Poszperałam w necie i sama nie mogę uwierzyć
Ok, ja już też poszukałam, no i... szok
Napisano 25 października 2007 - 14:52
Poszperałam w necie i sama nie mogę uwierzyć
Napisano 25 października 2007 - 15:12
Napisano 25 października 2007 - 15:13
Napisano 25 października 2007 - 15:18
Napisano 25 października 2007 - 16:10
Napisano 25 października 2007 - 16:11
Napisano 25 października 2007 - 16:27
Napisano 25 października 2007 - 16:46
Napisano 25 października 2007 - 16:53
Napisano 25 października 2007 - 16:55
Napisano 25 października 2007 - 17:05
Napisano 25 października 2007 - 17:15
dziewczyny my tu wchodzimy wlasnie po to zeby takie osoby jak Klaudia20 nie przysporzyly wam wstydu i nie zrobily syfu.Same widzicie na jakich powaznych forach ona byla i co zlego zrobila,jestem modkiem na tym samym forum co cheebay,i wiele zlego tam zrobila,pisalam na gg tej calej Klaudi ze wyjdzie wkoncu na jaw to ze kradnie zdjecia,zostalo to zgloszone na policje bo jest na to paragraf a mimo tego ze weszlam wczesniej pod nikiemMamusia79 nie uwierzylyscie mi i dostalam publicznego bana,nie robimy tego w zlej wierze,chcemy wam pomoc bo wiemy ile znaczy dla niektorych takie miejsce jak forum to jest nasz drugi dom i niechcemy takich osob jak Klaudia20,przez nia pare dziewczyn po stracie dzieci zalamaly sie a niektore przyszle mamy mialy wczesniejsze porody bo zle zyczyla i pisala wulgaryzmy tylko za to ze odkryli ze jest trolem forumowym i podszywa sie pod innych zdjecia,jest to przykre dla nas uczciwych osob i mam nadzieje ze bedziecie mieli na uwadze ta osobe ,te rozmowy co wysylala wam na gg sa pieknie przez niazrobione bo uzytkowniczka ta posiada wiele kont na gg ,jezeli chcecie faktow i wiecej dowodow to piszcie.Ja z gory dziekuje ze wkoncu ja zbanowaliscie i mam nadzieje ze odblokujecie konta moim kolezankom ktore zostaly nieslusznie zbanowane .PozdrawiamPo trzecie użytkowniczka morola oraz kilka innych, które weszły na forum tylko w celu oczerniania użytkowniczki klaudia20 zostały zbanowane - takie oskarżenia, podejrzenia zgłasza się do osób odpowiedzialnych za forum, a nie publicznie, poza tym nie znoszę kablowania i wchodzenia na forum tylko po to aby zrobić zamęt i syf.
Napisano 25 października 2007 - 17:18
Napisano 25 października 2007 - 17:19
Napisano 25 października 2007 - 17:31
Napisano 25 października 2007 - 17:51
Napisano 25 października 2007 - 17:52
w tym celu wystarczy napisać takie informacje poprzez PW do odpowiednich osób, a nie zachowywać się jak dzieci.dziewczyny my tu wchodzimy wlasnie po to zeby takie osoby jak Klaudia20 nie przysporzyly wam wstydu i nie zrobily syfu
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych