Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

co w kinach?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1055 odpowiedzi w tym temacie

#1041 Rosemary

Rosemary
  • Użytkownik
  • 92 postów

Napisano 02 marzec 2017 - 13:04

Validi_0 - Baba Jaga w kinach z tego co pamiętam jakoś za 3 tygodnie (24 marca). A co wybierasz się? Ja sie trochę boję, bo zwiastun mocny :-) 

#1042 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9394 postów

Napisano 04 marzec 2017 - 18:42

miesiąc temu obejrzeliśmy La La Land i byłam totalnie zawiedziona  :-/ żałowałam, że poszliśmy na to do kina  :-/

"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#1043 ZuziaDD

ZuziaDD
  • Użytkownik
  • 482 postów

Napisano 14 marzec 2017 - 14:54

@ZuziaDD dzięki za recenzję bo wlasnie sie zastanawiałam czy warto

:) 

Ten zwiastun Baby Jagi jest spoko, wchodzi chyba już w marcu do kin? 

miesiąc temu obejrzeliśmy La La Land i byłam totalnie zawiedziona  :-/ żałowałam, że poszliśmy na to do kina  :-/

Facetom się trochę nie dziwię, ale mnie się bardoz podobał, byłam z koleżnkami :) 

"...Tańczyły jak promienie na porannej wodzie, a pozostałe po nich złote nitki, odpryski bursztynowych ozdób i strzępy słoneczników..."

#1044 Valdi_0

Valdi_0
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 15 marzec 2017 - 23:18

Validi_0 - Baba Jaga w kinach z tego co pamiętam jakoś za 3 tygodnie (24 marca). A co wybierasz się? Ja sie trochę boję, bo zwiastun mocny :-)

mam taki zamiar się wybrać. I pamiętaj, że horrory są właśnie od tego, żeby się bać ;) podstawowa zasada jak sprawdzić, czy horror jest słaby to jakie reakcje wywołuje. Jeżeli się śmiejesz na nim to oznacza, że jest słaby 

A co do la la land, to jakoś mnie nie przekonuje ten film. chociaż faktem jest, że statuetek w złotych globach i nominacji do oscarów to trochę nazbierał, a może nie podoba mi się, bo prostu jestem facetem ;)

#1045 allia

allia
  • Użytkownik
  • 47 postów

Napisano 20 marzec 2017 - 17:51

mam taki zamiar się wybrać. I pamiętaj, że horrory są właśnie od tego, żeby się bać :-) podstawowa zasada jak sprawdzić, czy horror jest słaby to jakie reakcje wywołuje. Jeżeli się śmiejesz na nim to oznacza, że jest słaby 

Bardzo lubię oglądać horrory w kinie. Najlepiej jest, jak nagle w jakimś momencie cała sala krzyknie, jak coś strasznego pojawi się na ekranie :3

Ja jeszcze planuję wybrać się na Piękną i Bestię.

MM - Marilyn Manson <3

#1046 facet

facet
  • Użytkownik
  • 134 postów

Napisano 04 kwiecień 2017 - 19:56

Bardzo lubię oglądać horrory w kinie. Najlepiej jest, jak nagle w jakimś momencie cała sala krzyknie, jak coś strasznego pojawi się na ekranie :3

Ja jeszcze planuję wybrać się na Piękną i Bestię.

No ja sie poświęciłam dla dziewczyn i poszedłem na PiB - no i podobało mi się, a one się poświęciły (bez najmłodszej ;)) i posżły na horror baba jaga i też zadowolone, a jak się tuliły ;) Jak ktoś lubi dreszczyk emocji, to polecam. Teraz na horyzoncie Fast 8 i Song to song. 

#1047 Kate30

Kate30
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 17 kwiecień 2017 - 20:57

Mi LaLa Land się kompletnie nie podobał. Ale o dziwo Baba Jaga była całkiem przyjemna. Zdecydowanie do kina. Teraz też FF8

#1048 MagdaH

MagdaH
  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 22 kwiecień 2017 - 21:23

O też się na lala land zawiodłam, a tak na niego czekałam.

Ostatnio byłam na "Life", nawet spoko, ale przyznam się, że a głównie poszłam popatrzeć na Jake Gyllenhaal :)

#1049 allia

allia
  • Użytkownik
  • 47 postów

Napisano 09 lipiec 2017 - 15:18

Co teraz polecacie w kinach?

MM - Marilyn Manson <3

#1050 Rosemary

Rosemary
  • Użytkownik
  • 92 postów

Napisano 10 lipiec 2017 - 14:26

"Baby Driver" z  czystym sumieniem, choć w pierwszej chwili myślałam, ze to jakaś bajka czy coś. Fajnie mi się udało z biletami, bo mój bilet wygrał drugi bilet za free, to jeszcze na "Spider Mana" może wyskoczę w weekend. 

#1051 allia

allia
  • Użytkownik
  • 47 postów

Napisano 15 lipiec 2017 - 13:26

"Baby Driver" z  czystym sumieniem, choć w pierwszej chwili myślałam, ze to jakaś bajka czy coś. Fajnie mi się udało z biletami, bo mój bilet wygrał drugi bilet za free, to jeszcze na "Spider Mana" może wyskoczę w weekend. 

Bilet wygrał drugi bilet? To fajna sprawa, jeden seans za darmo! A gdzie można wygrać bilety?

Spider man to na pewno jest na mojej liście - sama lubię też marvela, więc nie odpuszczam żadnej premiery :)

MM - Marilyn Manson <3

#1052 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9394 postów

Napisano 16 lipiec 2017 - 19:01

Dla mnie Spiderman bez szału, po prostu film był ok :) trochę momentów do pośmiania się było :)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#1053 allia

allia
  • Użytkownik
  • 47 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 16:47

Dla mnie Spiderman bez szału, po prostu film był ok :-) trochę momentów do pośmiania się było :-)

Ale i na pewno wizualnie niezły. Widziałam przygotowania Toma Hollanda do roli - niesamowicie się chłopak stara.

Ponoć są ploty, że DC po sukcesie Wonder Woman wypuści kolejny film z nią.

MM - Marilyn Manson <3

#1054 Valdi_0

Valdi_0
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 01 sierpień 2017 - 20:21

Wonder Woman był spoko. W weekend oglądałem. Zdecydowanie się ucieszę jak pojawi się kolejna część i na pewno będę chciał się również wybrać. A co do tej loterii, to miałem szczęście, że znalazłem się w Cinema City, bo nawet nie wiedziałem, że takie coś jest u nich i przy okazji udało mi się wygrać zestaw popcornu :D

#1055 olivka87

olivka87
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 04 sierpień 2017 - 10:50

polecam 2 filmy na które moim zdaniem warto się udac

1. Dunkierka

2. Baby Driver 

#1056 kombi

kombi
  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 09 sierpień 2017 - 13:52

Na Dunkierkę warto się wybrać do kina, robi ogromne wrażenie! Też mi się poszczęściło tym razem i wygrałam bilet na kolejny film :).  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych