Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

kwiaty w pokoju


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 gosia02

gosia02
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 05 września 2016 - 09:33

Witam jaki kwiaty posiadacie w pokoju;) ja osobiście mam storczyka, który póki co nie kwitnie, kaktusa, Kalanchoe, nie polecam zatem by w pokoju trzymać hoję- no chyba że ktoś lubi duszący mdły zapach jak kwitnie:)



#2 marzenah57

marzenah57
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 07 września 2016 - 13:44

Mam celozję i niecierpka ;) 



#3 girltalk

girltalk
  • Użytkownik
  • 415 postów

Napisano 12 maja 2020 - 07:33

uwielbiam paprotki


Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

http://babskiswiat.net


#4 kafffka

kafffka
  • Użytkownik
  • 290 postów

Napisano 12 maja 2020 - 08:17

Paprotka jest nie tylko śliczna, ale i bardzo pożyteczna. Jej ulubionym miejscem w domu to ciemne, ciepłe pomieszczenie i w miarę możliwości wilgotne. Pięlegnacja nie jest zbyt trudna i czasochłonna: podlewamy często i obficie, latem 2 - 3 razy w tygodniu , zimą najwyżej dwa razy . Pamiętaj też , aby nadmiar wody nie pozostawał w podstawce dłużej niż 20 minut .
Woda musi być miękka i letnia. Poprotki w zimie nie nawozimy dopiero na wiosnę i to co dwa tygodnie nawozimy nawozem do kwiatów doniczkowych. Paprotki mają same pozytywne zalety dlatego warto mieć je w swoim domku. Skutecznie oczyszczają powietrze ze szkodliwych toksyn, wydzielanych z wykładzin, tapet ściennych, farby, mebli. Najlepiej trzymać również paprotki w pokojach gdzie mamy kino domowe, czy też komputer, jej właściwości pozytywnie wpływają na oczyszczanie pomieszczenia z promieni elektronicznych. Jest rewelacyjnym naturalnym nawilżaczem powitrza.
Ważne: W zimie kiedy temperatura w pokojach jest znacznie wyższa niż przez resztę części roku, należy paprotkę codziennie zraszać przegotowaną wodą - dzięki temu bedzię w bardzo dobrej kondycji.
Jeżli zauważymy brązowienie, zółknięcie liści - to znak, że powietrze jest zbyt suche.
Nie znosi ciasnoty i potrącania liści.
No i zobacz soie tutaj https://sklep.poradn...-domowe-cat-146 W sklepie znajdziesz odpowiednie nawozy do paprotek. 


#5 Azura

Azura
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 02 czerwca 2020 - 10:44

Ja gustuję w kaktusach. Mam ich sporą kolekcję. To dla mnie najpiękniejsze kwiaty.







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych