Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

suchy kaszel

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 michalina256

michalina256
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 11 lipiec 2016 - 07:33

Czy znacie jakieś domowe sposoby na pozbycie się suchego kaszlu?

...reklama...

#2 dorcia55

dorcia55
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 16 lipiec 2016 - 20:24

na mnie domowe sposoby nigdy nie działały. Zawsze sięgam po kupne syropy z apteki ale tylko te ziołowe i z naturalnym składem. przy kilku ostatnich chorobach bardzo pomógł mi Dicotuss na bazie prawoślazu i miodu. Szybko działa i można brać nawet w nocy.

#3 krysia188

krysia188
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 25 sierpień 2016 - 10:33

idź do lekarza jak ci długo już nie przechodzi

#4 Kajja

Kajja
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 07 październik 2016 - 13:21

Jak długo się utrzymuje to rzeczywiście najlepiej udać się do lekarza. Jeśli nie to np ten Dicotuss co dorcia pisała o nim. Kupiłam kiedyś mężowi jak był chory i pamiętam że szybko przeszło

#5 Barbarella

Barbarella
  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 16 listopad 2016 - 09:26

Ja na kaszel robię domowy syrop z cebuli, bardzo pomaga. Lubię się też inhalować, a takie inhalacje naprawdę dają zauważalny efekt. Kupiłam inhalator w sumie dla dziecka, ale sama też czasem korzystam, bo to w sumie przyjemne :) W aptekach można znaleźć różne inhalatory, a ja posiadam taki z Diagnosis. Bardzo dobrze mi się sprawuje, jest mały i poręczny, więc nie mam problemów z przechowywaniem :)

#6 milla77

milla77
  • Użytkownik
  • 212 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 10:20

Suchy kaszel może być też spowodowany alergią, sama miałam takie napady suchego kaszlu wieczorami, ciężko było, doopiero po hitaxie fast się to uspokajało, sporo osób ma alergie, u dzieciaków to już w ogóle powszechne

#7 kukurydziana

kukurydziana
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2017 - 15:12

u nas niestety kaszel okazał się być spowodowany astmą, teraz jest najgorszy okres, bo się grzeje, wszędzie kurz, sucho i młody kaszlał i kaszlał, robimy inhalacje z budixonu neb i nie jest źle, łatwiej sie na pewno mu oddycha, spokojniej śpi. Dobrze że nie trzeba było antybiotyku brać, bo kaszel miał dosyć paskudny

#8 łania

łania
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 26 grudzień 2017 - 15:21

na suchy kaszel moja mama zawsze stosowała napar z siemienia lnu - ja do tego jeszcze podaję Cevitt do ssania, który nawilża błonę śluzową i redukuje ból

#9 Nela11

Nela11
  • Użytkownik
  • 138 postów

Napisano 28 grudzień 2017 - 10:21

Cevitt? I dobrze Ci się sprawdza? Nie słyszałam o nim jeszcze. U mnie suchy kaszel co chwila i szukam czegoś dobrego w sumie ;/

#10 odes

odes
  • Użytkownik
  • 52 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 07:17

Ja nie mam :( Kaszlam do 4 tygodni

#11 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4657 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 20:44

Polecam Grintuss syrop. Mam i fajnie działa i ma naturalny skład. On jest na suchy i mokry kaszel.

„Kto chciał mieć bajkę własną - wie, że ognie jednak łatwo gasną,

A potem zostaje zostaje żar, którego dogasić często nie ma jak…”