Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

podążanie za modą

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
137 odpowiedzi w tym temacie

#121 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 23 lipiec 2014 - 11:24

Chociaż ja też mam tak, że kupuję przede wszystkim to w czym dobrze się czuję i w czym mi jest ładnie i nie ma dla mnie znaczenia to, że moja sukienka jest sprzed trzech sezonów jeśli jest tylko w dobrym stanie

Dokładnie,tak jak i ja.

Obecnie troszkę zmieniam moja szafę.Kompletuję więcej akcentów podkreślających kobiecośc.Coś w stylu lat 50 tych.

#122 Jag

Jag
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 25 lipiec 2014 - 13:28

Podążanie za modą jest jakby od nas niezależne. Poprostu takie ciuchy są dostępne w sklepach. Ubiegałam się ostatnio chcąc kupić sukienkę a wesele. w całym mieście taki sam asortyment lub bardzo podobny. Zajrzałam więc do internetu i kupiłam sukienkę z kolekcji sugarfree. Zastanawiam się tylko nad dodatkami.

9b42150e501cb18293aa5cfe2df8d6e6.jpg

#123 bizuu4

bizuu4
  • Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 28 lipiec 2014 - 12:44

Wolę podążać za wygodą niż za modą ;)

#124 Nova23

Nova23
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 29 lipiec 2014 - 13:48

Ja ostatnio zrobiłam sama bluzeczkę tzn ozdobiłam ja takimi akrylówkami i wygląda to tak jak na zdjęciu :-)

Załączone miniatury

• DSC_0739.jpg

#125 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1089 postów

Napisano 08 grudzień 2014 - 09:42

Za modą może i nie szaleję, ale lubię czasem coś przemycić do mojego stylu ;) Czasem blogerki coś fajnego pokażą a czasem na jakiejś stronie. Np strasznie mi się podoba takie połączenie

579.jpg

źródło kimkim

#126 Amman

Amman
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 12 grudzień 2017 - 10:21

Nie jestem na bieżąco z modowymi trendami, ale mimowolnie zawsze czymś się zainspiruję, wydaje mi się, ze przed tym nie da się uciec, zwłaszcza kupując w popularnych sklepach.

#127 agnieszka729

agnieszka729
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 18 styczeń 2018 - 10:12

Ja nie podążam ślepo za modą, mam swoich ulubionych projektantów, Armani, Calvin, Klain, inni.

#128 prozacc

prozacc
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 16 lipiec 2018 - 21:22

A ja tam uwielbiam lumpeksy, ubrania są niepowtarzalne w większości, nie ma rzeszy takich samych lasek... a nawet jak kupuje coś standardowego to o wiele taniej niż dziewucha która lizie do sieciówy i kupuje chłam. fajne są ciuchy z ali ale w większości zupełnie inne niż na zdjęciach niestety. do tego wszędzie dodają już przesyłkę.. jak już czekać to na coś taniego i fajnego..

#129 boomboom

boomboom
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 17 lipiec 2018 - 10:33

Dlatego ja zamiast zamawiać z ali od chińczyka to zamawiam od polskich przedstawicieli/producentow? No pl sklep po prostu ale ciuchy sprowadzane. właśnie przychodzą jak na zdjęciach, a nie gram w rosyjską ruletke - o wiele wiele bardziej bezpieczne zakupy.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

#130 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 17 lipiec 2018 - 10:53

ja teraz ciuchów nuie kupuje wiec trudno za moda podążać . ma być wygodnie ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#131 lemoris

lemoris
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 17:47

a co sadzicie o strojach kapielowych z wysokim stanem? Teraz na plazach czesto widac kobiety w takich zaczelam szukac i na modimoda.pl po 20zl nawet mozna takie kupic tylko, ze ja nie mam pojecia jak ja sie bede czula w stroju kapielowym z wysokim stanem... komu takie stroje pasuja, a kto raczej powinien ich unikac jak to rozpoznac?

#132 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4761 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 21:37

komu takie stroje pasuja, a kto raczej powinien ich unikac jak to rozpoznac
Wysoki stan jest dla kobiet w typie jabłka czyli z wystającym brzuszkiem, można, moim zdaniem, nosić również gdy lubi się styl retro, ale ma się inną figurę. 

#133 prozacc

prozacc
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 19 lipiec 2018 - 10:53

polskich przedstawicieli/producentow

możesz podać jakieś namiary na takiego sprzedawcę? bo nie bardzo rozumiem o czym mówisz.

#134 boomboom

boomboom
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 25 lipiec 2018 - 23:30

Jasne. Od kilku miesięcy pozalam sobie metodycznie na zakupy w tym sklepie /link/ bo nie chcę na raz zamawiać. A ceny - wystarczy popatrzeć - mega kuszące więc musiałam się skarcić, żeby tego nie zrobić :-D I właśnie to na tym samym polega, że towar idzie z zagranicy, więc trzeba czekać. Ale zakupy pewniejsze i dogadać się można bez problemu, a nie czekać aż chińczyk napisze łamanym angielskim o ile mu się zechce. Tu obowiązuje ich polskie prawo więc jest prawdziwa ochrona klienta jak sądzę, choć jeszcze nigdy nie miałam kłopotu z żadnym zamówieniem.

#135 prozacc

prozacc
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 26 lipiec 2018 - 09:46

hah i widzę darmowa przesyłka jak na zamówienie dla mnie! chyba się skuszę bo poszperałam trochę w necie i jest więcej pozytywnych opinii

#136 tictaku

tictaku
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 24 październik 2019 - 09:24

A ja bardzo lubię obserwować najnowsze trendy i wiedzieć co jest aktualnie modne.

#137 girltalk

girltalk
  • Użytkownik
  • 164 postów

Napisano 02 kwiecień 2020 - 08:43

Sama ostatnio zamawiałam przez internet... skarpetki, polecam zerknąć sobie do tego sklepu:
Mają tam wiele świetnych moim zdaniem wzorów skarpetek. Mam na przyklad takie jak na focie. Od jakiegoś czasu kupuje głownie przez neta. Siedząc wygodnie w domu można naprawdę spokojnie zapoznać się ze składem skarpety i wyrobić sobie opinię co do ceny. Jedyny szkopuł polega na tym, że cena jednej porządnej pary skarpet może być niższa niż koszt przesyłki, tak wiec zwykle kupuję więcej niż jedna parę, dzieki temu bardziej sie to opłaca.
IMG_1583507016299124511023-550x0-c-defau

Użytkownik girltalk edytował ten post 02 kwiecień 2020 - 08:44

Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

http://babskiswiat.net

#138 kokotka

kokotka
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 15 lipiec 2020 - 12:42

śmiało uznaje siebie za zakupoholiczkę, serio! co gorsza, teraz tyle promocji i wyprzedaży! ostatnio dorwałam taką boską szmizjerkę w sklepie luxusowi.pl

DSC_0329.jpg

. obecnie trwa u nich wyprzedaż, sporo rzeczy obniżyli o 70%, ale akurat ta sukienka w kwiatki nie została przeceniona.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych