Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Jak pozyskać klientów?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 girltalk

girltalk
  • Użytkownik
  • 330 postów

Napisano 02 styczeń 2024 - 13:18

Hej, szukam oglądam jednak wolę zapytać jaka reklama będzie najbardziej skuteczna na fb ? mam od kilku lat stronę z branżą odzieżową na fb. i żadnych efektów nie ma mało ludzi,brak komentarzy i polubień. Kiedyś promowałam stronę i posty jednak nie przyniosło to praktycznie żadnych rezultatów. Co zrobić aby pozyskać klientów ?


Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

http://babskiswiat.net


#2 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 303 postów

Napisano 03 styczeń 2024 - 14:47

"Mam od kilku lat stronę" to za mało informacji. Jak często publikowane są posty? Jakiego rodzaju to są posty? Facebook jest serwisem społecznościowym, więc głównym sensem posiadania na nim strony jest budowanie a)wizerunku marki, b)społeczności wokół marki, c)komunikacji z potencjalnym klientem.
Dopiero gdzieś dalej może się to faktycznie przełożyć na sprzedaż. Ludzie nie wchodzą na Facebooka po to, żeby kupować kiecki i myślę, że doskonale zdajesz sobie z tego sprawę. Żeby zechcieli to zrobić musisz ich najpierw zaciekawić, przyciągnąć, a dopiero potem mówić o tym, dlaczego potrzebują tej kiecki, i dlaczego powinni ją kupić właśnie u Ciebie. Nie sztuka zrobić reklamę. Zastanów się, co Ciebie by przyciągnęło na tyle, żebyś poświęciła reklamie swój cenny czas przeznaczony na kontakt ze znajomymi. Moim zdaniem obecnie podstawą będzie stworzenie sklepu online, dzięki temu biznes będzie wyglądał bardziej profesjonalnie:
Daję tutaj namiar na firmę, która zajmuje się profesjonalnie tworzeniem sklepów internetowych. Polecam się skontaktować, powinni wycenić stworzenie takiego sklepu. 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych