Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

układanie włosów - jak sobie pomóc?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 milla77

milla77
  • Użytkownik
  • 212 postów

Napisano 21 marzec 2016 - 09:58

Od kilku lat dzielnie zapuszczałam wlosy, wydawało mi się, że jak będą tkaie mega długie to będę miała sto pomysłow jak je ukladac, a tymczasem najczęściej po prostu je związuję w kucyk, czasami robię koczek i tak chodze cały dzień, mąż nalega żebym ich nie ścinała a ja nie mam pomysłu na to jak je układać, co z nimi robić, marzą mi się falowane, kręcone ale zabawa z lokówką mnie jakoś zniechęca, jakie gadżety pomogłby by mi coś z tymi włosami zrobić, mam prostownicę ale nie używam, zresztą po prostowaniu wyglądam jak zmokła kura :D

#2 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 127 postów

Napisano 16 maj 2016 - 13:38

Polecam lokówkosuszarkę Babyliss;-)

#3 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 127 postów

Napisano 25 maj 2016 - 13:39

Możecie tez wypróbować produkty do stylizacji włosów firmy Aussie - są świetne.

#4 czajko-wska

czajko-wska
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 12:19

warkocze! :) są modne i stylowe, ale ich robienie zajmuje trochę czasu :)

#5 anka.jonska

anka.jonska
  • Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 09:15

Od kilku lat dzielnie zapuszczałam wlosy, wydawało mi się, że jak będą tkaie mega długie to będę miała sto pomysłow jak je ukladac, a tymczasem najczęściej po prostu je związuję w kucyk, czasami robię koczek i tak chodze cały dzień, mąż nalega żebym ich nie ścinała a ja nie mam pomysłu na to jak je układać, co z nimi robić, marzą mi się falowane, kręcone ale zabawa z lokówką mnie jakoś zniechęca, jakie gadżety pomogłby by mi coś z tymi włosami zrobić, mam prostownicę ale nie używam, zresztą po prostowaniu wyglądam jak zmokła kura :-D

Ja mam tak samo :) Jak mi się chce to robię sobie warkocza wplatanego, a tak to koczek czy wiążę w wysoki kucyk.

Miłego dnia ;)

#6 alison90

alison90
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 11 wrzesień 2016 - 17:39

A ja uwielbiam szaleć z lokówką :) Też mam dlugie włosy i wiem, ze lokowka moze niszczyc wlosy, ale regularnie nakładam na nie odzywke Thermoliss z Inoaru. Ona dobrze zabezpiecza wlosy wlasnie przed wysokimi temperaturami :) a ja mam ladne zdrowe lokowane włosy ;) i czyste sumienie, ze nie wyrządzam im krzywdy :P

#7 milla77

milla77
  • Użytkownik
  • 212 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 11:19

Jaką masz lokówkę? Od niedawna mam curl secret i przepadłam, ale fajnie i szybko można robić loki, zawsze mi sę to kojarzyło z męczarnią, nawijaniem a po paru godzinach po lokach ani śladu, teraz loki mi się długo utrzymują, można sobie nawet ustawić zeby automatycznie lokówka zmieniała kierunek kręcenia żeby to bardziej naturalnei wyglądało

#8 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1065 postów

Napisano 30 kwiecień 2017 - 11:31

A ja jakoś nie umiem lokówka... może to też efekt tego ze za szybko mi sie prostują włosy...

#9 Chiquita

Chiquita
  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 23 maj 2017 - 07:37

ja używam specjalnych preparatów do układania włosów, jakie kupuję w hurtowni fryzjerskiej.

#10 kukurydziana

kukurydziana
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 07 luty 2018 - 09:06

Widzialam, że teraz w saturnie curl secret jest w promocji z bonem na stówkę do douglasa, lokówka świetna i włosy po niej sę długo trzymają pokręcone

#11 megan3

megan3
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Wzrost:171
  • Włosy:Czarne
  • Stan:Mężatka
  • Partner:Krzysztof
  • Nastrój:Neutralna

Napisano 08 luty 2018 - 13:36

Sprawdź tonik do włosów aby ułatwić układanie, dajemy troszkę na mokre włosy następni układamy w pożądany przez nas sposób.