Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Zabawne sytuacje i przejęzyczenia dzieci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
389 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1428 postów

Napisano 20 listopad 2007 - 14:22

Nie widzę tu takiego tematu, choć wydawało mi się, że już taki proponowałam.
Nie posiadam własnych dzieci więc parę powiedzonek i sytuacji związanych z dziećmi znajomych:
1.Siostrzeniec przyjaciółki oglądał program w telewizji o rodzinie szopów.Pokazano jak małe szopy opuszczają gniazdo i stają się samodzielne. Jeden tylko maluch pozostał, gdyż jeszcze nie był gotowy do samodzielnego życia. Długo był sam w norce aż wkońcu mama przybyła do nory i dała mu jeść. Maluch był tak podekscytowany, że krzyknął na całe gardło "O! Już wróciła mama, tego szopena"
2.Ten sam chłopczyk dostał lanie za podpalenie choinki noworocznej ( spłonęła wraz z połową pokoju :-/ ). Wójek poprostu walnął go w tyłek. Przyszła ciocia z wizytą i oburzona czynem chłopczyka zawołała " Choć tu do mnie w tej chwili! zaraz Cię walnę".
Chopczyk ucieka i woła "Ale ja już jestem walnięty!!! ) :-) .
3.2 letnia córeczka mojej przyjaciółki oglądała bajkę i jadła kolację. Zadałam jej pewne pytanie chyba trzykrotnie i nie doczekałam się odpowiedzi.Ponowiłam pytanie a ona spokojnie spojrzała na mnie i powiedziała " Teraz jem". :-D

A czym rozbawiły Was Wasze skarby albo dzieci znajomych?
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#2 maruska

maruska
  • Użytkownik
  • 64 postów

Napisano 20 listopad 2007 - 17:14

heheheheh, ja bylam ze swoim synem w Warszawie, chodzilismy w rozne miejsca i zwiedzalismy miasto (Tomek mial 4 latka wtedy). Pomuslalam, ze pojdziemy do Lazienek , to piekne miejsce,zeby pospacerować. Mowie do synka: A TERAZ ZWIEDZIMY LAZIENKI, A ON NA TO: MAMUŚ ALE MNIE SIE NIE CHCE SIKU.....!!!
kobiety są jak przeklad: wierne nie są piękne, piękne nie są wierne....

#3 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 20 listopad 2007 - 18:57

maruska, czytałam o identycznej sytuacji w gazecie... w jakiejś rubryce poświęconej takim zdarzeniom
nie ma mnie tu i nie będzie.

#4 maruska

maruska
  • Użytkownik
  • 64 postów

Napisano 20 listopad 2007 - 21:24

maruska, czytałam o identycznej sytuacji w gazecie... w jakiejś rubryce poświęconej takim zdarzeniom

naprawde?, dziwne... widocznie jest to czeste wsrod dzieci, mnie sie to zdarzylo naprawde.
<bezradny></span>
kobiety są jak przeklad: wierne nie są piękne, piękne nie są wierne....

#5 kasia1980

kasia1980
  • Użytkownik
  • 297 postów

Napisano 20 listopad 2007 - 22:25

no to moja gwiazdeczka(2,5roku) siedzi sobie na fotelu i patrzy jak ja biegam po pokoju i zdenerwowana sprzątam bałagan , którego miało nie być jak wieczorem wrócę do domu po pracy,tatusiowi i Nisi jak zwykle nie udało się posprzątać <ciah></span> patrzy na moja groźną minę i pyta:
- cieszysz się?-chociaż dobrze widać, że nie- ponawia pytanie
- cieszysz się?- na to ja- nie, z czego mam się cieszyć!?
a ona bidula tym swoim głosikiem:
- bo masz taką fajną Nisię!!! No to mnie po prostu rozłożyło na łopatki :mrgreen:
:)

#6 lusena

lusena
  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 20 listopad 2007 - 22:26

mój starszy syn, kiedy jeszcze nie potrafił za dobrze mówić, pewnego ranka zapytany o to, co chce zjeść na śniadanie odpowiedział mi : mamuś usmaż mi jeden jajk (oczywiście chodziło mu o jedno jajko) :-D

#7 kasia1980

kasia1980
  • Użytkownik
  • 297 postów

Napisano 20 listopad 2007 - 23:35

o i przypomniało mi się jeszcze
jakieś 4 miesiące temu siedzę sobie w pokoju i oglądam coś w tv i sobie myśle
-co w tym mieszkaniu taka cisza? zaglądam do kuchni, a tam Dominika dorwała puszkę z torebkami herbaty i dalejże rozrywa tytki jedna za drugą <wow></span> pierwsze co zrobiłam to ściągnełam ją ze stołeczka i kazałam iść się bawić do pokoju :evil: no i sprzątam <bezradny></span>
po chwili odwracam głowę w stronę drzwi, a tam za futryny wystaje mała główka:
- cio łagan masz?
no po prostu wymiękłam- legenda: łagan= bałagan he he
:)

#8 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 21 listopad 2007 - 08:04

kasia1980, pisz dalej bo swietnie sie czyta :-D a z tego laganu to sie usmialam do lez :-D Fajna masz ta Nisie ;-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#9 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1428 postów

Napisano 21 listopad 2007 - 09:17

no wiesz Kasiu, Twoja córeczka dba o to, aby się mamusia nie nudziła ;-)

[ Dodano: 2007-11-21, 09:38 ]
przypomniała mi się jeszcze jedna historia.
Mój bratanek ( miał wtedy niecałe 4 latka) zapytał mnie "ciociu dlaczego ty nie masz dzieci :-/ Pytanie trudne szczególnie dla 31 wówczas latki.
Odpowiedziałam mu wówczas, że nie mam dzieci, bo nie mam męża.
4 latek odpowiedział mi wówczas,że zna wiele par, które małżeństwem nie są a dzieci mają :shock:
Ja mu na to, że aby było dziecko to musiałabym mieć jakiegoś pana u boku a nie mam.
Maluch odpowiedział-jakto nie masz!a mój tata to co! <bezradny></span>
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#10 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 21 listopad 2007 - 19:15

jakto nie masz!a mój tata to co! <bezradny></span>


buehehe <umieraam></span> no tak z tatą jego? :P
fajny maluch ;)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#11 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7470 postów

Napisano 21 listopad 2007 - 22:14

cio łagan masz?

<umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#12 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2822 postów

Napisano 22 listopad 2007 - 09:16

jakto nie masz!a mój tata to co! <bezradny></span>

<umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span>
Dzieci to są kochane :lol: :lol:
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#13 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 22 listopad 2007 - 09:17

kurcze, ja sobie musze poprzypominać co mój Matik śmiesznego porobił, bo chyba skleroze mam, a na pewno coś było ;-)

#14 kasia1980

kasia1980
  • Użytkownik
  • 297 postów

Napisano 22 listopad 2007 - 09:39

a mój tata to co

:lol: :lol: :lol:
dzieci są naprawde niesamowite, ja to muszę zacząć spisywać te wybryki Nisi w jakimś kajeciku, bo to w sumie zapomina się o takich sytuacjach, a naprawde warto takie rzeczy pamiętać- ostatnio moja gwiazda jest na etapie pytań- a czemu? no i pewnego ranka zaczeło się niegroźnie:
- a czemu krokodyl ma zęby? no to ja jako przykładna matka jade z tłumaczeniem- no bo krokodylki lubią mięsko i muszą je czymś odgryzać..... ble ble ble,
no ale w sumie każda moja odpowiedź budziła jakąś kolejną wątpliwość i kolejne -a czemu? :roll: no i po którymś - a czemu? rzuciłam po prostu
- bo nie ma dżemu!- jeszcze tylko jedno krótkie- a czemu?- bo nie było śliwek! i na tym skończyłyśmy dyskusję.
wieczorem tatuś przylazł z pracy- standardowo usiadł przed kompem, ja w kuchni robie kolacyjkę, Nisia bawi się nową kolejką w pokoju i nagle leci przez przedpokuj w kierunku łazienki z okrzykiem- Nisia zrobiła siku na dywan !!! no to my za nią do tej łazienki :shock: , ona siedzi już na nocniczku- pełna powaga no i ojciec zaczyna poważna rozmowę:
- Nisiu co to ma znaczyć....ble ble ble.... czemu zrobiłaś siku do majteczek?!
- bo nie ma dżemu-odpowiada Nisia z pełną powagą
Artur patrzy na mnie :shock: :shock: :shock: no chyba dałabym się ogolić na łyso żeby jeszcze raz zobaczyć jego wyraz twarzy, no a ja coż nie wytrzymałam i zrobiłam najmniej wychowawczą rzecz jaką mogłam zrobić- parsknełam śmiechem.
UFF ale się napisałam.
:)

#15 Kajzerka=)

Kajzerka=)
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 22 listopad 2007 - 10:28

Buahaha... omg... Sprytna mała :) Braciszek mojej koleżanki zrobił jej maseczkę z zawartości swojego nocniczka ... !

#16 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1428 postów

Napisano 22 listopad 2007 - 12:34

Nisiu co to ma znaczyć....ble ble ble.... czemu zrobiłaś siku do majteczek?!
- bo nie ma dżemu-odpowiada Nisia z pełną powagą


Kasiu Twoja córeczka jest NIESAMOWITA!
Cóż za rezolutna odpowiedź!
Szybko się uczy ;-)
Spryt przyda jej się w życiu.
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#17 Emiliana

Emiliana
  • Użytkownik
  • 313 postów

Napisano 22 listopad 2007 - 18:25

ja pamiętam, ze jak byłam mała to była taka audycja w radio i zamiast radio ranek, to mówiłam radio franek, albo zamiast dekolt- getold :lol:

#18 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 22 listopad 2007 - 19:29

ja też tak przekręcałam :) albo szczyciłam się tym, że potrafię tak pięknie R wymówić, bo wszystkie dzieci mówiły L :P i mówiłam np: buteRka mReka dRa RaRki :P

albo śpiewałam kolędy na nocniku i babcia mnie opierniczała za to :mrgreen:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#19 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1419 postów

Napisano 22 listopad 2007 - 22:12

Mi często mama wypomina jak miałam dwa latka i wołałam starszego braciszka na zupę byłam jak papuga co słyszałam to powtarzałam przez to jedno przekleństwo się znało :-)
-Daneeeel cho na ziupę (Daniel nic)
- Daaanel no cho na ziupę (Daniel jak mnie olał tak olewał dalej)
Aż wkońcu bardzo oburzona wydarłam się
-Noś kulwa mac cho na ziupę!!!
Wszyscy najpierw popatrzyli zdziwieni skąd ja podłapałam to magiczne słówko następnie parskneli śmiechem i do tej pory się z tego nabijają :lol:
Dołączona grafika

#20 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 23 listopad 2007 - 08:34

A mój Matik wczoraj wymyślił coś takiego :mrgreen: Po przedszkolu poszliśmy do babci na naleśniki. Przed 16 zbieramy się na angol, Matik się ubiera i coś mu sie podszewka w kurtce poplątała :-P babcia próbuje mu pomóc, a ten mówi : zostaw mnie, baby to są gapy, jednak faceci są bardziej inteligentni <umieraam></span>





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych