Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

co w kinach?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1080 odpowiedzi w tym temacie

#1061 macissrew

macissrew

    ew

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Wzrost:190
  • Włosy:blond
  • Stan:panna ;]
  • Partner:nie mam :)
  • Nastrój:Zadowolona
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 19 luty 2018 - 10:42

Nowe oblicze greya ;) polecam



#1062 Rusty

Rusty
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 26 luty 2018 - 23:26

Znow wydałam kasę na "zwykły" bilet. No i niestety na horror. Winchester... Ależ to była słaba historia, choć podobno na faktach. Byłam z koleżanką, namówiła mnie. No i żałuję. Jakby puścić ten film bez dźwięku, to wcale bym się nie bała. Troszkę straszny, ale bardziej śmieszny. Nie w moim klimacie po prostu. No i zła jestem, ze wydałam kasę a nie zaczekałem do poczatku marca, zeby sobie sprawić kartę unlimited, wtedy by nie żałowała, że film słabszy niz te, ktore lubię. W kazdym razie unlimited chyba pojawi się od marca... ;-)

#1063 ZuziaDD

ZuziaDD
  • Użytkownik
  • 504 postów

Napisano 06 marzec 2018 - 14:26

Znow wydałam kasę na "zwykły" bilet. No i niestety na horror. Winchester... Ależ to była słaba historia, choć podobno na faktach. Byłam z koleżanką, namówiła mnie. No i żałuję. Jakby puścić ten film bez dźwięku, to wcale bym się nie bała. Troszkę straszny, ale bardziej śmieszny. Nie w moim klimacie po prostu. No i zła jestem, ze wydałam kasę a nie zaczekałem do poczatku marca, zeby sobie sprawić kartę unlimited, wtedy by nie żałowała, że film słabszy niz te, ktore lubię. W kazdym razie unlimited chyba pojawi się od marca... ;-)

To już można z unlimited smigać na wszystko :) Zwraca się w dwa wyjścia nawet chyba nie weekendowe, w czwartek 3 dyszki bilet. Ja z oscarowych tych ważnych nie widziałam ani kształtu wody, ani bilbordów, ani czasu mroku - ale ten ostatni na pewno niebawem nadrobię. 


"...Tańczyły jak promienie na porannej wodzie, a pozostałe po nich złote nitki, odpryski bursztynowych ozdób i strzępy słoneczników..."

#1064 Silvia

Silvia
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 06 marzec 2018 - 15:45

Byłam w zeszłym tygodniu na "Czarnej Panterze". Bardzo mi się podobał, bardzo lubię filmy Marvela:) fakt, był trochę przewidywalny, ale jaki film nie jest. Oglądałam wersję z napisami: akcent Chadwick'a Boseman był świetny, bardzo przyjemnie mi się go słuchało. Jak ktoś lubi tego typu filmy, to jest naprawdę warty polecenia:) 



#1065 Tilla

Tilla
  • Użytkownik
  • 143 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 21:06

Pitbul nowy - bardzo na plus. :)



#1066 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5119 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 22:01

Zgadzam się. Chociaż początek mnie nie powalił. Wręcz nuda. Może przez to, że źle nastawilam się na Dodę. W zwiastunach bardziej irytował głos. We filmie szło ją znieść :)
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#1067 Ania33

Ania33

    Krakowianka

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 08:29

super, też widziałam!! :) Polecam 



#1068 ZuziaDD

ZuziaDD
  • Użytkownik
  • 504 postów

Napisano 01 czerwiec 2018 - 13:14

Teraz fajna komedia, ktróą widziałam przedpremierowo na ladies night POZYCJA OBOWIĄZKOWA - o paniach 50 + cyzytających GReya, super film!. ( W ogóle też super wydarzenie - wygrałam bon zniżkowy na 40 % do home and you, a koleżank ana 50 zł do CCC, a kążda pani dostaje torebkę z próbkami itp. )


"...Tańczyły jak promienie na porannej wodzie, a pozostałe po nich złote nitki, odpryski bursztynowych ozdób i strzępy słoneczników..."

#1069 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5515 postów

Napisano 01 czerwiec 2018 - 13:35

Też byłam ostatnio w kinie z mamą i przyszłą teściową na filmie "Pozycja obowiązkowa". Fajna, luźna i śmieszna komedia. I według mnie dobrze dobrane aktorki do swojej roli🙂

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#1070 wikizabka

wikizabka
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 01 czerwiec 2018 - 13:52

Ja lecę na Ladies Night do Cinemy na "Ocean's 8"!! Będzie RiRi <3 No i same świetne aktorki w obsadzie. Uwielbiam "Ocean's Eleven", więc nie mogę się doczekać :) zabieram przyjaciółki i lecimy.



#1071 KingaRoksana65

KingaRoksana65
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 01 czerwiec 2018 - 15:11

Na nowym Ladies Night będzie przedpremierowo "Ocean's 8"?? Co za świetna wiadomość :D <3 Wybiorę się na pewno, sam klimat wydarzenia jest bardzo zachęcający- upominki, konkursy :) super 



#1072 Amelia000

Amelia000
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 09 czerwiec 2018 - 20:41

W Oceans 8 gra Sandra Bullock, ide w sumie ze wzgledu na nia,  chyba sie spotkamy na Ladies night zatem:)



#1073 ZuziaDD

ZuziaDD
  • Użytkownik
  • 504 postów

Napisano 20 listopad 2018 - 12:31

W piątek wchodzi ciekawa bajka Misja Yeti, którą mogłam z córką już obejrzeć - temat Yeti przyciąga dzieciaki, jest jakaś zagadka, tajemnica, poszukiwanie, a do tego to jest MĄDRE! Kapitalnie opowiedziane o tym, że to czy jesteś szczęściarzem czy pechowcem to jest tylko kwestia Twpjego postrzegania, ze tak naprawdę nie wiemy czy dane wydarzenie- np. złamana noga to pech... Moze sie okazać, ze w rezultacie ta złamana noga ratuje życie. W naszym społeczestwie jest tylu malkontentów, ze wszyscy powinni obejrzeć i się zastanowić.. 


"...Tańczyły jak promienie na porannej wodzie, a pozostałe po nich złote nitki, odpryski bursztynowych ozdób i strzępy słoneczników..."

#1074 wikizabka

wikizabka
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 20 listopad 2018 - 14:40

Jedną z postaci dubbinguje Adam Bielecki :) Jestem zakręcona na punkcie górskich klimatów, więc z chęcią obejrzę. Szczególnie, że inne animacje są wszystkie na jedno kopyto, ta się pozytywnie wyróżnia.



#1075 Faira

Faira
  • Użytkownik
  • 138 postów

Napisano 13 grudzień 2018 - 19:52

Zgodzę się. Widziałam tę bajkę nawet niedawno. Całą drogę do domu rozmawialiśmy o przewrotności życia i o tym jak reagujemy na sytuacje. Czy rzeczywiście warto pochopnie je oceniać. Naprawdę dużo dobrego wynieśliśmy dla siebie z tej bajki. Yeti chyba teraz w modzie. 



#1076 Amelia000

Amelia000
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 17 grudzień 2018 - 22:50

Zgodzę się. Widziałam tę bajkę nawet niedawno. Całą drogę do domu rozmawialiśmy o przewrotności życia i o tym jak reagujemy na sytuacje. Czy rzeczywiście warto pochopnie je oceniać. Naprawdę dużo dobrego wynieśliśmy dla siebie z tej bajki. Yeti chyba teraz w modzie.

to najlepszy dowod na to ze bajka w kinie moze byc madra i ciekawa



#1077 Tilla

Tilla
  • Użytkownik
  • 143 postów

Napisano 27 luty 2019 - 09:25

Kobiety Mafii 2. Film na raz.



#1078 bungalow

bungalow
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 27 luty 2019 - 14:35

Kobiety Mafii 2. Film na raz.

 

Mam zamiar się wybrać na ten film.



#1079 Amelia000

Amelia000
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 01 listopad 2019 - 01:03

jak tam Adamsowie, urocza mroczna rodzinka..? byłyście już?



#1080 bizuu4

bizuu4
  • Użytkownik
  • 216 postów

Napisano 06 grudzień 2021 - 11:03

 Ja z nowości polecam "Dom Gucci" <3






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych