Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Dobry wieczór

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 MagdaH

MagdaH
  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 22:11

Mam na imię Magda, jestem mężatką, mam 30 lat. Trochę miałam problemów z zalogowaniem, a więc dzisiaj mówię tylko wieczorne cześć, a jutro postaram się coś więcej powiedzieć o sobie. Mam nadzieję, że będzie mi tu na forum wygodnie :)

#2 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5448 postów

Napisano 22 kwiecień 2017 - 13:26

@MagdaH witaj :)

Keep calm and become a doctor <serducho> 

#3 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2304 postów

Napisano 22 kwiecień 2017 - 13:38

@MagdaH cześć! :D 

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

#4 MagdaH

MagdaH
  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 22 kwiecień 2017 - 20:21

A więc coś więcej o mnie :)

Jak już napisałam mam 30 lat, skończę w sumie niedługo 31 :) Jestem fizjoterapeutką w klubie sportowym. Na początku pracowałam w szpitalu, ale nie mogłam się tam odnaleźć i coraz bardziej mnie to dołowało. Myślałam, że wybrałam zły zawód. Na szczęście na siłowni znałam sporo ludzi, bo chodziłam tam od dawna i wśród nich sportowców. Dowiedziałam się, że w klubie szukają kogoś, poszłam, popatrzyłam jak to wygląda i jestem tam do dziś. I dziś już nie uważam, że wybrałam zły zawód.

W międzyczasie poznałam obecnego męża. Tak banalnie, pracował z moim bratem. Wyszli na piwo, doszli znajomi (w tym i ja) i zaiskrzyło :) Mąż jest starszy ode mnie o 5 lat, jest robotykiem i głównie siedzi przy komputerze, ale raz na jakiś czas wyjeżdża. Obecnie właśnie sobie siedzę w domu sama, co ma swoje plusy :) Jest w połowie Hiszpanem i tak wygląda. Ja zupełne przeciwieństwo, blond włosy, zielone oczy. To sprawiło, że wpadłam mu w oko. Jesteśmy razem od prawie 6 lat, małżeństwem od prawie 2.

Lubię sport,kocham oglądać filmy, mam takie napady na czytanie, albo nie czytam przez np 5 miesięcy w ogóle. Jestem średnio towarzyska, jakoś z roku na rok coraz trudniej mnie wyciągnąć z domu. W poniedziałek się umawiam i czuję, że chcę, a im bliżej piątku tym w głowie pojawia się coraz więcej wymówek. Tu ratuje mnie mąż, który uwielbia spotkania, więc on mnie wyciąga.

Nienawidzę latać samolotem, dlatego podróż dłuższa niż 4 godziny chyba nie jest u mnie możliwa, bo łapię ataki paniki. Na szczęście jeszcze nie zrobiłam na pokładzie sceny, ale jest mi niedobrze, zaczynam się trząść i czuję jakbym gdzieś odpływała psychicznie. A szkoda, bo marzy mi się zwiedzić np Japonię :(

Cóż więcej, pewnie wyjdzie w praniu. Dla rozbawienia napiszę, że w sumie nie wiem czemu zaczęłam szukać w internecie forum, ale zanim tutaj udało mi się zalogować, bo jakieś problemy miałam to zalogowałam się na innym. I na drugi dzień odkryłam, że to forum dla lesbijek. Nie wiem jak mogłam to przeoczyć :)

:)

#5 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3361 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 20:40

@MagdaH cześć :) rozgość się, przyda się trochę świeżej krwi na forum!

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gif

#6 halynka

halynka

mamuśka

• Użytkownik
  • 5572 postów

Napisano 29 kwiecień 2017 - 12:27

@MagdaH super, że tak odważnie napisałaś nam tyle o sobie. Jak widzę, rozgościłaś się już u nas :)

201401111762.png

45fec51a64.png

#7 MagdaH

MagdaH
  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 01 maj 2017 - 20:58

@halynka

Już tak :) Sporo jeszcze przede mną, bo i wątków dużo. I najtrudniejsze to poznawanie Was, bo dużo informacji będę musiała zapamiętać, ale mam nadzieję że z każdym dniem będzie łatwiej.

#8 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10523 postów

Napisano 05 maj 2017 - 20:05

@MagdaH witaj witaj <welcome> Milo widziec ze sie zadomowilas :mrgreen: 

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 

#9 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 6988 postów

Napisano 07 maj 2017 - 12:47

@MagdaH też witam, głównie jesteśmy tu w podobnym wieku, większość w związkach ;) super, że Ci u nas dobrze :)

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

65vqegz2wjpc3llf.png

#10 Lady Di

Lady Di
  • Użytkownik
  • 1800 postów

Napisano 11 maj 2017 - 16:54

@MagdaH witaj na forum :)

#11 ewa87

ewa87
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Nastrój:Brak

Napisano 16 maj 2017 - 18:55

..ale nazbierałaś odpowiedzi ;) tez się więc dołączam Witaj Magdo :D Dodam tylko że tez jestem tutaj nowa ;) 

link

#12 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4586 postów

Napisano 17 maj 2017 - 16:19

@ewa87 @MagdaH witajcie :)

„Kto chciał mieć bajkę własną - wie, że ognie jednak łatwo gasną,

A potem zostaje zostaje żar, którego dogasić często nie ma jak…”