Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

ból gardła

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 kukurydziana

kukurydziana
  • Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 25 czerwiec 2020 - 18:23

co stosujecie na ból gardła? w domu nie mam żadnych tabletek ani płukanek co domowymi sposobami złagodzi bol?

#2 chutneyka

chutneyka
  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 25 czerwiec 2020 - 21:28

z domowych to tylko płukanie wodą z solą mi przychodzi do głowy, jak masz siemię lniane to możesz sobie zrobic kleik na gardło do jedzenia, jak możesz to wyślij kogoś do apteki niech ci kupi verbascon do ssania, to tabletki z pelargonią i porostem islandzkim, bardzo fajjnie łagodzą ból

#3 lidiaa1986

lidiaa1986
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 05 wrzesień 2020 - 20:26

Ja co chwilę w sezonie jesienno-zimowym zapalenia gardła  :( A jeszcze zapalenie migdałków raz miałam. Więc co jakiś czas wizyta u laryngolog. Mam swojego akurat w tym punkcie Warszawa Śródmieście https://twojlekarz-w...iescie-centrum/

Generalnie, jak z gardłem co jakiś czas problem to laryngolog niezbędny moim zdaniem..

#4 iwona66

iwona66
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 27 kwiecień 2021 - 20:48

W Warszawie chyba na Ochocie nie ma lepszego laryngologa niż ten w https://cmp.med.pl/c...ota/laryngolog/ , no i terminy tam mają zdecydowanie bardziej atrakcyjne, nawet na NFZ

#5 bizuu4

bizuu4
  • Użytkownik
  • 97 postów

Napisano 28 kwiecień 2021 - 12:27

z domowych to tylko płukanie wodą z solą mi przychodzi do głowy, jak masz siemię lniane to możesz sobie zrobic kleik na gardło do jedzenia, jak możesz to wyślij kogoś do apteki niech ci kupi verbascon do ssania, to tabletki z pelargonią i porostem islandzkim, bardzo fajjnie łagodzą ból

Dokładnie, fajnie działa taka płukanka z solą