więc zakładam!
moja ulubienica
MANDARYNA!
urocza kobieta
co o niej sądzicie?
macie jakieś foty?
Ja załączam tak masakryczne zdjęcie, ża po prostu sikam tu i spadam z krzesła...
Napisano 03 października 2007 - 21:29
Napisano 03 października 2007 - 21:31
Napisano 03 października 2007 - 21:37
Napisano 03 października 2007 - 21:50
Napisano 03 października 2007 - 22:03
Napisano 03 października 2007 - 22:26
Napisano 03 października 2007 - 22:27
Mi osobiście ona nie przeszkadza, tylko niech nie śpiewa
Napisano 04 października 2007 - 08:39
Napisano 04 października 2007 - 08:45
Napisano 04 października 2007 - 09:53
Napisano 04 października 2007 - 10:00
Napisano 04 października 2007 - 14:26
Nie widzę żadnego zdjęcia
Napisano 04 października 2007 - 14:30
Napisano 04 października 2007 - 15:33
Napisano 04 października 2007 - 15:37
od samego początku nienawidziłam
Napisano 04 października 2007 - 15:41
Napisano 04 października 2007 - 17:23
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
uwaga na bizuterie od jubilerow ! |
|
|
|
EMO,a jej ciało - Zobaczcie sami (Uwaga- DRASTYCZE) |
|
|
|
wrrrrrrr duch;/ UWAGA NIE DLA KOBIET W CIAZY |
|
|
|
Uwaga gorące nagie ciałka :) |
|
|
|
KACZUSZKI i Mandaryna |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych