne.

A tak na marginesie- ruskie pierogi wygrały. :mrgreen:

Sporzcie jakie nicki mają osoby które biorą udział w licytacji!! Kura nioska na przykład & ruskie pierogi 8-)

<ookk>


#43 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3309 postów

Napisano 12 marzec 2009 - 17:01

Roxi, ale ze tez znajda sie takie desperatki :shock: :shock:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#44 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 13 marzec 2009 - 16:44

Roxi, ale ze tez znajda sie takie desperatki :shock: :shock:


znalzał się przercież ostra licytacja była :-P

<ookk>


#45 precelik

precelik
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 12 maj 2009 - 09:30

Zatrudnię samochody...

U mnie w domu gdzieś krążyło pisemko z powołaniem samochodu do wojska :) z czasów II wojny... Pradziadek sie tyle nacieszył.. zabawką.

Z ciemną karnacja do kebabu

Genialne :P marketing pierwsza klasa!
Zapraszam do mojego sklepu z biżuterią ręcznie robioną, znajdziesz w nim piękne kolczyki i konkurs dla blogowiczek ;)

#46 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3309 postów

Napisano 17 maj 2009 - 14:29

Ginekolog, po prostu, musi być (dow)cipny oto kilka dowodów zaczerpniętych z forum, gdzie to kobiety/dziewczyny cytują teksty swoich ginekologów:

1. Jak przy badaniu ostatnio sadowiłam się na samolocie, to on do mnie taki tekst:
- Pupa wyżej, wyzej, pupa patrzy w obrazek...
Obrazek wisi na przeciwnej scianie.

2. Mój gin jest ok (państwowo). Standardowo gdy siedzę na fotelu mówi: "Nie uciekamy pupą, nie uciekamy" hehe. A gdy zapytałam o wyniki ostatniej cytologii odpowiedział: "Cud, miód i orzeszki".

3. A mojej koleżance (dziewicy, bez widoków na to żeby straciła w najbliższym czasie cnotę) lekarz, gdy zabrał się do badania , powiedział tak: "Czy nie mogłaby pani wrócić do mnie na badanie za tydzień... już rozdziewiczona... to by mi znacznie ułatwiło pracę"
To była jej pierwsza wizyta u cipologa.

4. Inny gin - od paru lat się pyta na rozpoczęciu wizyty "I kiedy rodzimy?" Albo kiedyś powiedział: "jak bedzie już pani w ciąźy 3 miesiące, to będzie można dopiero gratulować, bo pewnie i tak pani wcześniej poroni..."

5. Mój ginekolog wsadził mi dwa paluszki do pochwy, po czym je wyjął i powąchał i powiedział, że wszystko jest Ok.

6. "Co nie dasz chłopakom, dasz robakom" - to odnośnie mojego dziewictwa.

7. Mnie zapytał po badaniu: "Planowala pani tą ciążę?" - Ja w szoku, że nie, a on na to: "To dobrze, bo nie jest pani w ciąży, taki żarcik, he he!" - Więcej do niego nie poszłam...

8. Przypomniał mi się jeszcze tekst pani doktor z mojej przychodni. Mówię jej, że ostatnio mam bardzo bolesne miesiączki, a ona mi na to "ja też mam bolesne "...

9. "Ciesz się, że masz symetryczne uszy"

10. Pierwsza wizyta u gina ładnych parę lat temu. Byłam jeszcze wtedy dziewicą. Lekarz: "A teraz zrobimy badanko przez pupę, bo chyba nie chce Pani żebym był tym pierwszym?"
Uśmiechnął się przy tym przepraszająco.

11. Siadam na przeciwko niego, on posyła mi wielki uśmiech, zagląda w kartę i:
- "Czy będę przyszywanym wujkiem?" - pyta
- "Co najwyżej grzybków" - odpowiadam
- "No trudno, ale też piękne"

12. "... jeszcze nie widziałem tak pięknego pępka.. "

13. (po badaniu) Fajnie było? ja: No :/ on: To chodź jeszcze raz!

14. "Ależ dzisiaj Pani niebezpieczna"- chodzilo o to, że miałam sam środek owulacji.

15. Mi mój ginekolog w trakcie badania składał życzenia z okazji mojego zamążpójscia: "Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia" i podczas gdy jedną rękę miał zajętą badaniem... drugą mi pogratulował.

16. "O pochwę trzeba dbać, bardziej niż o twarz..."

17. Na dowidzenia... "Jeszcze do ciebie zajrzę"

I jedyny męski głos na całym forum:

"K**wa frajerzy. I dlatego moja dziewczyna chodzi tylko to ginekologów-kobiet. Nie wyobrażam sobie żeby jakiś inny f*** miałby jej tam palce wkładać".

Źródło:
www.joemonster.org
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#47 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 17 maj 2009 - 15:25

7. Mnie zapytał po badaniu: "Planowala pani tą ciążę?" - Ja w szoku, że nie, a on na to: "To dobrze, bo nie jest pani w ciąży, taki żarcik, he he!" - Więcej do niego nie poszłam...

to mnie akurat rozśmieszyło <umieraam></span>
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#48 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 17 maj 2009 - 17:48

:mrgreen: :lol: :lol:
niezle te niektore texty :mrgreen:
ciekawe co bym zrobila gdyby wlozyl mi 2 palce i powachal - to juz troche przeginka :shock: :lol:

#49 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 17 maj 2009 - 21:13

Dobre.. Faceci maja widac fantazje. Ja nigdy nie slyszalam tekstu wartego powtorzenia <bezradny></span> Szkoda :mrgreen:

#50 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4235 postów

Napisano 17 maj 2009 - 21:27

"Ciesz się, że masz symetryczne uszy"
:lol:

po większości tych tekstów zmieniłabym gina :-/
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#51 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6709 postów

Napisano 17 maj 2009 - 21:45

po większości tych tekstów zmieniłabym gina :-/

bez przesad.
Też mam gina śmiesznego - wg mnie wiele tekstów jest na rozluźnienie atmosfery. Akurat przy pierwszej wizycie może to się ginowi nie udać, ale ja po którejś już zajarzyłam jego żarty :]
Inny tekst gina przy badaniu:
"Ładnie pani ogolona, kto pomagał?" :P

#52 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 17 maj 2009 - 22:58

7. Mnie zapytał po badaniu: "Planowala pani tą ciążę?" - Ja w szoku, że nie, a on na to: "To dobrze, bo nie jest pani w ciąży, taki żarcik, he he!" - Więcej do niego nie poszłam...

<umieraam></span>
najlepsze

haha

śmieję się, bo dobre jako żart :P
ale nie chciałabym być na miejscu tych babek :P


"Ładnie pani ogolona, kto pomagał?" :P

no takich komentarzy bym nie chciała :roll:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#53 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 18 maj 2009 - 12:09

niektóre te teksty jakbym usłyszała to na bank zmieniłabym ginekologa , natomiast za hasło ze bedzimy gratulowac jak bedzie trzeci miesiac bo tak to i tak pani poroni to nie wiem co bym zrobiła.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#54 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5282 postów

Napisano 19 maj 2009 - 12:01

bedzimy gratulowac jak bedzie trzeci miesiac bo tak to i tak pani poroni to nie wiem co bym zrobiła.


No ja tak samo... bo to ani mile ani smieszne :-/
No ale niektore teksty rozsmieszylyby mnie i z pewnoscia troche rozluznily atmosfere :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#55 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 20 maj 2009 - 15:54

ja tez chodze do takiego żartownisia, kiedyś jak czekałysmy wszystie kobiety w poczekalni to on nagle wyszedł z gabinetu po cos ta my wszystkie go niego "Dzień dobry" a on do nas"Dzień dobry, w końcu twarze: :)

Jak byłam pierwszy raz u niego (to uz było ponad 5 lat temu) to on mi sie zapytał czy mam faceta, ja na to że nie (w sensie czy współżyję), on na to "Oj niedobrze niedobrze" A ja wychodziła (drzwi już yły otwarte) to mówie do niego "Do widzenia" A on "Do widzenia i chłopa sobie znajdź"- wszyscy to słyszeli :-P

<ookk>


#56 Melodia19

Melodia19
  • Użytkownik
  • 3228 postów

Napisano 19 październik 2009 - 21:22

Nie wiem gdzie to zamiescic , wiec jakby cos to prosze o przeniesienie
Dzisiaj mama poprawiając sprawdziany dzieci z klasy 1 gimnazjum pokazała mi jedną kartke ucznia...No i sie przeraziłam i poplakałam ze smiechu....
Temat zadania" Spróbuj zachęcić kolegów do zwiedzania jednego z polskich zabytków renesansowych"
ODP
"CHej słuchajcie mam dla was coś extra, pojedziemy do muzełum zwiedzac jeden z polskich zabytków renesansowych . No i co może pojedziecie?? JAZDA!
Przy okazji po drodze kupimy sobie jakies jedzenie, ale w muzeach nie można jeść dlatego zjemy po drodze.."
:shock: :shock: :shock: :shock:

iv09i09kftvt0mdm.png

 

 

 


#57 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6709 postów

Napisano 19 październik 2009 - 21:28

<umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> no tak-gimnazjum wszystko by wyjaśniało :P

#58 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 20 październik 2009 - 09:54

ło matko :shock:
myslałam ze mowa o pierwszej klasie podstawówki....





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych