Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

sucha skóra po wakacjach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ameliaa

ameliaa
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 04 wrzesień 2016 - 12:55

powoli zbliza sie wrzesien, a ja wlasnie powoli zauważam, ze kiepsko dbałam o swoją skórę latem :cry: glownie chodzi mi o twarz- w koncu ją widac najbardziej, zwlaszcza po nałożeniu makijażu ( nawet niewielkiej ilosci) jest przesuszona i brzydko to wygląda. używam kremów, olejków, ale chcialabym wybrac sie na jakis zabieg do gabinetu kosmetycznego. uwazam, ze to moze byc porządna dawka nawilżenia. polecacie jakis zabieg na sucha cerę i jakis gabinet we Wroclawiu/okolic?



#2 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4761 postów

Napisano 04 wrzesień 2016 - 20:23

Ja polecam bez zabiegów olej kokosowy. Na suchą skórę jest idealny. 



#3 ameliaa

ameliaa
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 05 wrzesień 2016 - 09:39

Ja polecam bez zabiegów olej kokosowy. Na suchą skórę jest idealny. 

Tak jak pisalam- uzywam, ale bez efektow ;( a z kokosowym akurat sie nie lubie, uzywam arganowego ;)



#4 anka.jonska

anka.jonska
  • Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 10 wrzesień 2016 - 14:01

Zacznij pić więcej wody to po pierwsze :) Myślę, że kosmetyczka po obejrzeniu twojej skóry sama ci dobierze odpowiedni zabieg. Póki co możesz też spróbować maseczek/kremów z kolagenem. Ja bardzo lubię krem od firmy Body Empire, tu ich znajdziesz ... Nie tylko latem, kiedy mocno świeci słońce czy się kąpię w słonej wodzie w morzu na wakacjach, ale szczególnie teraz na jesień i zimę kiedy od wiatru i deszczu u mnie się robią problemy z przesuszeniem. Ale zawsze jak czuję, że mam suchą cerę czy usta pierwsze co robię to chwytam za wodę w butelce.

Miłego dnia ;)


#5 alison90

alison90
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 11 wrzesień 2016 - 16:42

Zacznij pić więcej wody to po pierwsze :-) Myślę, że kosmetyczka po obejrzeniu twojej skóry sama ci dobierze odpowiedni zabieg. Póki co możesz też spróbować maseczek/kremów z kolagenem. Ja bardzo lubię krem od firmy Body Empire, tu ich znajdziesz ... Nie tylko latem, kiedy mocno świeci słońce czy się kąpię w słonej wodzie w morzu na wakacjach, ale szczególnie teraz na jesień i zimę kiedy od wiatru i deszczu u mnie się robią problemy z przesuszeniem. Ale zawsze jak czuję, że mam suchą cerę czy usta pierwsze co robię to chwytam za wodę w butelce.

dookladnie- kosmetyczka spojrzy, wypyta i cos ci podpowie ;) tak robią panie w Coco-time ;) tez zawsze mam watpliwosci co do tego, jaki zabieg wybrac, wiec wole zdać sie na pomoc profesjonalisty :)



#6 ameliaa

ameliaa
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 13 wrzesień 2016 - 11:30

dookladnie- kosmetyczka spojrzy, wypyta i cos ci podpowie :-) tak robią panie w Coco-time :-) tez zawsze mam watpliwosci co do tego, jaki zabieg wybrac, wiec wole zdać sie na pomoc profesjonalisty :-)

 Dzieki, sprawdziłam stronę internetową tego miejsca- robi wrazenie ;-)  Moze tam mi pomogą ;-)  konsultacja za free przed zabiegiem <ookk>


Użytkownik ameliaa edytował ten post 13 wrzesień 2016 - 11:34


#7 magda906

magda906
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 06 październik 2016 - 13:23

Ja wykonywałam w Coco-time nawilżanie cery, taką regeneracje po lecie i jestem zadowolona. Fajny zabieg nie drogi, a jednak rezultat jest bardzo fajny i korzystny dla cery. W ofercie salonu mają super propozycje i już zastanawiam się nad następnym zabiegiem, który doradzili mi w salonie. 



#8 kapitulka

kapitulka
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 21:45

też zmagam się z podobnym problemem? Amelia - jaki zabieg miałaś wykonywany?



#9 Melani_a

Melani_a
  • Użytkownik
  • 114 postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 01:33

Trzeba skórę mocno nawilżać, najlepiej kilka razy dziennie. U mnie dobrze sprawdzają się naturalne olejki arganowy, kokosowy, albo olejek w kremie do ciała z bielendy. Dobrzee nawilża, wygładza i regeneruje naskórek, skóra po nim super pachnie :)



#10 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1104 postów

Napisano 08 luty 2017 - 17:16

Ja wrocilam do olejka z altery z granatem i zamowilam bioliq. Bedziemy sie ratowac

#11 MISSbutterfly

MISSbutterfly
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 13 luty 2017 - 20:13

Bywa i tak, że latem intensywnie nawilża się skórę, a jesienią i zimą i tak jest ona wysuszona i domaga się nawilżenia i odżywienia. Polecam balsam wiesiołkowy Gal, który ma naturalny skład i kosztuje niewiele (10-15zł w zależności od apteki).



#12 milla77

milla77
  • Użytkownik
  • 227 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 11:15

Mi się fajnie do suchej skóry sprawdziły kosmetyki oillan, używam serii active, mam emulsję do kąpieli i krem, dobrze i na długo nawilżają



#13 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1104 postów

Napisano 29 kwiecień 2017 - 21:49

Ja zaczęłam mojemu synkowi podbierać emulsję do ciała z emolium. Super nawilża skórę i jest przyjemna w dotyku3f6ed580f3c5275a6b3c45ccbf9b9151.jpg

#14 Chiquita

Chiquita
  • Użytkownik
  • 331 postów

Napisano 23 maj 2017 - 07:37

ja po lecie zawsze inwestuję w oliwki i olejki do ciała oraz w balsamu na bazie wazeliny i witaminę A.



#15 kukurydziana

kukurydziana
  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 09 październik 2018 - 18:55

Odkrylam niedawno nową markę kosmetyków, botame, wiem że mozna je dostać na doz, mam krem do rąk i mocno nawilżające masło do ciała, super się na moją skórę sprawdziło i w sumie nie było drogie



#16 jud7ta

jud7ta
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 11 październik 2018 - 17:44

Arbone to też linia dobrych kosmetyków i mają bardzo dobry, naturalny skład ;)



#17 ChocoBounty

ChocoBounty
  • Użytkownik
  • 141 postów

Napisano 18 styczeń 2019 - 10:26

Można też wybrac się na zabiegi regenerujące skórę z uzyciem preparatu Restylane Skinboosters. Dobrze nawilża i rewitalizuje skórę.



#18 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 158 postów

Napisano 08 kwiecień 2019 - 12:24

Tak jak któraś tu napisała  -Emolium jest bardzo dobre do suchej cery i to nie tylko dla dzieci.



#19 girltalk

girltalk
  • Użytkownik
  • 330 postów

Napisano 10 kwiecień 2020 - 06:16

Czasami dobrze jest wybrać się na jakiś zabieg na twarz, ze swojej strony polecam zabiegi mezoterapii igłowej bo przynoszą dobre efekty, sama jestem bardzo zadowolona z serii. W Krakowie możecie zapisać się na zabiegi tutaj

https://magnopere.pl/

 Zabiegi wykonane bardzo dokładnie i starannie (byłam na oczyszczaniu twarzy). Dodatkowy plus za obsługę -która nie tylko jest dobrze wyszkolona(wykonanie zabiegu) ale także bardzo otwarta na  klienta. Tak więc jestem w stanie przy zabiegach się zrelaksować i oderwać od codziennego życia. Po zabiegu otrzymałam nie tylko wskazówki jak dbać o moją cerę ale również zostały mi polecone odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji twarzy. 


Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

http://babskiswiat.net


#20 lila19

lila19
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 27 maj 2020 - 12:53

Moja skóra strasznie przesuszała się zimą, dlatego zdecydowałam się na infuzję tlenową, którą przeprowadziałam w krakowskiej klinice vesuna, na początku roku. Ten zabieg polecam w szczególności. Moja skóra jest po nim odpowiednio nawilżona, spręzysta, elastyczna i ma wyrównany koloryt.







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych