Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

ubezpieczenie domu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 adena

adena
  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 06 grudzień 2017 - 09:30

Dziewczyny gdzie macie ubezpieczone swoje domy? Moja koleżanka miała ostatnio nieprzyjemną sytuację bo zalała sąsiada, bo pękł jakiś wężyk i niestety ubezpieczyciel nie wypłacił odszkodowania, wszytko musiała pokryć z własnej kieszeni. Nam sie ubezpieczenie kończy i szukamy jakiegoś dobrego, co poleacie?

#2 ivonsi

ivonsi
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 12:23

Jesteśmy ubezpieczeni w concordii, wzięliśmy all risk, na bardzo wiele ewentualności i to mi się wydaje najlepszą opcja, nie ma co zaniżać też wartoci mieszkania bo w razie poważniejszego zdarzenia wypłacą nam to co zadeklarowaliśmy

#3 amidala

amidala
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 05 styczeń 2018 - 09:58

Ja mam w PZU, ich ubezpieczenie majątkowe jest bardzo dobre, można ubezpieczyć nie tylko dom, ale też wiele innych rzeczy. Polecam ze względu na cenę i warunki ubezpieczenia.

#4 adena

adena
  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 12:21

Dzięki za podpowiedzi, wykupiliśmy w concordii, nawet wzięliśmy home assistance, faceta często w domu nie ma i zawsze jakoś ja mam szczęscie do awarii w domu

#5 Aza1

Aza1
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 30 styczeń 2018 - 19:33

Odnośnie wężyków to z tego co pamiętam trzeba było zaznaczyć to w dodatkowych opcjach bo podstawowe ubezpieczenie tego nie pokrywa.

#6 Fryda

Fryda
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 26 luty 2018 - 23:57

Tak z ciekawości ile kosztuje mniej więcej ubezpieczenie domu bo również mam zamiar się ubezpieczyć?Czym kierować się przy wyborze ubezpieczenia?

#7 babeczka

babeczka
  • Użytkownik
  • 210 postów

Napisano 11 marzec 2018 - 19:56

Tak z ciekawości ile kosztuje mniej więcej ubezpieczenie domu bo również mam zamiar się ubezpieczyć?Czym kierować się przy wyborze ubezpieczenia?

Ja ubezpieczyłam dom i to od kilkudziesięciu już lat w PZU , a ile kosztuje takie ubezpieczenie? zależy jaki masz ten dom,ile mieszkań,jaki metraż,czym pokryty dach itd wszystkiego dowiesz się jeśli pójdziesz np do PZU,tam wszystko Ci wytłumaczą co i jak. Zaznaczam, że warto ubezpieczyć - wiadomo jakikolwiek kataklizm,czy kradzież, bądź inne zawirowania .PZU zwraca za szkody,tylko trzeba określić co będzie się ubezpieczało i od czego.

#8 Kobejto_100

Kobejto_100
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 22 lipiec 2018 - 19:22

Generalnie bardzo wiele osób myśli, że najważniejsze w firmie jest zakupienie drogiego sprzętu z dotacji, a dalej jakoś to będzie. No właśnie niestety, ale nie będzie. Bardzo ważne jest również bezpieczeństwo i koniecznie powinniście o tym pamiętać. W sieci jest mnóstwo ofert monitoringów czy czujek, ale są one raczej mało skuteczne. Co innego sprzęt od firmy Fonex, oni znają się na rzeczy. Przyznam, że parę razy dookoła mojej firmy kręcili się podejrzani ludzie, ale chyba orientowali się, że jest monitoring i rezygnowali.