Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

ogrzewanie w domu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 adena

adena
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 08 wrzesień 2017 - 09:28

W przyszłym roku przeprowadzamy się do domu, jaki rodzaj ogrzewania się dobrze sprawdza? Wahamy się między pelletem a gazem. Na pewno nie chcemy na węgiel, mąż ma plan zrobić sobie obok kotłowni siłkę ;) i mówi że ne chce żeby mu się pyliło tam

#2 Tosia

Tosia
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 16:31

My ogrzewamy dom pelletem. Mamy kocioł na pellet z podajnikiem. Zasypuje sie go raz na 2-3 dni w zależności od temperatury na zewnątrz. W tym samym pomieszczeniu mam spiżarnię. Jest tam czysto bez sadzy i pyłu.

#3 adena

adena
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 09:05

Jakim pelletem palicie? Chyba mało popiołu zostaje po paleniu pelletem?

#4 erzecznikstelmet

erzecznikstelmet
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 03 październik 2017 - 20:27

Adena, zachęcam Cię do zapoznania się z ofertą pelletu Lava oraz Olimp irmy Stelmet. Nasze pellety charakteryzują się bardzo niską zawartością popiołu ≤ 0,7%. oznacza to, że po spaleniu 1 tony pelletu zostaje go max. 7kg. Możesz go zakupić w sklepie internetowym epellety.pl lub bezpośrednio u naszych dystrybutorów.

Andrzej Wysocki

eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet

#5 adena

adena
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 06 październik 2017 - 09:40

Czy taki pellet łatwo się przechowuje? Nie chciałabym żeby przez te pare miesięcy gdy nie będzie w użytku zawilgotniał czy coś, bo wiem że to za dobrze potem na spalanie nie działa

#6 żanet

żanet
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 12 listopad 2017 - 17:13

z tego co się orientowałam i popytałam znajomej co ma pellet to można go zamówić w workach hermetycznych więc nic się z nim nie powinno stać. Wilgoć mu nie straszna