Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Operacja plastyczna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
331 odpowiedzi w tym temacie

#1 sonia

sonia
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 05 grudzień 2007 - 13:43

Myślałyście o tym kiedyś? Ale tak na poważne, a nie tylko gdybając... No bo to musi człowiekowi zaupełnie zmienić życie. Np takie powiększenie biustu - wszystkie bluzki trzeba by kupić o parę rozmiarów większe :lol:

#2 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 05 grudzień 2007 - 15:02

biustu to bym sobie nie ruszała :P ale np mam taką fałtkę pod brodą jak troszkę głowe opuszcze...wiem ze to normalne :P ale ja bym swoją troszkę zmniejszyła :D no i rozstępy bym zlikwidowała :D a tak to mi operacja nie potrzebna do szczescia :D lubię sie taką jaka jestem :D

#3 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1428 postów

Napisano 05 grudzień 2007 - 15:29

Niestety szpitale napawają mnie lękiem więc operacja plastyczna nie wchodzi w grę :-P
Obawiałabym się skutków ubocznych, chorób o które łatwo w szpitalach i że efekt nie będzie taki jaki oczekiwałam.
Nie wszystko mi się we mnie podoba.
Kiedyś ktoś mnie zostawił z powodu małego biustu ale...................czyż małe nie może być piękne.
Będę się starzała z godnością :-)
Ważne aby dbać o swój organizm- gimnastyka, ruch na powietrzu, witaminy, dostateczna ilość snu, właściwe odżywianie. Ważna też jest pogoda ducha i optymizm.
To może zdziałać cuda :-)
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#4 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2822 postów

Napisano 05 grudzień 2007 - 19:06

Ja w ogóle nie myślałam nad żadnymi operacjami plastycznymi ;]
To jeszcze za wcześnie 8-)
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#5 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 05 grudzień 2007 - 19:34

ja bym się odessała, ta fałdka pod brodą - rzecz normalna ale też bym se jej nie chciała... Biust może i większy... :P

ale oczywiście nigdy bym tego nie rozbiła bo sie boję:P
no i nie mam kasy! :D
nie ma mnie tu i nie będzie.

#6 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2192 postów

Napisano 05 grudzień 2007 - 21:16

Nie myślałam o tym.
Ale na pewno bym nie powiększała sobie biustu, pasuje mi taki jaki jest. Co do innych części ciała to póki co mi odpowiadają :) Więc akceptuję siebie.
Bo ja kocham tak jak wolność kocha ptak....

#7 Laluna

Laluna
  • Użytkownik
  • 196 postów

Napisano 05 grudzień 2007 - 21:20

Ja się zastanawiam nad operacja nosa. To od zawsze był mój kompleks, pozatym mam krzywą przegrodę nosową. Jednak wskazań laryngologicznych nie ma...
Póki co am inne wydatki, jednak gdyby nie btakowało mi gotówki a raczej pomysł na jej wydawanie to bym sie skusiła...
rozumiem niektore osoby ktore poddaja sie takim zabiegom. Czesto wzmacnia to ich samoocenę, bo powod nie ejst w ich urodzie a psychice. Takie motwyacje rozumiem.
Mruczę więc jestem :)

#8 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2636 postów

Napisano 05 grudzień 2007 - 21:27

Też mam krzywą przegrodę nosową :P
Jesli chodzi o operacje, to nie, nie myślałam o tym... Jak już to odessanie tłuszczu z bioderek :P Ale to nie jest mi do szczęścia potrzebne ;-)

#9 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3457 postów

Napisano 05 grudzień 2007 - 22:48

chyba nos bo miałam złamany,ale nie myślałam o tym poważnie bo póki co nie mam możliwości.ale generalnie czemu nie.tym bardziej że ja mam wskazania laryngologiczne
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#10 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1419 postów

Napisano 06 grudzień 2007 - 07:29

Jedyny zabieg chirurgi estetycznej jakiemu bym się poddała to liposukcja bo mam sporo tkanki tłuszczowej i ciężko mi ją spalić :roll:
Dołączona grafika

#11 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1428 postów

Napisano 06 grudzień 2007 - 08:34

Jedyny zabieg chirurgi estetycznej jakiemu bym się poddała to liposukcja bo mam sporo tkanki tłuszczowej i ciężko mi ją spalić

Marzenko a ćwiczysz regularnie?
Kup fajne płytki z aerobikiem i możesz w domu ćwiczyć, latem rower, basen.
I staraj się jeść kiedy jesteś głodna a nie kiedy masz czas.
Co jeszcze.............aha przerwy między posiłkami nie mogą być zbyt duże bo organizm wtedy odkłada sobie zapas.
Ale pisałaś kiedyś,że akceptujesz siebie o ile dobrze pamiętam :-)
Ważne, aby waga nie zagrażała zdrowiu. :-)

[ Dodano: 2007-12-06, 08:36 ]
P.S. czasami chciałabym sobie zoperować mózg. Innym też.O ileż świat byłby wtedy lepszy ;-) ;-) ;-)
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#12 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7470 postów

Napisano 06 grudzień 2007 - 08:39

A ja sobie zrobiłam...tzn ...nie była to typowa operacja plastyczna ale tez nie zdrowotna...... na jednej wizycie u mojego ortopedy lekarrz zaproponował mi usunięcie żeber po skoliozie a ja zawsze o tym marzyłam tylko dawniej sie za to płaciło

No ięc od razu sie zgodziłam po jakis kilku miesiacach oczekiwania na miejsce , załatwieniu zastepstwa w pracy poszłam do szpitala .BYł ból i chwile zwatpienia po co mi to było ale kiedy po raz pierwszy załozyłam obcisja bluzeczke i zobaczyłam moje proste plecki wiedziała , że warto ;-) dalej juz było z górki bo czułam sie coraz lepiej . Dzis twierdze , że to była jedna z moich najlepszych zyciowych jak do tej pory decyzji ;-)

co do reszty typu biust usta itp nigdy nie myslałam o operacjach .
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#13 sonia

sonia
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 06 grudzień 2007 - 10:16

No no mnie uspokoiłyście. Bo ja jestem potwornie szpetna... no może nie tak potwornie, ale na żadną operację bym się nie zdecydowała. Też mam krzywą przegrodę ( Laluna, Nymphadora ;-) ), ale mój brat, który miał taką operację naprostowania przegrody zdecydowanie mnie do tego zraził!
Dorotea, ty coś niby o starzeniu piszesz?! :shock: Dziecko kochane! - jak to mówi moja promotorka :lol:

#14 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 06 grudzień 2007 - 11:53

ja także miałam drobny zabieg :) a mianowicie miałam kiedyś odstające strasznie uszy - strasznie mi to przeszkadzało. W liceum zrobiłam sobie operację i podobnie jak calineczka uważam, że byłą to jedna z lepszych decyzji w moim życiu :)

Co do innych operacji, typu silikony, liposukcje - nie zdecydowałabym się. Z powodu strachu i braku środków, poza tym nie czuję aż takiej potrzeby ingerencji w moje ciało ;)

#15 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2409 postów

Napisano 06 grudzień 2007 - 12:12

ja także miałam drobny zabieg a mianowicie miałam kiedyś odstające strasznie uszy - strasznie mi to przeszkadzało. W liceum zrobiłam sobie operację i podobnie jak calineczka uważam, że byłą to jedna z lepszych decyzji w moim życiu

moja kuzynka miała taki zabieg z uszkami pamietam jak strasznie sie wycierpiała same bóle <cryyy></span> pełno tabletek na zmniejszenie bólu <cryyy></span> biedna nie mogła leżec tylko spać na siedząco nikomu nie życze takiego bólu <cryyy></span> teraz jest wszystko ok i wygląda pięknie <buzki></span> buzi dla kuzynki <buzki></span>

#16 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2636 postów

Napisano 06 grudzień 2007 - 20:30

ale mój brat, który miał taką operację naprostowania przegrody zdecydowanie mnie do tego zraził!


Nie dziwię się, to chyba wyjątkowo niemiłe... Mojemu tacie lekarz zalecał taką operację, a on tylko o tym w necie poczytał i stwierdził, że nie chce :P

#17 kasia1980

kasia1980
  • Użytkownik
  • 297 postów

Napisano 06 grudzień 2007 - 22:30

ja to się chyba za dużo Dr90210 na kanale E! naoglądałam, bo jak bym miała możliwość to co nieco bym skorygowała- tam efekty są suuuper. Nigdy w zyciu to bym sobie liftingu nie zrobiła- okropieństwo jak cię tak skórują, ale tak nosek, usteczka(górna warga) ale i tak mnie nie stać- chyba zaczne sobie już na jakiś botox odkładać na stare lata :lol: a piersi to bym też nie ruszała.
:)

#18 Princessa

Princessa
  • Użytkownik
  • 197 postów

Napisano 26 sierpień 2008 - 22:24

Ja bym sobie zrobiła odsysanie tłuszczu...........

#19 princess

princess
  • Użytkownik
  • 146 postów

Napisano 26 sierpień 2008 - 22:29

Ja bym chciała większe piersi <hmmm1></span> ooooo taaak :mrgreen:
Quad me nutrit me destruid....

#20 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6709 postów

Napisano 26 sierpień 2008 - 22:34

A ja z kolei mam problem ze swoimi, chociaż teraz, gdy mam wreszcie porządne staniki, jest lepiej. Aleee... chciałabym sobie zmniejszyć piersci o dwa rozmiary ;)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych