Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

perfumy podróbki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

#1 majka_majka

majka_majka
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 03 grudzień 2007 - 10:33

witam, mam wielką prośbę, czy ktoś może mi poradzić jak odróżnić orginalny perfum CHANELL ALLURE od podróbki????

#2 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2409 postów

Napisano 03 grudzień 2007 - 12:57

witam, mam wielką prośbę, czy ktoś może mi poradzić jak odróżnić orginalny perfum CHANELL ALLURE od podróbki????

z tego co wiem tak odroznic podrobe od orginalu: :mrgreen: opakowanie tekturowe i foliowe
:mrgreen:orginalny zapach trzyma sie bardzo dlugo
:mrgreen: korek-zanim kupisz sprawc czy orginalny perfum jaki powinien miec korek jak np.szklany a ty widzisz plastikowy to oznacza ze jest to podrobka
:mrgreen: atomizer-zazwyczaj nie jest dobrze osadzony na szklanej butelce
:mrgreen: jesli ktos sprzedaje produkt wart 200-400zl a sprzedaje go tanio to oznacza podrobke
:mrgreen: denko butelki-zdaza sie ze pomimo identycznych napisow czy naklejek na denku jest inna faktura szkla np.pomarszczone okregi
:mrgreen: zobacz perfum pod swiatlo czy nie plywaja malutkie nitki
:mrgreen: moja rada Maju najlepiej kupuj permum w drogerii <bzyklov></span>

#3 majka_majka

majka_majka
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 03 grudzień 2007 - 13:13

jeszcze raz dziękuję :-)

#4 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2409 postów

Napisano 03 grudzień 2007 - 13:19

jeszcze raz dziękuję

milo ze pomoglam ;-)

#5 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 03 grudzień 2007 - 13:26

chyba podstawowa różnica jest w % zaperfumowania, bo podróbki mają do 8%, a oryginały 28% a to wiąże się z długością utrzymywania się zapachu :)
no i oczywiście flakoniki: podróbki mają bardzo podobne do oryginałów, ale często różnią się jakimś szczególikiem ;-)
jak będziesz kupować w jakiejś porządnej perfumerii i zapłacisz kilka stówek, to na pewno będzie to oryginał :->

#6 majka_majka

majka_majka
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 03 grudzień 2007 - 14:03

ja chyba naprawdę poświęcę te 2 stówki więcej i udam sie do konkretnej perfumerii :-) no bo co innego da mi pewność. ;-)

#7 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2409 postów

Napisano 03 grudzień 2007 - 14:21

ja chyba naprawdę poświęcę te 2 stówki więcej i udam sie do konkretnej perfumerii no bo co innego da mi pewność.

pewnie tam na pewno Cie nie oklamia i bedziesz miec pewnosc ze jest orginalna :mrgreen:

#8 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 03 grudzień 2007 - 14:25

a czy warto wydawać kilka stówek na perfum ? :shock:
szczerze mówiąc szkoda by mi było kasy, za to można przecież kupić wiele innych rzeczy :roll:
a możesz np. kupić sobie zamiennik, mamy tutaj temat o FM GROUP fm-group-vt230.htm i oni produkują zamienniki do oryginałów z 20% zaperfumowaniem, są bardzo trwałe i niedrogie :!: zapachy klasyczne 30ml za 30 zł i zapachy luksusowe 50zml za 49zł

#9 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2409 postów

Napisano 03 grudzień 2007 - 14:55

a czy warto wydawać kilka stówek na perfum ?
szczerze mówiąc szkoda by mi było kasy, za to można przecież kupić wiele innych rzeczy
a możesz np. kupić sobie zamiennik, mamy tutaj temat o FM GROUP fm-group-vt230.htm i oni produkują zamienniki do oryginałów z 20% zaperfumowaniem, są bardzo trwałe i niedrogie zapachy klasyczne 30ml za 30 zł i zapachy luksusowe 50zml za 49zł

powiem tylko tyle podrobka mowie nie :mrgreen: przewinela mi sie ankieta przez rece o FM GROUP chyba tak to sie kiedys nazywalo jak pamietam Federico Mahora :mrgreen: i ankietowani pisali tak:
:mrgreen: krotko pachna
:mrgreen: uczulaja
:mrgreen: maja paskudne flakony
:mrgreen: nie pachna jak orginal

[ Dodano: 2007-12-03, 15:00 ]
kupie perfume FM GROUP na probe ;-)

#10 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 03 grudzień 2007 - 15:15

kiedyś było federico ;-) ale już prawie od roku nie jest
co do odpowiedzi ankietowanych to jestem w szoku :shock: ale tu nie jest temat o FM, więc się nie wypowiem :-P jak chcesz to napisz o tym w temacie o FM i możemy podyskutować ;-)
flakoniki możesz zobaczyć na mojej stronie :-P wcale nie są paskudne :roll: a są wszystkie takie same ze względu na koszt, bo tutaj za flakonik nie płacisz tylko za perfum, a oryginały wiadomo muszą poździerać z ludzi na wszystko :!: :evil:

#11 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 12 grudzień 2007 - 22:29

czasami to jest kwestia zaufania... mi czasami zdarza się nawet kupić perfuma na allegro - ale wtedy to się najpierw oszukam, żeby znaleźć naprawdę zaufanego sprzedającego, który podróbki mi nie sprzeda :D

#12 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1428 postów

Napisano 14 grudzień 2007 - 12:05

Tylko raz w życiu kupiłam sobie orgninalny perfum.
Dla mnie to duży wydatek a i flakonik też jest za duży jak na moje potrzeby.
Wolałabym, aby w sprzedaży były malutnie flakoniki i wtedy można by sobie raz za jakiś czas kupić różne orginalne pefumy już za parę złotych.
Ja używam czasami esencji perfumowanych bo pachną długo ( nie tak jak orginał) , ale dla pań z mniej zsobnym portfelem na pewno to wystarczy.
Ostatnio kupiłam za 12 złotych 10 ml, prefumu firmy Escada "Magnetizm" -pachnie jak orginał choć krócej się trzyma. Ale dla mnie to wystarczy.
Polecam taką formę paniom "oszczędnym" ;-) :-)
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#13 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 14 grudzień 2007 - 12:33

Dorotea to wypróbuj FM ;-) 30 ml, 30 zł, zapach identyczny z oryginałem :mrgreen: czego więcej chcieć ;-)

#14 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1428 postów

Napisano 14 grudzień 2007 - 12:43

wypada się zastanowić- kiedyś kupiłam sobie podóbkę perfumu o nazwie "Pamir" ( podróbka Kaszmiru)- zapach orientatno-korzenny a kolega z pracy stwierdził,że pachnę jak wnętrze starej szafy <bezradny></span> :-/
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#15 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 14 grudzień 2007 - 13:14

zależy na co się trafi ;-) a FM to nie podróbki, tylko zapachy alternatywne :mrgreen: i długo się utrzymują :-D zresztą co ja będę zachwalać ciągle, kto zna ten wie jak jest ;-)

#16 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3742 postów

Napisano 14 grudzień 2007 - 13:26

Kaszmiru

Mój zapach. Tylko oryginał- przerabiałam już kilka podrób.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#17 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 14 grudzień 2007 - 14:37

Kurcze, ja tam zadnych podrob nie uwazam <bezradny></span>
Co prawda na co dzien uzywam perfum (jak jestem w pl. to sie zaopatruje) takich za np. 30zl. zawsze w sklepie cos fajnego doradza...i nie narzekam :-)
Mam tez kilka buteleczek oryginałów :-D kupie sobie jak mam ochote i jest cos godnego uwagi. Nie zaluje tych pieniedzy...pieniadze to rzecz nabyta...
Kiedys jedna babka mi powiedziala "Kobieta nie powinna oszczedzac ani na bieliznie ani na kosmetykach"
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#18 Kasiarzyna_31

Kasiarzyna_31
  • Użytkownik
  • 130 postów

Napisano 14 grudzień 2007 - 14:59

Kiedys jedna babka mi powiedziala "Kobieta nie powinna oszczedzac ani na bieliznie ani na kosmetykach"

Madzia to byla mądra Kobieta- popieram jej zdanie ;)

#19 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 14 grudzień 2007 - 15:01

ta babka chyba musiała sporo zarabiać, bo ktoś, kto zarobi np. 800zł to raczej nie kupi perfumu za 300z ł :-/

#20 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 14 grudzień 2007 - 15:04

a dlaczego nie? ja nie mowie, ze zaraz trzeba z jednej wyplaty wylozyc tyle kasy... ;-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.