Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

co na bóle nóg?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 szczypiorka

szczypiorka
  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 26 marzec 2019 - 14:26

Co wam pomaga na bolące, ciężkie nogi?

#2 makaronicka

makaronicka
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 27 marzec 2019 - 21:49

Na takie dolegliwości to dobra jest maxi3vena z ruszczykiem do brania, to takie tabletki, lepiej według mnie działają niż maści, a tych też trochę przerobiłam. Dużo też mi dało jak zaczęłam się więcej ruszać, mam pracę siedzącą i myślę ze z tego były głównie moje problemy, siedzenie w jednej pozycji działa za dobre dla nóg i kręgosłupa nie jest

#3 kukurydziana

kukurydziana
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 07 maj 2019 - 12:58

Wizyta u flebologa to też dobre wyjście szczególnie jak problem jest bardziej zaawansowany. Flebolog zdiagnozuje i też podpowie jak problem leczyć. Częstą przyczyną bólu nóg są żylaki, moja mama miała niedawno wizytę w klinice flebologii, zrobili jej usg doppler i czeka na zabieg laseroterapii.

#4 szczypiorka

szczypiorka
  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 08 maj 2019 - 22:06

na razie kupiłam sobie te tabletki maxi3vena, biorę już koło 2 tygodni i czuję różnicę. Po całym dniu na nogach nie sa tak zmęczone i nie bolą jak wcześniej. Zaczęłam więcej chodzić i bardziej się pilnować by nie siedzieć z nogami zaplecionymi w supeł

#5 gretka

gretka
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 02 czerwiec 2019 - 09:23

Bardzo nieprzyjemne uczucie,  też miałam nie raz takie ciężkie nogi, że zrobienie kilku kroków to był wyczyn. Na początek to radzę dziewczyny badania porobić. U mnie się okazało, że to początek żylaków i jak nie zrobię nic to będzie tylko gorzej. Zaczęłam działać, zmieniłam dietkę, więcej się ruszam i noszę też podkolanówki uciskowe https://venoflex.pl/...kie-fast-laine/, te szczególnie lubię bo są bardzo trwałe, nie mechacą się, mają dodatek wełny merynos, wyjątkowo ciepłe i miłe. Mają właściwości izolujące i termoregulujące. Na zimę i jesień super. 

#6 kukurydziana

kukurydziana
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 14 czerwiec 2019 - 18:02

Gretka lepiej się udaj do flebologa, w Klinice flebologii zrobia Ci dokładną diagnostykę przez usg doppler, sprawdzą gdzie tkwi przyczyna twojego problemu i wtedy doradzą jakie leczenie. Metod jest kilka, na temat zabiegów możesz obejrzeć filmiki na ich jutubie https://www.youtube....2rXKHzXn9G8h3pA

#7 szczypiorka

szczypiorka
  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 17 czerwiec 2019 - 21:33

Zanim zaczęłam brać maxi3vena to sporo poczytałam sobie o ich głównym sładniku czyli ruszczyku, jest to roślina znana od bardzo dawna. Uszczelnia naczynia krwionośne,, obkurcza dlatego tak dobrze sprawdza sie przy żylakach i pajączkach a nawet podobno na cellulit dobry.