Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

podążanie za modą

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
134 odpowiedzi w tym temacie

#121 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 23 lipiec 2014 - 11:24

Chociaż ja też mam tak, że kupuję przede wszystkim to w czym dobrze się czuję i w czym mi jest ładnie i nie ma dla mnie znaczenia to, że moja sukienka jest sprzed trzech sezonów jeśli jest tylko w dobrym stanie

Dokładnie,tak jak i ja.

Obecnie troszkę zmieniam moja szafę.Kompletuję więcej akcentów podkreślających kobiecośc.Coś w stylu lat 50 tych.

#122 Jag

Jag
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 25 lipiec 2014 - 13:28

Podążanie za modą jest jakby od nas niezależne. Poprostu takie ciuchy są dostępne w sklepach. Ubiegałam się ostatnio chcąc kupić sukienkę a wesele. w całym mieście taki sam asortyment lub bardzo podobny. Zajrzałam więc do internetu i kupiłam sukienkę z kolekcji sugarfree. Zastanawiam się tylko nad dodatkami.

9b42150e501cb18293aa5cfe2df8d6e6.jpg

#123 bizuu4

bizuu4
  • Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 28 lipiec 2014 - 12:44

Wolę podążać za wygodą niż za modą ;)

#124 Nova23

Nova23
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 29 lipiec 2014 - 13:48

Ja ostatnio zrobiłam sama bluzeczkę tzn ozdobiłam ja takimi akrylówkami i wygląda to tak jak na zdjęciu :-)

Załączone miniatury

• DSC_0739.jpg

#125 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1089 postów

Napisano 08 grudzień 2014 - 09:42

Za modą może i nie szaleję, ale lubię czasem coś przemycić do mojego stylu ;) Czasem blogerki coś fajnego pokażą a czasem na jakiejś stronie. Np strasznie mi się podoba takie połączenie

579.jpg

źródło kimkim

#126 Amman

Amman
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 12 grudzień 2017 - 10:21

Nie jestem na bieżąco z modowymi trendami, ale mimowolnie zawsze czymś się zainspiruję, wydaje mi się, ze przed tym nie da się uciec, zwłaszcza kupując w popularnych sklepach.

#127 agnieszka729

agnieszka729
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 18 styczeń 2018 - 10:12

Ja nie podążam ślepo za modą, mam swoich ulubionych projektantów, Armani, Calvin, Klain, inni.

#128 prozacc

prozacc
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 16 lipiec 2018 - 21:22

A ja tam uwielbiam lumpeksy, ubrania są niepowtarzalne w większości, nie ma rzeszy takich samych lasek... a nawet jak kupuje coś standardowego to o wiele taniej niż dziewucha która lizie do sieciówy i kupuje chłam. fajne są ciuchy z ali ale w większości zupełnie inne niż na zdjęciach niestety. do tego wszędzie dodają już przesyłkę.. jak już czekać to na coś taniego i fajnego..

#129 boomboom

boomboom
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 17 lipiec 2018 - 10:33

Dlatego ja zamiast zamawiać z ali od chińczyka to zamawiam od polskich przedstawicieli/producentow? No pl sklep po prostu ale ciuchy sprowadzane. właśnie przychodzą jak na zdjęciach, a nie gram w rosyjską ruletke - o wiele wiele bardziej bezpieczne zakupy.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

#130 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 17 lipiec 2018 - 10:53

ja teraz ciuchów nuie kupuje wiec trudno za moda podążać . ma być wygodnie ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#131 lemoris

lemoris
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 17:47

a co sadzicie o strojach kapielowych z wysokim stanem? Teraz na plazach czesto widac kobiety w takich zaczelam szukac i na modimoda.pl po 20zl nawet mozna takie kupic tylko, ze ja nie mam pojecia jak ja sie bede czula w stroju kapielowym z wysokim stanem... komu takie stroje pasuja, a kto raczej powinien ich unikac jak to rozpoznac?

#132 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4734 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 21:37

komu takie stroje pasuja, a kto raczej powinien ich unikac jak to rozpoznac
Wysoki stan jest dla kobiet w typie jabłka czyli z wystającym brzuszkiem, można, moim zdaniem, nosić również gdy lubi się styl retro, ale ma się inną figurę. 

„Kto chciał mieć bajkę własną - wie, że ognie jednak łatwo gasną,

A potem zostaje zostaje żar, którego dogasić często nie ma jak…”

#133 prozacc

prozacc
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 19 lipiec 2018 - 10:53

polskich przedstawicieli/producentow

możesz podać jakieś namiary na takiego sprzedawcę? bo nie bardzo rozumiem o czym mówisz.

#134 boomboom

boomboom
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 25 lipiec 2018 - 23:30

Jasne. Od kilku miesięcy pozalam sobie metodycznie na zakupy w tym sklepie /link/ bo nie chcę na raz zamawiać. A ceny - wystarczy popatrzeć - mega kuszące więc musiałam się skarcić, żeby tego nie zrobić :-D I właśnie to na tym samym polega, że towar idzie z zagranicy, więc trzeba czekać. Ale zakupy pewniejsze i dogadać się można bez problemu, a nie czekać aż chińczyk napisze łamanym angielskim o ile mu się zechce. Tu obowiązuje ich polskie prawo więc jest prawdziwa ochrona klienta jak sądzę, choć jeszcze nigdy nie miałam kłopotu z żadnym zamówieniem.

#135 prozacc

prozacc
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 26 lipiec 2018 - 09:46

hah i widzę darmowa przesyłka jak na zamówienie dla mnie! chyba się skuszę bo poszperałam trochę w necie i jest więcej pozytywnych opinii

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych