Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

Brak ochoty i orgazmu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 kafffka

kafffka
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 21 czerwiec 2016 - 09:58

Zawsze mialam problemy z osiągnięciem orgazmu ale zwykle chciało mi sie uprawiać seks.Od jakiegos czasu cierpię na totalny brak libido i nie wiem co się dzieje. Nigdy nie należałam do bardzo gorących osób ale jednak seks mnie cieszył.Teraz jest inaczej. Tak jakby przestał dla mnie istnieć.

Co robić dziewczyny? Robiłąm badania hormonalne i wszystko jest ok. Nie chciałabym rozbijać swojego związku w taki głupi sposób. 

#2 kekszka

kekszka
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 07:56

u nas też był ten problem w związku tyle,że nie ja miałam problem a mój facet. On poprawił sobie libido tabletkami erekton fast, zobacz może są jakieś tabletki dla kobiet ziołowe jak te. Nie szkodzą, a jeżeli mogą pomóc to ja nie widzę problemu żeby je stosować. U Michała to pomogło, widocznie brakowało mu może jakiegoś składnika, podobnie może być u Ciebie. 

#3 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 10:57

U nas było podobnie. Myslę,ze jest to popularny problem u wielu kobiet. Kafffka spróbuj sobie LIbido therapy. Obecnie biorę od dwóch miesięcy przy tabletkach antykoncepcyjnych bo to one właśnie powodowałyze nie chcialo mi sie uprawiać seksu.... Teraz jest zdecydowanie lepiej chociaż efekt pojawia sie mniej wiecej po miesiącu brania. Wcześniej myślałam,że jest to jedynie placebo ale po miesiącu było tak jak przed przyjmowaniem antykoncepcji ( z czego nie zrezygnuje bo nie mogę sobie pozwolić na dzidziusia ). Tabletki poleciła mi moja pani ginekolog.Rozmawiała z pacjentkami i wiele z nich to polecało. 

#4 kafffka

kafffka
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 23 czerwiec 2016 - 09:14

U nas było podobnie. Myslę,ze jest to popularny problem u wielu kobiet. Kafffka spróbuj sobie LIbido therapy. Obecnie biorę od dwóch miesięcy przy tabletkach antykoncepcyjnych bo to one właśnie powodowałyze nie chcialo mi sie uprawiać seksu.... Teraz jest zdecydowanie lepiej chociaż efekt pojawia sie mniej wiecej po miesiącu brania. Wcześniej myślałam,że jest to jedynie placebo ale po miesiącu było tak jak przed przyjmowaniem antykoncepcji ( z czego nie zrezygnuje bo nie mogę sobie pozwolić na dzidziusia ). Tabletki poleciła mi moja pani ginekolog.Rozmawiała z pacjentkami i wiele z nich to polecało. 

Czyli te tabletki są na receptę? Bo dopiero co bylam u mojej pani ginekolog i nie chcę wybierac sie na wizyte ponownie :(

#5 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 28 czerwiec 2016 - 08:14

Nie są na recepte. Tak jak pisałam jest to ziołowy środek tak wiec możesz kupić bez recepty. Nie wiem czy są w aptece bo sama zamawiałam przez internet ( wolę zamawiać w takich miejscach z uwagi na to,że jest to jednak dyskretna sprawa). Ne musisz iśc do ginekologa aby sobie to zamówić. Nie dowiesz się jakie jest działanie dopóki nie sprobujesz. Moim zdaniem warto. 

#6 WiolkaKlaman

WiolkaKlaman
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 28 czerwiec 2016 - 11:47

A rozmawiałaś o tym z facetem, wydaje mi się że to powinien być Twój pierwszy krok. Dalej spróbujcie czegoś nowego, zaskakującego, odkryjcie ten seks na nowo. Jeżeli to nie pomoże to spróbowałabym wizyty u seksuologa. Nigdy nie wierzyłam w tabletki zwiększające libido. 

#7 kafffka

kafffka
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 11 lipiec 2016 - 09:41

Wiesz co , rozmawiałam chociaż ta rozmowa była dla mnie bardzo trudna. Nie jest łatwo mówić facetowi, na którym Ci zależy ze straciłaś ochote na seks i że niczego Ci się nie chce. Ale jednak spróbowała. On podszedł do tego wyjątkowo spokojnie i powiedział,że widział,że coś jest nie tak. Postanowiłam jednak zamówić sobei te libido therapy. Biorę od tygodnia. Jeszcze to za krótko aby coś napisac czy działa czy nie ale wydaje mi sie,ze jednak coś czuję. NIe wiem czy jest to rzeczywiste działanie czy placebo wywołane świadomością ,ze przyjmuję tabletki ale chce mi się jednak bardziej.

Poza tym nie mogę już się doczekać wspólnych wakacji. 

#8 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 125 postów

Napisano 11 sierpień 2016 - 08:38

I jak działanie? Przetestowałaś sobie ten libido therapy? Sama również jestem w trakcie przyjmowania tego środka i jestem zadowolona z działania. Pamietam,że zaczynałam go brać z pewna dozą niepewności bo nie sądziłam,ze coś takiego moze mi kiedykolwiek pomóc ale okazało sie,ze jest to bardzo fajne. Działanie jest i to dobre. Mam o wiele większa ochotę na seks. Nasz związek dzięki temu kwitnie bo wczesniej przez mój brak ochoty do zbliżeń kulał.....

Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 

#9 kafffka

kafffka
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 12 sierpień 2016 - 07:00

I jak działanie? Przetestowałaś sobie ten libido therapy? Sama również jestem w trakcie przyjmowania tego środka i jestem zadowolona z działania. Pamietam,że zaczynałam go brać z pewna dozą niepewności bo nie sądziłam,ze coś takiego moze mi kiedykolwiek pomóc ale okazało sie,ze jest to bardzo fajne. Działanie jest i to dobre. Mam o wiele większa ochotę na seks. Nasz związek dzięki temu kwitnie bo wczesniej przez mój brak ochoty do zbliżeń kulał.....

Tak, jest zdecydowanie lepiej w stosunku do tego co było wcześniej :) Libido rzeczywiście wzrosło chyba ze 2x :)

Jak na razie utrzymuje się na stałym poziomie, z lekkimi wahnięciami, ale generalnie jest okey :)

Dzięki :*

#10 AnnazPolski

AnnazPolski
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 28 sierpień 2016 - 17:48

Poleciłabym Ci stronkę .... - tam znajdziesz fajne informacje na temat swojego problemu z niskim libido. Jakiś czas temu też mnie dopadł, ale nie chciałam udać się do lekarza. Spróbuj suplementów, nie leków - jeden z nich jest dośc nowy na polskim rynku, ale gwarantuję jego skuteczność ponieważ u mnie też było już ciężko z libido.

#11 Mońcia!

Mońcia!

Mońcia!

• Użytkownik
  • 16 postów
  • Gadu Gadu:11536382
  • LokalizacjaToruń
  • Wzrost:167
  • Włosy:brązowe
  • Stan:to skomplikowane
  • Partner:Paweł
  • Nastrój:Zakochana
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 30 sierpień 2016 - 04:16

Ja to właśnie mam na odwrót... Chce mi sie bardzo i ciągle.... ale z orgazmem bywa różnie w moim przypadku. chociaż czasmi mam wrażenie jakby On byl egoista w lóżku hm... 

#12 agaziela15

agaziela15
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 14:39

Witam w klubie... Niestety. Nie wiem czy to kwestia hormonalna czy może mój partner przestał mnie pociągać...

#13 Mońcia!

Mońcia!

Mońcia!

• Użytkownik
  • 16 postów
  • Gadu Gadu:11536382
  • LokalizacjaToruń
  • Wzrost:167
  • Włosy:brązowe
  • Stan:to skomplikowane
  • Partner:Paweł
  • Nastrój:Zakochana
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 10 wrzesień 2016 - 00:34

Hm... Gadalas z lekarzem??

#14 miss_angel

miss_angel
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • LokalizacjaNowy Dwór Gdański
  • Wzrost:165
  • Włosy:ciemnobrązowe
  • Stan:panna
  • Partner:Krystian
  • Nastrój:Brak

Napisano 23 maj 2018 - 13:51

O, fajnie że jest taki lek, musze też sobie kupić :D Skoro polecacie to na pewno warto

nie ma zadnych ubocznych efektow?