Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

uwaga MANDARYNA!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
176 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy lubisz Mandarynę? :) (78 użytkowników oddało głos)

Czy lubisz Mandarynę? :)

  1. Tak (32 głosów [41.03%])

    Procent z głosów: 41.03%

  2. Nie (46 głosów [58.97%])

    Procent z głosów: 58.97%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 03 października 2007 - 21:29

Chyba nie ma jeszcze takiego tematu, sprawdzałam ;)
więc zakładam!
moja ulubienica :P
MANDARYNA!

urocza kobieta :P
co o niej sądzicie?
macie jakieś foty?
Ja załączam tak masakryczne zdjęcie, ża po prostu sikam tu i spadam z krzesła...

Załączone miniatury

  • mandarynawiesmarynapn4.png
  • mandarynaijejczaderskilwa5.png

nie ma mnie tu i nie będzie.

#2 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 03 października 2007 - 21:31

Nie widzę żadnego zdjęcia <bezradny></span>

#3 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 03 października 2007 - 21:37

cerrata, zmienilam nazwe tematu...bo dzial "Ploteczki" rozjechal sie na cala szerokosc monitora.
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#4 JOVITA

JOVITA
  • Użytkownik
  • 178 postów

Napisano 03 października 2007 - 21:50

he he , to tez bedzie dobry temat , o dodzie juz jest wiec mandarynka tez musi byc :mrgreen:

[ Dodano: 2007-10-03, 22:58 ]
tutaj to wymodzila z wlaosami , okropnie wyglada , zreszta dlugo takich krotkich nie miala , w koncu szybko doczepila sobie sztuczne wlosy .

Załączone miniatury

  • marta_mandaryna_wsewska_-_otwarcie.jpg

I TAK SIE NIE ZMIENIE BĘDĘ SOBĄ NA ZŁOŚĆ TOBIE !!

#5 Moniika

Moniika
  • Użytkownik
  • 2 534 postów

Napisano 03 października 2007 - 22:03

Mi osobiście ona nie przeszkadza, tylko niech nie śpiewa :-)

#6 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 03 października 2007 - 22:09

A tutaj ?

Załączone miniatury

  • mandaryna.jpg

"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#7 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2 192 postów

Napisano 03 października 2007 - 22:26

nie, nie lubie jej ;) I tez niech nie śpiewa, a w szczególności z playbaku :-P
Bo ja kocham tak jak wolność kocha ptak....

#8 Kasiula

Kasiula
  • Użytkownik
  • 538 postów

Napisano 03 października 2007 - 22:27

Mi osobiście ona nie przeszkadza, tylko niech nie śpiewa :-)


He he, dokładnie. Niech nam tego oszczędzi ;-)
A tak serio, to uważam, że fajna, silna z niej babka. Tylko co ona widziała w tej wiśni?? :-?

#9 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 04 października 2007 - 08:39

niech sobie da spokój ze śpiewaniem :-/ bo tylko obciach robi :-/

#10 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2 822 postów

Napisano 04 października 2007 - 08:45

tańczy bardzo ładnie, gorzej ze śpiewaniem :roll:
w tych krótkich włosach wyglądała koszmarnie 8-)
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#11 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 04 października 2007 - 09:20

Niepotrzebnie zaczynała śpiewac czasami mam wrażenie , że Ci jej zyczliwi przyjaciele tylko żart sobie z niej zrobili :-/ :-/

Nic do niej nie mam ładnie tańczy
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#12 oOmikuniaOo

oOmikuniaOo
  • Użytkownik
  • 430 postów

Napisano 04 października 2007 - 09:53

też za nią nie przepadam.. o wiele bardziej wole dode... mandaryna śpiewac nie umie.. za ładna to też nie jest... ehmm... i w tańcu nie widze nic szczególnego
Mówią że jeśli rodzi się człowiek, - z Nieba spada dusza. Rozpada się na dwie części, Jedna trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swej duszy.... połowy samego siebie...

#13 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 04 października 2007 - 10:00

powinna byc jeszcze opcja nie wiem :P w tej sondzie :D hahahaha ja osobiscie ja lubie nawet :D spoko babka sie wydaje :D ale z tym spiewaniem niech na prawde da sobie spokój :P

#14 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 04 października 2007 - 14:26

Nie widzę żadnego zdjęcia <bezradny></span>


to włącz monitor ;)
:P


jakie foty...
Czemu ona tak gębę na nich wykręca? :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#15 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 04 października 2007 - 14:30

Mi jest obojętna, ładna z niej laska, mam znajoma, ktora jest do niej podobna. Dopóki jej nie słyszę wsjo jest ok :P Szkoda, ze nie pozostała tylko przy tańcu, niestety Mandarynko, niewiele jest osób, którym wszystko wychodzi :-P Z aktorstwem i śpiewaniem daj se siana :P

[ Dodano: 2007-10-04, 15:37 ]
A tu dla odmiany kilka ładnych zdjęć Marty

Załączone miniatury

  • 0033pj7.gif
  • 7660.jpg
  • 7659.jpg


#16 LeeLoo

LeeLoo
  • Użytkownik
  • 406 postów

Napisano 04 października 2007 - 15:33

Nie trawię jej, mało tego ja tej klientki od samego początku nienawidziłam(jak tylko była jeszcze zwykła tańcereczką szmateczką w zespole Wiśniewskiego)
Dołączona grafika

#17 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 04 października 2007 - 15:37

od samego początku nienawidziłam


O matko, jakie mocne słowa :shock:

#18 LeeLoo

LeeLoo
  • Użytkownik
  • 406 postów

Napisano 04 października 2007 - 15:41

No cóż ona zawsze była dla mnie takim szmaciskiem, a jak już widziałam w Jestem jaki jestem, że w ciąży pai i pije alkohol, to aż się we mnie zagotowało <killer></span>
Dołączona grafika

#19 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 04 października 2007 - 17:16

takie zdjęcie jeszcze wynalazłam z tych ładniejszych w miarę :P

Załączone miniatury

  • noraml.jpg


#20 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2 822 postów

Napisano 04 października 2007 - 17:23

mnie sie nie podoba ;P te włosyyy.... blee
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych