Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Zabiegi laserowe na twarz - co myślicie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 jud7ta

jud7ta
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 23 listopad 2016 - 11:42

Hej! Chciałam Was zapytać co myślicie o laserowych zabiegach na twarz. Widzę że jest tego coraz więcej, jakieś usuwanie przebarwień, naczynek, zmarszczek, liftingi i inne cuda. Sprawdza się to w ogóle? Nie są to najtańsze zabiegi i zanim się na coś zdecyduję wolałabym się upewnić że to się sprawdza

#2 0lenka

0lenka
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 24 listopad 2016 - 11:13

no laserem sie teraz robi duzo rzeczy. ja poki co mialam depilacje i jestem zadowolona wiec moze jakies zabiegi na twarz tez sa ok

#3 kaszaszka

kaszaszka
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 27 listopad 2016 - 19:45

Też mi się wydaje że laser to teraz całkiem fajna sprawa i dziewczyny sobie chwalą. Na pewno lepiej tak usuwać zmarszczki niż wstrzykiwać sobie jakiś botox albo nie wiadomo co

#4 wisienia

wisienia
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 28 listopad 2016 - 09:36

U nas w krakowie tą laseroterapie ma vesuna i zabiegów mają właśnie sporo ale w sumie nigdy się nie zastanawiałam jak to się sprawdza. Mnie akurat najbardziej interesowałoby usuwanie blizn potrądzikowych i chyba nawet mają na to jakieś promocje jak wykupuje się pakiet. No ale widzę że jest też laserowe leczenie chrapania albo grzybicy paznokci. Nieźle się to rozwinęło

#5 Shea

Shea
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 28 listopad 2016 - 12:32

Myślę że jeśli ktoś ma  problem z nadmiernym owłosieniem to nie ma co się zastanawiać i lepiej działać

#6 jud7ta

jud7ta
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 10:50

No właśnie, zabiegów jest sporo i też wydaje mi się to dobrą alternatywą dla botoxu chociażby. Będę jeszcze szukać opinii bo kusi mnie bardzo peeling laserowy

#7 marysi_a

marysi_a
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 14:48

moja ciotka miala kilka zabiegow takiego peelingu i byla zadwolona. Moge dopytac o szczegoly ale pamietam ze wygladala swiezej i miala ladniejsza cere

#8 alison90

alison90
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 19:53

Jeśli stać Cię na laser to spróbuj. Chociaż pewnie efekt jest widoczny po kilku zabiegach, więc warto wybrać się do profesjonalnej kliniki. Ja z zabiegów kosmetycznych lubię mikrodermabrazję- nie kosztuje wiele, a cerę mam po niej w lepszej kondycji :)

#9 jud7ta

jud7ta
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 19 grudzień 2016 - 11:33

Na stronie ... piszą akurat że w przypadku liftingu albo peelingu laserowego wystarczy jeden zabieg. Zresztą peeling laserowy odpowiada kilku mikrodermabrazjom więc może warto go sobie przemyśleć :)

#10 wisienia

wisienia
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 20 grudzień 2016 - 14:36

Taki zwykły lisfting laserowy jest chyba trochę tańszy bo to jakieś 400zł za twarz. Peeling laserowy na twarzy to juz 700zł ale pewnie daje lepsze efekty. najlepiej się umówić na konsultację i jeszcze o to podpytać

#11 jud7ta

jud7ta
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 10:46

Właśnie nie wiem czym dokładnie różni się ten lifting od peelingu bo niby efekty mają być podobne. Jakieś takie odświeżenie i wygładzenie zmarszczek

#12 wisienia

wisienia
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 10:10

Tego niestety nie wiem dlatego lepiej pytac specjalistów. Jak tak o tym czytam to zabiegi wydają się podobne. Może peeling przy okazji jakoś złuszcza naskórek?

#13 jud7ta

jud7ta
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 18 maj 2017 - 10:50

trochę mnie te lasery przerażają, boję się, że bedę miała bardzo podrażnioną skórę.. ale może warto spróbowac, zawsze to dokładniejsze zabiegi niz stosowanie maseczek w domu :D 

#14 muaraz

muaraz
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 19 maj 2017 - 10:34

niepotrzebnie się boisz, taki peeling laserowy to super sprawa. Robiłam sobie serię przed zimą i efekt był naprawdę świetny, gładka skóra, mniej widoczne przebarwienia itp. ja akurat byłam w vesunie, w Krakowie i tam przed zabiegami są konsultacje lekarskie, więc to nie jest tak "na życzenie". 

#15 kaptur3k

kaptur3k
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 24 maj 2017 - 10:44

no własnie, zabieg trzeba dobrać do typu skóry. Ja dodatkowo jestem alergiczką, to ważne, żeby poinformować o tym lekarza. Nie ma się co bać, ludzie w takich klinikach mają jednak większe doświadczenie niż my :P

#16 Matika

Matika
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Nastrój:Brak

Napisano 29 maj 2017 - 15:29

Fajnie działa na przebarwienia, stają się mniej widoczne a zabieg można powtórzyć po 3-4 tygodniach. Również przez ten czas po zabiegu obowiązuje bezwzględny zakaz opalania. W tym czasie należy również chronić skórę preparatami z filtrem przeciwsłonecznym o faktorze SPF 50+.