Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Jak pokazać dziewczynie, że mi na niej zależy?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 kantosz

kantosz
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 22:16

Mam dziwny i głupi problem. Tzn kręcę już jakiś czas z jedną dziewczyną. Nie jestesmy parą ani nic, ale ewidentnie się bardzo lubimy. Tylko nie wiem z jakiego powodu ona traktuje mnie tak jak swojego brata, przyjaciela nie wiem. Próbowałem ją już dwa razy pocałować i się nie udało, zaczęła się śmiać i mówić co ja robię. Ja oczywiście też to obróciłem w żart, ale nieb yło mi do śmiechu,, jak jej pokazać, że nie chcę przyjaźni, ale zależy mi na czymś więcej?

Bardzo bym chciał wiedzieć jak Wy to widzicie od swojej kobiecej strony

Użytkownik kantosz edytował ten post 29 listopad 2016 - 22:17

#2 Kryssia

Kryssia
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 12 grudzień 2016 - 09:34

Niestety nie jestem przekonana czy ona odwzajemnia Twoje uczucia :( Wydaje mi się,że dostrzega to co robisz,ale na pewno bardzo Cię lubi i nie chce tracić takiego kontaktu więc Twoje zachowanie obraca w żart abyś się domyślił gdzie postawiła granicę. Oczywiście tak mi się wydaje na podstawie tego co napisałeś jednak mogę się totalnie mylić więc najlepiej przeprowadź z nią szczerą rozmowę, będziesz wiedział na czym stoisz :) 

#3 basia25

basia25
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 30 czerwiec 2017 - 10:58

Najbardziej odpowiednia byłaby rozmowa prosto w oczy i to taka konkretna, ewentualnie jeśli nie masz śmiałości to mógłbyś jej wysłać wiadomość i poczekać na jakiś odzew. :)

#4 olivka87

olivka87
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 06 lipiec 2017 - 13:47

ja myśle tak jak basia25, trzeba po prostu pogadać :D

#5 olaskibb22

olaskibb22
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 19:10

Może ona nie chce zmieniać waszych relacji na związek, porozmawiaj z nią szczerze nie masz nic do stracenia, a przynajmniej będziesz pewien ze próbowałeś ;)

... 

#6 feliksm690

feliksm690
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 12:17

Idź na całego najwyżej Cię spoliczkuje a Ty będziesz miał o czym wnukom opowiadać jak już się pobierzecie

... 

#7 muchomorka33

muchomorka33
  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisano 17 styczeń 2018 - 08:33

Spędzacie dużo czasu ze sobą? Może kiedyś poczuje to co Ty- pewnie później :) Spędzajcie dalej czas razem, może się domyśla, ale nie chce lub nie jest gotowa być z Tobą - z dziewczynami różnie bywa.

#8 patik8

patik8
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Wzrost:160
  • Włosy:ciemny brąz
  • Stan:panna
  • Partner:Mateusz
  • Nastrój:Zakochana
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 09 kwiecień 2018 - 11:47

Tylko rozmowa! Może powiedz jej na spokojnie o co chodzi i daj jej parę dni na decyzję. Doceni szczerość na pewno :)

"Chciałem zmienić świat. Doszedłem jednak do wniosku, że mogę jedynie zmieniać samego siebie" – Aldous Huxley

:-D <ookk>

#9 Chiquita

Chiquita
  • Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 07 maj 2021 - 08:22

Zgadzam się, rozmowa jest dobra, ale musisz się liczyć z tym, że jak ona tego nie odwzajemnia, to może to się skończyć poluźnieniem / zerwaniem relacji... w każdym razie powodzenia:)

#10 bizuu4

bizuu4
  • Użytkownik
  • 113 postów

Napisano 09 czerwiec 2021 - 07:46

Dziewczyny są proste -wystarczy tylko się nią interesować i być szarmanckim

#11 Chiquita

Chiquita
  • Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 05 lipiec 2021 - 13:46

Dziewczyny są proste -wystarczy tylko się nią interesować i być szarmanckim

nie wystarczy, bo jak typ Ci nie odpowiada albo nie pociąga, to nic nie wskórasz:D

#12 Amman

Amman
  • Użytkownik
  • 59 postów

Napisano 09 wrzesień 2021 - 12:57

Pokaż, że jesteś nią zainteresowany, odzywaj się do niej, zaproś gdzieś... Ale jeśli będzie to trwać zbyt długo to pogadaj z nią szczerze, bo też szkoda Twojego czasu, jeśli jej nie zależy.