Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

ubezpieczenie domu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 adena

adena
  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 06 grudzień 2017 - 09:30

Dziewczyny gdzie macie ubezpieczone swoje domy? Moja koleżanka miała ostatnio nieprzyjemną sytuację bo zalała sąsiada, bo pękł jakiś wężyk i niestety ubezpieczyciel nie wypłacił odszkodowania, wszytko musiała pokryć z własnej kieszeni. Nam sie ubezpieczenie kończy i szukamy jakiegoś dobrego, co poleacie?

#2 ivonsi

ivonsi
  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 12:23

Jesteśmy ubezpieczeni w concordii, wzięliśmy all risk, na bardzo wiele ewentualności i to mi się wydaje najlepszą opcja, nie ma co zaniżać też wartoci mieszkania bo w razie poważniejszego zdarzenia wypłacą nam to co zadeklarowaliśmy

#3 amidala

amidala
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 05 styczeń 2018 - 09:58

Ja mam w PZU, ich ubezpieczenie majątkowe jest bardzo dobre, można ubezpieczyć nie tylko dom, ale też wiele innych rzeczy. Polecam ze względu na cenę i warunki ubezpieczenia.

#4 adena

adena
  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 12:21

Dzięki za podpowiedzi, wykupiliśmy w concordii, nawet wzięliśmy home assistance, faceta często w domu nie ma i zawsze jakoś ja mam szczęscie do awarii w domu

#5 Aza1

Aza1
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 30 styczeń 2018 - 19:33

Odnośnie wężyków to z tego co pamiętam trzeba było zaznaczyć to w dodatkowych opcjach bo podstawowe ubezpieczenie tego nie pokrywa.

#6 Fryda

Fryda
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 26 luty 2018 - 23:57

Tak z ciekawości ile kosztuje mniej więcej ubezpieczenie domu bo również mam zamiar się ubezpieczyć?Czym kierować się przy wyborze ubezpieczenia?

#7 babeczka

babeczka
  • Użytkownik
  • 210 postów

Napisano 11 marzec 2018 - 19:56

Tak z ciekawości ile kosztuje mniej więcej ubezpieczenie domu bo również mam zamiar się ubezpieczyć?Czym kierować się przy wyborze ubezpieczenia?

Ja ubezpieczyłam dom i to od kilkudziesięciu już lat w PZU , a ile kosztuje takie ubezpieczenie? zależy jaki masz ten dom,ile mieszkań,jaki metraż,czym pokryty dach itd wszystkiego dowiesz się jeśli pójdziesz np do PZU,tam wszystko Ci wytłumaczą co i jak. Zaznaczam, że warto ubezpieczyć - wiadomo jakikolwiek kataklizm,czy kradzież, bądź inne zawirowania .PZU zwraca za szkody,tylko trzeba określić co będzie się ubezpieczało i od czego.