Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Okap kuchenny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 odes

odes
  • Użytkownik
  • 162 postów

Napisano 17 listopad 2020 - 14:57

Czy ktoś z Was ma okap szafkowy podobny do tego na zdjęciu? Czy podczas gotowania para nie idzie na szafki kuchenne, co może powodować ich puchnięcie?
Czy warto wybrać takie rozwiązanie? 
Zastanawiam się jeszcze nad okapem wysuwanym żeby tego uniknąć. Podpowiecie coś?
100088923_2953621584683662_5036185201391

Romantycznie

#2 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 135 postów

Napisano 18 listopad 2020 - 06:44

Mam taki okap konkretnie od firmy Nortberg i jest ok. Również miałam obawy do tego, czy sobie go montować czy nie. Ale w studio mebli kuchennych w którym robili mi meble, doradzili mi wlasnie tę firmę.  Wyciąga parę dobrze, czyli ma dobra moc. Przy tych pochłaniaczach wszystkie fronty sa tej samej wielkości -chodzi o wysokosc, nie widać go (na to też trzeba patrzeć przy projekcie kuchni).

Na stronie jest katalog, mozesz sobie przejrzeć

https://nortberg.pl/...o-zabudowy.html

Najważniejsze jest dopasowanie mocy urzadzenia do kubatury pomieszczenia. Dobrze jest zwracać uwagę nie tylko na powierzchnię, ale również na to, jak wysokie jest pomieszczenie. Mocniejszy okap będzie również dla wiekszej kuchni otwartej na salon niż do mniejszej zamkniętej kuchni.

Osobiscie bardzo podoba mi się ta stylistyka. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych