Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

kaszel co robić?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 makaronicka

makaronicka
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 11 luty 2018 - 17:40

Mamusie maci jkieś dobre sposoby na męczący kaszel u dziecka? Jutro idziemy do lekarza ale nie wiem jak uda nam się ptrzetrwać kolejną noc z tym kaszlem :( coś okropnego, syropy na hamowanie kaszlu tak sobie działąja

#2 chutneyka

chutneyka
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 18 luty 2018 - 15:20

najlepiej pojść do lekarza, mozęsz sprobować syropu z cebuli, wiem że melisa też dziala łagodząco na kaszel, u nas się sprawdziły inhalacje z budixonu neb na tai suchy kaszel, dziecko nie było zachwycone inhalowaniem ale grunt ze zadziałało i obyło się bez kolejnych leków

#3 makaronicka

makaronicka
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 20 luty 2018 - 22:34

pytałam lekarza o inhalacje bo tez na innych forach dziewczyny polecały,  na wizycie okazało się ze to może być astma i przez parę tygodni mam go budixonem neb inhalować, dorbze że nie trzeba już nic innego dawac

#4 Weronika83

Weronika83
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 02 marzec 2018 - 00:10

Ja polecam Maxipulmon. Jest dwa razy silniejszy od innych syropów dostępnych w aptece na kaszel.

Mój mały ma 5 lat i niezbyt lubi lekarstwa. To mu smakuje i wystarczy mała dawka, więc nie ma płaczu, że trzeba całą strzykawkę połknąć.

#5 gigant

gigant
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Nastrój:Brak

Napisano 06 marzec 2018 - 11:30

Inhalacje i to najlepiej z majeranku i macierzanki nam zawsze pomaga.

...

#6 makaronicka

makaronicka
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 20:56

na szcescie po kaszlu ani śladu, zostało mi parę ampułek tego budixonu neb ale to sie na pwno przyda, można pare miesięcy trzymać, a do tej pory to na pwno zużyjemy